-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeżeli piszesz o tej stacji ze Świętokrzyskiej 1 to według informacji z neta jest nieczynne. Może ktoś z was miałby jutro czas żeby ewentualnie pomoc przy oględzinach? Oczywiście nie za free.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pany, czy w niedziele w Trójmieście jest jakaś stacja diagnostyczna czynna ? Pytam, ponieważ mam zaplanowane oględziny
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Czołem Kupię audi a4 b7 lub b8. Silniki b7: 1.8t,1.9tdi, ewentualnie 2.0 170 Silniki b8: 2.0 tdi Budżet: 45k Może ktoś z was będzie sprzedawał swoje? Nie ukrywam ze chcialbym kupić jak najszybciej tel do mnie: 788 633 307. Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czołem Kupię audi a4 b7 lub b8. Silniki b7: 1.8t,1.9tdi, ewentualnie 2.0 170 Silniki b8: 2.0 tdi Budżet: 45k Może ktoś z was będzie sprzedawał swoje? Nie ukrywam ze chcialbym kupić jak najszybciej tel do mnie: 788 633 307. Pozdrawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czołem Kupię audi a4 b7 lub b8. Silniki b7: 1.8t,1.9tdi, ewentualnie 2.0 170 Silniki b8: 2.0 tdi Budżet: 45k Może ktoś z was będzie sprzedawał swoje? Nie ukrywam ze chcialbym kupić jak najszybciej tel do mnie: 788 633 307. Pozdrawiam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czołem Kupię audi a4 b7 lub b8. Silniki b7: 1.8t,1.9tdi, ewentualnie 2.0 170 Silniki b8: 2.0 tdi Budżet: 45k Może ktoś z was będzie sprzedawał swoje? Nie ukrywam ze chcialbym kupić jak najszybciej tel do mnie: 788 633 307. Pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
Witam kolegów Jestem na etapie poszukiwań Audi B8. Wpadla mi w oko ta oto sztuka https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b8-avant-2-0-tdi-170km-bi-xenon-led-pakiet-s4-bardzo-zadbana-ID6z5L9B.html Mam 300 km w jedna strone i mam pytanie, czy jest ktos z was z okolicy zeby ewentualnie odpłatnie sprawdzil to auto? Bylbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
Pany, może ktoś z was za jakiś czas będzie chciał sprzedać b6/b7 w 1.8T lub 1.9TDI w s-line zew ?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Pany, może ktoś z was za jakiś czas będzie chciał sprzedać b6/b7 w 1.8T lub 1.9TDI w s-line zew ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany, może ktoś z was za jakiś czas będzie chciał sprzedać b6/b7 w 1.8T lub 1.9TDI w s-line zew ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pany, może ktoś z was za jakiś czas będzie chciał sprzedać b6/b7 w 1.8T lub 1.9TDI w s-line zew ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pany, może ktoś z was za jakiś czas będzie chciał sprzedać b6/b7 w 1.8T lub 1.9TDI w s-line zew ?
-
Spoty Kościerzyna
Siema, powoli się rozglądam za b6 w 1.8T lub B7. Jakby ktoś z okolicy planował sprzedać za jakiś czas to pw
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Widzę że kolega z okolicy Fajna sztuka, jak byś chciał sprzedać to daj znac
-
Telewizor 55' do 3,5 tysiąca
Zgadza sie, Lg nawet dla Sony robi matrycę oled.