Treść opublikowana przez strami
-
[B6 BFB] Audi A4 1.8T - w końcu upolowana :)
Ta robi. Co trzeci dzien na myjni siedzę [emoji12] Wiem że trudno jest czarny utrzymać w czystości bo sam mialem passka czarnego ale jak jest juz czysty to jest miazga
-
[B6 BFB] Audi A4 1.8T - w końcu upolowana :)
Czarny kolor zawsze robi robote
-
audi a4 b5 lift 1.8t anb
oooo gratuluje zakupu Byłem zainteresowany tą b5-tką, nawet temat miałem założony w dziale zakup kontrolowany Przyciemki, duże koło, troche w dół i będzie miazga
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Nie to nie ja.Wczoraj w Słupsku bylem Pozatym ja mam GDA bo nie przerejstrowane Tankował przed chwilą na lotosie w Czersku ?
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Widzę że kolega też z Czerska Ładny sedanik Masz ten sam kolor wnętrza co ja Życzę dalszych modów bo widzę że działasz dość ostro
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Ładny ten Twój sedanik Sam czarny kolor robi już dużą robote
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege z okolicy ; D
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Ja leje 10w40. Podobno LM mniej łyka więc moze warto spróbować
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Czemu chcesz zmienić LM ? Tak go wszyscy chwalą.Zamierzam własnie zamienić castrola na LM Mos 2...
-
Ciężko pracujący lewarek skrzyni biegów
Mam ten sam problem. Podobno wymiana oleju powinna załatwić sprawe. Przy wymianie zastanów sie nad kupnem ori albo castrola bo jak tanszym zalejesz to moze nie pomóc.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Zapomnialem napisać ze mam wyciek z tylu silnika z okolic wariatora wiec calego oleju mi nie przepala. Ja jezdze na castrolu tak jak wspomnialem koniec stycznia bd płukanka i LM Mos 2. Po naprawie wycieku i zmianie oleju mam nadzieje ze będą mniejsze dolewki
-
Wymiana oleju skrzyni w altku
Kolego ile wyszedł Ci ten olej? Mam ten sam problem z biegami przy niższych temp. Czytalem że jak olej do skrzynki to tylko ori albo castrol bo na innym oleju bd to samo
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
A na jakim oleju kolego jezdzisz? Na castrolu 10w40? Kiedy wymieniasz olej na LM mos2 10w40? Bo tez czeka mnie wymiana pod koniec miesiąca i chce zrobic płukanke i zalac LM
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
O kuwa :/ To u mnie jeszcze nie jest az tak zle bo wychodzi 1l/3000 km a tez robie krotkie odcinki z tym ze staram sie jezdzic na niskich obrotach
-
A4 b7 1.8t
Można tylko pozazdrościć Kolor meeeega!
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Petarda na żywo jeszcze lepiej się prezentuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
Zgrzyty przy skręcie.
Witam, mam podobny problem co kolega więc nie ma sensu żebym zakładał kolejny temat. Podczas skręcania w lewo i prawo słychać jakby jakaś sprężyna się napinała i słychać takie zgrzytanie. Byłem na diagnostyce,wszystko z zawieszeniem jest ok i nie wiadomo o co chodzi.Jakiś czas temu tak właśnie już robiło, jakiś czas był spokój i znowu problem powrócił. Czy to robi sprężyna od amortyzatora ? https://youtu.be/35J26lYsUHo
-
Co kupujecie/kupiliście pod choinkę swojej dziewczynie/żonie/narzeczonej
Ja mam zamiar kupić zegarek
-
Siłownia
A więc udało mi się zakupić hantle przy pomocy kolegi boguc (za co jeszcze raz bardzo dziękuje). Kupiłem te o to hantle : https://www.hop-sport.pl/hantle/hantle-zeliwne-strong-2-x-10-kg.html 54 dobrych opinii skłoniły mnie do zakupu za tą cenę 3 cm grubość gryfu, 45 cm długi (mam nadzieje ze nie za długi) metalowe zaciski więc powinno być git. Do tego zestawu zakupiłem jeszcze rękawiczki ze skórki https://www.hop-sport.pl/akcesoria-silowe/rekawiczki-treningowe-skorzane.html a sklep jako gratis dorzucił mi jeszcze pas Czy to dobry zakup ? Kolega boguc już mi napisał co na ten temat myśli ale chciałbym poznać innych opinie Miał ktoś coś z tej firmy już ? Mam nadzieję że prezent się dziewczynie spodoba
- Siłownia
-
Siłownia
A jaki jest dla Cb gwint gruby? 2.5 cm wystarczy?
-
Siłownia
Pany nie zamowilem jeszcze hanti bo nie moge sie zdecydowac a w srode urodziny :/Prosze doradzcie jakims linkiem jakie byłyby dobre jakosciowo do 200 zł. Muszą być z talerzami bo ja na nich tez będe cwiczył i mam zamiar w przyszlosci dolozyc wiecej obciazenia dzis ostatni dzwonek zeby zamowic. 30 km ode mnie jest sklep gdzie mają sprzęt firmy spokey ale dosc drogi wiec chyba firma dobra?
-
Siłownia
Co myślicie o tym ? http://allegro.pl/10kg-zestaw-hantli-zeliwny-kup-hantle-i-cwicz-wi-i5057347362.html
-
Siłownia
Podpytałem ją troszeczkę i podjąłem decyzje że kupię żeliwne. Tylko jaką firme wybrać ?? Tyle tego jest że nie wiadomo co wybrać ..