Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

strami

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez strami

  1. Ta robi. Co trzeci dzien na myjni siedzę [emoji12] Wiem że trudno jest czarny utrzymać w czystości bo sam mialem passka czarnego ale jak jest juz czysty to jest miazga
  2. Czarny kolor zawsze robi robote
  3. oooo gratuluje zakupu Byłem zainteresowany tą b5-tką, nawet temat miałem założony w dziale zakup kontrolowany Przyciemki, duże koło, troche w dół i będzie miazga
  4. Nie to nie ja.Wczoraj w Słupsku bylem Pozatym ja mam GDA bo nie przerejstrowane Tankował przed chwilą na lotosie w Czersku ?
  5. Widzę że kolega też z Czerska Ładny sedanik Masz ten sam kolor wnętrza co ja Życzę dalszych modów bo widzę że działasz dość ostro
  6. Ładny ten Twój sedanik Sam czarny kolor robi już dużą robote
  7. Witam kolege z okolicy ; D
  8. strami odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Ja leje 10w40. Podobno LM mniej łyka więc moze warto spróbować
  9. strami odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Czemu chcesz zmienić LM ? Tak go wszyscy chwalą.Zamierzam własnie zamienić castrola na LM Mos 2...
  10. Mam ten sam problem. Podobno wymiana oleju powinna załatwić sprawe. Przy wymianie zastanów sie nad kupnem ori albo castrola bo jak tanszym zalejesz to moze nie pomóc.
  11. Zapomnialem napisać ze mam wyciek z tylu silnika z okolic wariatora wiec calego oleju mi nie przepala. Ja jezdze na castrolu tak jak wspomnialem koniec stycznia bd płukanka i LM Mos 2. Po naprawie wycieku i zmianie oleju mam nadzieje ze będą mniejsze dolewki
  12. Kolego ile wyszedł Ci ten olej? Mam ten sam problem z biegami przy niższych temp. Czytalem że jak olej do skrzynki to tylko ori albo castrol bo na innym oleju bd to samo
  13. A na jakim oleju kolego jezdzisz? Na castrolu 10w40? Kiedy wymieniasz olej na LM mos2 10w40? Bo tez czeka mnie wymiana pod koniec miesiąca i chce zrobic płukanke i zalac LM
  14. O kuwa :/ To u mnie jeszcze nie jest az tak zle bo wychodzi 1l/3000 km a tez robie krotkie odcinki z tym ze staram sie jezdzic na niskich obrotach
  15. strami odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Można tylko pozazdrościć Kolor meeeega!
  16. Petarda na żywo jeszcze lepiej się prezentuje
  17. strami odpowiedział(a) na MIPSIO temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, mam podobny problem co kolega więc nie ma sensu żebym zakładał kolejny temat. Podczas skręcania w lewo i prawo słychać jakby jakaś sprężyna się napinała i słychać takie zgrzytanie. Byłem na diagnostyce,wszystko z zawieszeniem jest ok i nie wiadomo o co chodzi.Jakiś czas temu tak właśnie już robiło, jakiś czas był spokój i znowu problem powrócił. Czy to robi sprężyna od amortyzatora ? https://youtu.be/35J26lYsUHo
  18. strami odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A więc udało mi się zakupić hantle przy pomocy kolegi boguc (za co jeszcze raz bardzo dziękuje). Kupiłem te o to hantle : https://www.hop-sport.pl/hantle/hantle-zeliwne-strong-2-x-10-kg.html 54 dobrych opinii skłoniły mnie do zakupu za tą cenę 3 cm grubość gryfu, 45 cm długi (mam nadzieje ze nie za długi) metalowe zaciski więc powinno być git. Do tego zestawu zakupiłem jeszcze rękawiczki ze skórki https://www.hop-sport.pl/akcesoria-silowe/rekawiczki-treningowe-skorzane.html a sklep jako gratis dorzucił mi jeszcze pas Czy to dobry zakup ? Kolega boguc już mi napisał co na ten temat myśli ale chciałbym poznać innych opinie Miał ktoś coś z tej firmy już ? Mam nadzieję że prezent się dziewczynie spodoba
  19. strami odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Poszło PW
  20. strami odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A jaki jest dla Cb gwint gruby? 2.5 cm wystarczy?
  21. strami odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pany nie zamowilem jeszcze hanti bo nie moge sie zdecydowac a w srode urodziny :/Prosze doradzcie jakims linkiem jakie byłyby dobre jakosciowo do 200 zł. Muszą być z talerzami bo ja na nich tez będe cwiczył i mam zamiar w przyszlosci dolozyc wiecej obciazenia dzis ostatni dzwonek zeby zamowic. 30 km ode mnie jest sklep gdzie mają sprzęt firmy spokey ale dosc drogi wiec chyba firma dobra?
  22. strami odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Co myślicie o tym ? http://allegro.pl/10kg-zestaw-hantli-zeliwny-kup-hantle-i-cwicz-wi-i5057347362.html
  23. strami odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Podpytałem ją troszeczkę i podjąłem decyzje że kupię żeliwne. Tylko jaką firme wybrać ?? Tyle tego jest że nie wiadomo co wybrać ..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.