Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

strami

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jeżeli piszesz o tej stacji ze Świętokrzyskiej 1 to według informacji z neta jest nieczynne. Może ktoś z was miałby jutro czas żeby ewentualnie pomoc przy oględzinach? Oczywiście nie za free.
  2. Pany, czy w niedziele w Trójmieście jest jakaś stacja diagnostyczna czynna ? Pytam, ponieważ mam zaplanowane oględziny
  3. Czołem Kupię audi a4 b7 lub b8. Silniki b7: 1.8t,1.9tdi, ewentualnie 2.0 170 Silniki b8: 2.0 tdi Budżet: 45k Może ktoś z was będzie sprzedawał swoje? Nie ukrywam ze chcialbym kupić jak najszybciej tel do mnie: 788 633 307. Pozdrawiam
  4. Czołem Kupię audi a4 b7 lub b8. Silniki b7: 1.8t,1.9tdi, ewentualnie 2.0 170 Silniki b8: 2.0 tdi Budżet: 45k Może ktoś z was będzie sprzedawał swoje? Nie ukrywam ze chcialbym kupić jak najszybciej tel do mnie: 788 633 307. Pozdrawiam
  5. Czołem Kupię audi a4 b7 lub b8. Silniki b7: 1.8t,1.9tdi, ewentualnie 2.0 170 Silniki b8: 2.0 tdi Budżet: 45k Może ktoś z was będzie sprzedawał swoje? Nie ukrywam ze chcialbym kupić jak najszybciej tel do mnie: 788 633 307. Pozdrawiam
  6. Czołem Kupię audi a4 b7 lub b8. Silniki b7: 1.8t,1.9tdi, ewentualnie 2.0 170 Silniki b8: 2.0 tdi Budżet: 45k Może ktoś z was będzie sprzedawał swoje? Nie ukrywam ze chcialbym kupić jak najszybciej tel do mnie: 788 633 307. Pozdrawiam
  7. strami odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam kolegów Jestem na etapie poszukiwań Audi B8. Wpadla mi w oko ta oto sztuka https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b8-avant-2-0-tdi-170km-bi-xenon-led-pakiet-s4-bardzo-zadbana-ID6z5L9B.html Mam 300 km w jedna strone i mam pytanie, czy jest ktos z was z okolicy zeby ewentualnie odpłatnie sprawdzil to auto? Bylbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
  8. Pany, może ktoś z was za jakiś czas będzie chciał sprzedać b6/b7 w 1.8T lub 1.9TDI w s-line zew ?
  9. Pany, może ktoś z was za jakiś czas będzie chciał sprzedać b6/b7 w 1.8T lub 1.9TDI w s-line zew ?
  10. Pany, może ktoś z was za jakiś czas będzie chciał sprzedać b6/b7 w 1.8T lub 1.9TDI w s-line zew ?
  11. Pany, może ktoś z was za jakiś czas będzie chciał sprzedać b6/b7 w 1.8T lub 1.9TDI w s-line zew ?
  12. Pany, może ktoś z was za jakiś czas będzie chciał sprzedać b6/b7 w 1.8T lub 1.9TDI w s-line zew ?
  13. strami odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Siema, powoli się rozglądam za b6 w 1.8T lub B7. Jakby ktoś z okolicy planował sprzedać za jakiś czas to pw
  14. Widzę że kolega z okolicy Fajna sztuka, jak byś chciał sprzedać to daj znac
  15. Zgadza sie, Lg nawet dla Sony robi matrycę oled.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.