Treść opublikowana przez feniks
-
B6 DIVISION
Mam dwa pytania niestety z OC sprawcy idzie - gówniarz cofał z parkingu na drogę i jak to powiedział: "w sumie cofając to mogłem z Tobą(matka) nie gadać i patrzeć na drogę", Matka: "Panie nic się nie stało niech Pan patrzy z jakimi otarciami my jeździmy", Policjant po pojawieniu się na miejscu zdarzenia: "Wiadomo kto jest winny?(podśmiewując się pod nosem)" Matka: "W sumie to my jechaliśmy i on jechał, to tak razem się stuknęły i wspólna wina" Nic więcej nie uszkodzone, zdążyłem zahamować i skręcić koła by odbić, nawet ryski na feldze i oponie nie było. Robi ktoś może w ubezpieczeniach/odszkodowaniach? Czy ten błotnik na wymianę się nadaje Polecaliście na alle kogoś od błotników w kolor, pamięta ktoś może?
-
B6 DIVISION
+1, na 225 nie jeździłem ale przerabiałem lato 205 i 215/55/16 i o wiele wygodniej/bezpieczniej jest na 235/17. Dodam tylko, że 235 ma niezaprzeczalnie lepsze indeksy nośności niż 225 a ccco z q mało nie waży
-
Zapaszki do auta
Ostatnio stałem się leniwy ze Stripperem i nabyłem za całe 4Euro gekona wanilię. W końcu ładnie wygląda i zabiło zapach skór po gliptonie Następnym razem w markecie wezmę inne zapachy na próbę.
-
B6 DIVISION
To nie są logi a błędy, sprawdź wpierw połączenie i przy okazji zobaczysz ile pinów ma.Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Hi, najbliższy zlot to pewnie w 2020 :-) Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
A Ci co nie chcą i ich B6 się nie nadaje, to rozumiem, że dalej mogą o coś raz na ruski rok zapytać (oczywiście o mody)
-
B6 DIVISION
Jest różnica, jadąc 200km przez pierwsze 40 mam ustawione 18, później cały czas podnoszę aż do około 21.5°, bo najzwyczajniej zimno na 18°. To, że dmucha gorącym na początku, to norma, jak ktoś tylko w koło komina jeździ. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Egr masz wyłączony?, a jak piszesz kawałek to ile km. U mnie (przy wyłączonym) po min 15 km trzyma 90 dopiero. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
bierz Valeo (3 zimę u mnie, bosche piszczały jak szalone), sprawdź czy ten model dokładnie http://allegro.pl/wycieraczki-valeo-audi-a4-a6-seat-exeo-550-550-i5899439823.html
-
System operacyjny Android
Ja g2 nie polecam za słaby GPS. Wygięcie blaszek-anten tylko lekko pomogło. Poza tym tel bdb, jak komuś GPS nie potrzebny to ok. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Osram świecą biało ale nie oświetlają, jak dla lansu to bierz je, jak ma być w miarę biel(jeśli można tak powiedzieć o żarówkach) i więcej światła to nic lepszego nie ma niż Philips. A pisałem o soczewkach, bo myślałem, że chcesz mieć więcej światła a nie tylko wygląd drogowych. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
jak masz soczewkę z b8, to obojętnie jakie dają radę, jak chcesz zaszaleć, choć drogie, philips xtreme.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
b7 pewnie
-
B6 DIVISION
Mi się zatykał odpływ za serwo, patrząc na wprost jest za nim po lewej stronie
-
B6 DIVISION
MI właśnie padł, z tego co szukałem 200PLN wołają
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
wpierw przełóż z dobrej lampy żarnik/palnik/żarówkę ksenonową, możliwe że raczej padła przetwornica (miałem podobne objawy przed jej zgonem)
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Wystarczy brać ze sprawdzonego źródła. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
białe światło i trochę go więcej ale nie warto z taką różnicą w cenie - nieopłacalne
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
3lata temu 1 komplet osram cbi (zaczęły świecić na fiolet), teraz osram zwykłe, a w między czasie dla szwagra brałem, jeśli chodzi o szczegóły
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
ja zawsze u niego biorę, ma ori amt24_eu
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Jakbyś przejrzał temat to byś wiedział, że b7 ma już inne immo.
-
B6 DIVISION
Jak taki co u mnie to Lx7z Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Mi mojego link4 wyceniło na 15kPLN bez udziału własnego Axa 19k PLN ale udział własny 25% Resztę złodziei sprawdzę w najbliższych dniach, mam czas do 12.XII Średnio OC+ ASS rozszerzony Eu+ Minicasco + NNW 700-800 wychodzi.
-
B6 DIVISION
Z tym bym raczej uważał i sprawdzał, jak każde inne od handlarza. Co do ceny to indywidualna sprawa ale nie oszukujmy się, zaraz mamy 2016 rok i za 14 latka minimum, dawać 30k Wolałbym pokulać się tym co mam dalej i dozbierać do B8 jakieś 10k PLN i mieć auto młodsze o co najmniej 6lat.