Treść opublikowana przez strami
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeżeli piszesz o tej stacji ze Świętokrzyskiej 1 to według informacji z neta jest nieczynne. Może ktoś z was miałby jutro czas żeby ewentualnie pomoc przy oględzinach? Oczywiście nie za free.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pany, czy w niedziele w Trójmieście jest jakaś stacja diagnostyczna czynna ? Pytam, ponieważ mam zaplanowane oględziny
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Czołem Kupię audi a4 b7 lub b8. Silniki b7: 1.8t,1.9tdi, ewentualnie 2.0 170 Silniki b8: 2.0 tdi Budżet: 45k Może ktoś z was będzie sprzedawał swoje? Nie ukrywam ze chcialbym kupić jak najszybciej tel do mnie: 788 633 307. Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czołem Kupię audi a4 b7 lub b8. Silniki b7: 1.8t,1.9tdi, ewentualnie 2.0 170 Silniki b8: 2.0 tdi Budżet: 45k Może ktoś z was będzie sprzedawał swoje? Nie ukrywam ze chcialbym kupić jak najszybciej tel do mnie: 788 633 307. Pozdrawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czołem Kupię audi a4 b7 lub b8. Silniki b7: 1.8t,1.9tdi, ewentualnie 2.0 170 Silniki b8: 2.0 tdi Budżet: 45k Może ktoś z was będzie sprzedawał swoje? Nie ukrywam ze chcialbym kupić jak najszybciej tel do mnie: 788 633 307. Pozdrawiam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czołem Kupię audi a4 b7 lub b8. Silniki b7: 1.8t,1.9tdi, ewentualnie 2.0 170 Silniki b8: 2.0 tdi Budżet: 45k Może ktoś z was będzie sprzedawał swoje? Nie ukrywam ze chcialbym kupić jak najszybciej tel do mnie: 788 633 307. Pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
Witam kolegów Jestem na etapie poszukiwań Audi B8. Wpadla mi w oko ta oto sztuka https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b8-avant-2-0-tdi-170km-bi-xenon-led-pakiet-s4-bardzo-zadbana-ID6z5L9B.html Mam 300 km w jedna strone i mam pytanie, czy jest ktos z was z okolicy zeby ewentualnie odpłatnie sprawdzil to auto? Bylbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
Pany, może ktoś z was za jakiś czas będzie chciał sprzedać b6/b7 w 1.8T lub 1.9TDI w s-line zew ?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Pany, może ktoś z was za jakiś czas będzie chciał sprzedać b6/b7 w 1.8T lub 1.9TDI w s-line zew ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany, może ktoś z was za jakiś czas będzie chciał sprzedać b6/b7 w 1.8T lub 1.9TDI w s-line zew ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pany, może ktoś z was za jakiś czas będzie chciał sprzedać b6/b7 w 1.8T lub 1.9TDI w s-line zew ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pany, może ktoś z was za jakiś czas będzie chciał sprzedać b6/b7 w 1.8T lub 1.9TDI w s-line zew ?
-
Spoty Kościerzyna
Siema, powoli się rozglądam za b6 w 1.8T lub B7. Jakby ktoś z okolicy planował sprzedać za jakiś czas to pw
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Widzę że kolega z okolicy Fajna sztuka, jak byś chciał sprzedać to daj znac
-
Telewizor 55' do 3,5 tysiąca
Zgadza sie, Lg nawet dla Sony robi matrycę oled.
-
Telewizor 55' do 3,5 tysiąca
Witam, tak się składa że pracuje w jednym ze sklepów sieci Media expert i zajmuję się sprzedażą na dziale RTV Z tych dwóch modeli co podałeś bierz śmiało LG model UH6507 tym bardziej że wskoczyła fajna promocja teraz. Przy zakupie tego tv w cenie 3299,99 otrzymujesz gratis dodatkowy pilot do obsługi internetu o wartości 200 zł oraz tablet Huawei o wartości 350 zł Jak masz jakieś pytania to pisz na PW Pozdrawiam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema. Czy orientuje sie ktos czy dzieje sie cos jeszcze w Chwaszczynie na giełdzie? Zastanawiam sie czy warto jechać tam jutro 100 km zeby spróbować sprzedać audi.
-
2.0 ALT Kontrolka silnika. Sonda lambda czy katalizator?
Sprobuje najpierw z fi 2mm, ewentualnie jak nie będzie efektów to będę rozwiercał na coraz wiekszą średnice.
-
2.0 ALT Kontrolka silnika. Sonda lambda czy katalizator?
Pytanie do osób które zakładały u siebie tulejki: Na jaką średnice najlepiej rozwiercić tą dziurkę od spalin? Słyszałem coś kiedyś o fi 7 mm czy to prawda ? Oryginalnie jest fi 2 mm.
-
Naprawa klamki schowka pasażera w Audi A4 B6/ B7
Jest tutaj może jakaś osoba która chciałaby mi naprawić tą klamkę ? Nie mam cierpliwości do takich rzeczy. Oczywiście dogadamy się
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Zrobiĺem 300 km po zmianie oleju(200 trasa,100 miasto) i zawołał już o dolewke. Na mój silnik już chyba nic nie pomoże oprócz remontu sinika :/
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
Dużo osób(w tym ja) jezdzi z uszkodzonym wariatem i nic sie nie dzieje, oprocz tego ze auto ma mniej mocy i niekiedy wyskoczy check.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Wlaśnie przeczytałem w necie że te oleje od nowości mają kolor czarny ponieważ zawierają dodatek dwusiarczku molibdenu. Jeszcze jakbym dostał potwierdzenie tego od kumatej osoby lub od osoby która go zalała u siebie i miała taki sam kolor to byłbym spokojniejszy Zapomniałem dodać że po zmianie oleju pojawił się check. Jeszcze nie sprawdzałem czy od wariatora czy od kata ale zapewne od kata.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Pytanie do osób które zalewały olej LM Mos2. Czy wasz olej też był taki bardzo czarny?? W warsztacie w którym mi olej wymieniali pierwszy raz widzieli taki olej i zastanawiali się czy go wlać. Czy ten kolor to rzecz normalna w tym oleju ?? Wczoraj zmieniłem olej na LM Mos2 10w40, filtry Knecht. Przed wymianą oleju zrobiona płukanka LM Engine Flush. Po wymianie oleju zrobiłem 200 km w trasie bez dolewki.V-max 120,130 km/h. Dam znać jak będzie sytuacja wyglądać za jakiś czas.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Wczoraj po 15stej złożone zamówienie, dzisiaj przed 17stą paczka już u mnie Dzięki za żelki i pozdrowienia. Polecam!