-
godny polecenia lakiernik Olsztyn
"damian92x" potrzebował to polecilem a jak Ci tak śmierdzi lewym kontem to napisz do admina o usunięcie
-
godny polecenia lakiernik Olsztyn
Tak rydwągi Nie robiłem ale widziałem jakie auta wychodziły od niego po jego wykonanej pracy i wielki szacun dla niego.
-
Proszę o pomoc
Już wiem ale dzięki ?do wymiany koło trze o obudowę
-
Proszę o pomoc
Nie stety to nie jest pompa wody z tego co patrzyłem pompa wody wygląda inaczej a na ten gwint co widać przed kołem nakręca się wiskoze z wiatrakiem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Proszę o pomoc
Witam mógłby ktoś mi podpowiedzieć co to jest za kolo i jaka pelni funkcje http://www.directupload.net/file/d/4504/m96lim8u_jpg.htmz góry dziękuję ☺
-
Proszę o pomoc
Witam mógłby ktoś mi podpowiedzieć co to jest za kolo i jaka pelni funkcje http://www.directupload.net/file/d/4504/m96lim8u_jpg.htmz góry dziękuję ☺
-
godny polecenia lakiernik Olsztyn
Witam polecam lakiernika z okolic mragowa Grzegorz Salwoski
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów ☺Posiadam audi a4 2.6 v6 z 1996r chciałbym zaczerpnąć od Was trochę wiedzy na temat tego auta mam nadzieję że będzie nam sie dobrze wspolpracowalo pozdrawiam.
Adelka 2.6 v6
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta