Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

feniks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez feniks

  1. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam dwa pytania niestety z OC sprawcy idzie - gówniarz cofał z parkingu na drogę i jak to powiedział: "w sumie cofając to mogłem z Tobą(matka) nie gadać i patrzeć na drogę", Matka: "Panie nic się nie stało niech Pan patrzy z jakimi otarciami my jeździmy", Policjant po pojawieniu się na miejscu zdarzenia: "Wiadomo kto jest winny?(podśmiewując się pod nosem)" Matka: "W sumie to my jechaliśmy i on jechał, to tak razem się stuknęły i wspólna wina" Nic więcej nie uszkodzone, zdążyłem zahamować i skręcić koła by odbić, nawet ryski na feldze i oponie nie było. Robi ktoś może w ubezpieczeniach/odszkodowaniach? Czy ten błotnik na wymianę się nadaje Polecaliście na alle kogoś od błotników w kolor, pamięta ktoś może?
  2. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +1, na 225 nie jeździłem ale przerabiałem lato 205 i 215/55/16 i o wiele wygodniej/bezpieczniej jest na 235/17. Dodam tylko, że 235 ma niezaprzeczalnie lepsze indeksy nośności niż 225 a ccco z q mało nie waży
  3. Ostatnio stałem się leniwy ze Stripperem i nabyłem za całe 4Euro gekona wanilię. W końcu ładnie wygląda i zabiło zapach skór po gliptonie Następnym razem w markecie wezmę inne zapachy na próbę.
  4. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To nie są logi a błędy, sprawdź wpierw połączenie i przy okazji zobaczysz ile pinów ma.Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  5. Hi, najbliższy zlot to pewnie w 2020 :-) Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  6. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A Ci co nie chcą i ich B6 się nie nadaje, to rozumiem, że dalej mogą o coś raz na ruski rok zapytać (oczywiście o mody)
  7. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest różnica, jadąc 200km przez pierwsze 40 mam ustawione 18, później cały czas podnoszę aż do około 21.5°, bo najzwyczajniej zimno na 18°. To, że dmucha gorącym na początku, to norma, jak ktoś tylko w koło komina jeździ. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  8. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Egr masz wyłączony?, a jak piszesz kawałek to ile km. U mnie (przy wyłączonym) po min 15 km trzyma 90 dopiero. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  9. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    carsdream.com
  10. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bierz Valeo (3 zimę u mnie, bosche piszczały jak szalone), sprawdź czy ten model dokładnie http://allegro.pl/wycieraczki-valeo-audi-a4-a6-seat-exeo-550-550-i5899439823.html
  11. Ja g2 nie polecam za słaby GPS. Wygięcie blaszek-anten tylko lekko pomogło. Poza tym tel bdb, jak komuś GPS nie potrzebny to ok. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  12. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Osram świecą biało ale nie oświetlają, jak dla lansu to bierz je, jak ma być w miarę biel(jeśli można tak powiedzieć o żarówkach) i więcej światła to nic lepszego nie ma niż Philips. A pisałem o soczewkach, bo myślałem, że chcesz mieć więcej światła a nie tylko wygląd drogowych. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  13. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak masz soczewkę z b8, to obojętnie jakie dają radę, jak chcesz zaszaleć, choć drogie, philips xtreme.
  14. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi się zatykał odpływ za serwo, patrząc na wprost jest za nim po lewej stronie
  15. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    MI właśnie padł, z tego co szukałem 200PLN wołają
  16. wpierw przełóż z dobrej lampy żarnik/palnik/żarówkę ksenonową, możliwe że raczej padła przetwornica (miałem podobne objawy przed jej zgonem)
  17. Wystarczy brać ze sprawdzonego źródła. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  18. białe światło i trochę go więcej ale nie warto z taką różnicą w cenie - nieopłacalne
  19. 3lata temu 1 komplet osram cbi (zaczęły świecić na fiolet), teraz osram zwykłe, a w między czasie dla szwagra brałem, jeśli chodzi o szczegóły
  20. ja zawsze u niego biorę, ma ori amt24_eu
  21. Jakbyś przejrzał temat to byś wiedział, że b7 ma już inne immo.
  22. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak taki co u mnie to Lx7z Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  23. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi mojego link4 wyceniło na 15kPLN bez udziału własnego Axa 19k PLN ale udział własny 25% Resztę złodziei sprawdzę w najbliższych dniach, mam czas do 12.XII Średnio OC+ ASS rozszerzony Eu+ Minicasco + NNW 700-800 wychodzi.
  24. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z tym bym raczej uważał i sprawdzał, jak każde inne od handlarza. Co do ceny to indywidualna sprawa ale nie oszukujmy się, zaraz mamy 2016 rok i za 14 latka minimum, dawać 30k Wolałbym pokulać się tym co mam dalej i dozbierać do B8 jakieś 10k PLN i mieć auto młodsze o co najmniej 6lat.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.