Treść opublikowana przez lukirks83
-
Nie można otworzyć i odpalić auta
naładuj akumulator i sprawdź jakie napięcie na klemach masz, na rozruch auto potrzebuje prądu także nie wystarczy kilka minut jak padnięty akumulator
-
numer silnika 2.0 tdi 140 KM
też się właśnie oczytałem na temat głowic od 1.9 tdi, muszę jeszcze do pompy zajrzeć i może będzie niespodzianka i pompa od 1,9tdi poprzednik naprawdę dużo poprawił auto, jedynie blacharka mu nie wyszła mój mechanior założył się ze mną że raczej nie ma balansów, stwierdził to po pracy silnika
-
Kupię pompowtryski 038 130 073 BJ
sprawdź wałek od razu, żebyś dwa razy nie płacił za robociznę, no i hydraulika przy okazji
-
2.0 tdi bpw nagle wiecej pali
mój też 100% miasta 8-9 l w godzinach szczytu
-
numer silnika 2.0 tdi 140 KM
jako że sprzedaję swoje auto i było ono sprowadzone z D od forumowicza A4freunde.com. W książce serwisowej jest zapis iż silnik był wymieniany w ramach akcji audi. Przy okazji oględzin silnika zczytałem numer głowicy i jest 038103373R V420 RAU5 GERMANY. To znaczy że zmienili głowice z 1.9 tdi? Bo po numerze 038103373R wynika że jest głowica 1.9 TDI? Jakie macie numery głowic w swoich B7 BPW??
-
Odcinanie przy 2 tyś. obrotów. Brak mocy.
miałem to samo ze powyżej 2 tys obrotów przełączało ba benzynę, najpierw stawiali że mapsensor od gazu, potem na benzynie falował i gasł, na początku dało się jeździć ale było coraz gorzej, podejrzewali mechaniorzy że głowica uszkodzona, dopiero gazownik jak sprawdzał całą instalację to coś mu syczało przy kolektorze ale nie było tego słychać dopiero przy przyłożeniu ucha, sam się dziwił że nieszczelność takie objawy powodowała i tylko kasę wsadzałem niepotrzebnie, działaj spokojnie bez nerwów, znajdziesz przyczynę na pewno, tylko trzeba cierpliwie wszystko sprawdzić, musisz logi zrobić jak sonda pracuje i ile powietrza dostaje
-
Sonda lambda
a skąd wiesz ze to sonda?? zazwyczaj kat się pierwszy wysypuje
-
Pytanie do lakiernika - jak pozbyć się rdzy na blotnikach?
mój lakiernik mi poradził żeby kupić surowy zamiennik, przywieźć do niego i on ma jakiś specyfik, którego warstwę nałoży przed malowaniem, używki wcześniej czy później też zardzewieją
-
Wakacje w Chorwacji
tez sie wybieram w tym terminie? bukowałeś już hotel itp?jak cos to dawaj na pw
-
Odcinanie przy 2 tyś. obrotów. Brak mocy.
miałem kiedyś podobny problem i już nawet silnik chciałem wymieniać a okazało się że uszczelka kolektora dolotowego była sparciała, po wymianie auto jak nowe, kilka tygodni szukali usterki i prawie całą instalację gazową wymieniłem
-
Black 2.0 T Quattro by Tom
Ślicznotka
-
Odcinanie przy 2 tyś. obrotów. Brak mocy.
sprawdź uszczelnienie kolektora
-
regeneracja pompek - warsztat
ja mam w Lublinie kolesia co regeneruje wtryski, zawsze możesz wysłać
-
Czujniki parkowania tył Avant - wymiana bez zdejmowania zderzaka
a co to za różnica? lepiej zdjąć cały i posprawdzać wszystkie
-
Kody błędu 16795 16804 proszę o pomoc pilnie!
ma znaczenie i to duże, ciężko będzie wyregulować gaz i będą cyrki się działy. Nie baw się w emulatory itp, tylko kup zamiennik dobrej jakości i po problemie, stary sprzedaż i część się zwróci. Ja do swojej V kupowałem 2 całe z plecionką za 1200 zł, to u Ciebie wyjdzie połowa i jeszcze troszkę taniej. Po wymianie wszystko ok do tej pory, spalanie spadło i moc wróciła
-
Multitronic wyraźny dźwięk czy to awaria ?
wal do Bart-S, napewno pomoże i doradzi
-
Który telefon wybrać
żaden z powyższych, proponowałbym samsung note 3 lub 4, spełni wszystkie Twoje wymagania dotychczas niezniszczalny kombajn
-
multitronic opóźnienie podczas ruszania 2-3 sekundy
w multi to normalne chyba za nim nastąpi przełożenie. Ja w swojej a6 i a4 miałem podobne opóźnienie i to normalne dla mnie
-
Passat B5 1.9TDI 90KM nawet nie wiem jak opisać
pod wpływem temperatury któryś z czujników traci przewodność, trzeba by sprawdzić opór na wtyczkach. Ja bym obstawiał czujnik połozenia wału korbowego
-
Passat B5 1.9TDI 90KM nawet nie wiem jak opisać
a nie ruszałeś map? nie robiłes tuningu??
-
Kto sprawdzi i oceni.
proszę kolego https://a4-klub.pl/index.php?/topic/11318-tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012/?/topic/11318-tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012/ nie żadne fotosy
-
Kto sprawdzi i oceni.
Ale żeś logi wrzucił, -pierwsze co to zapraszam do lektury jak zrobić logi szukaj na forum jest tego mnóstwo, -po drugie co się dzieje z autem bo nikt nie jest wróżką i z tych Twoich screenów Ci nie powie co jest z autem ale na pierwszy rzut oka w miarę ok masz parametry
-
1.9 TDI Logi - Co jest nie tak ? Spalanie 12,5l w mieście, głośna praca, troch słaby...
wtryski nie maja takich zły korekcji, pierwsze zmierz kompresję silnika a potem sprawdz wtryski na stole pobierczym i przy okazji zobaczysz w jakim stanie jest wałek
-
Bardzo mocne telepanie całą budą po odpaleniu przy -15°C
warto sprawdzić pompę paliwa jakim ciśnieniem pompuje
-
1.9 TDI Logi - Co jest nie tak ? Spalanie 12,5l w mieście, głośna praca, troch słaby...
Wałek za 500 zł??to masz bardzo dobre ceny ja kupiłem Ruville za 650 po zniżkach