-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Sprawdziłeś czy masz opiłki w oleju podczas zmiany? Za dużo nie wymyślisz skrzynia do remontu
-
Klimatyzowany schowek jak zrobić ?
Mam na sprzedaż cały komplet, jest na forum wystawione
-
Kontrolka check engine (Brak kodu błędu)
od 250zł do 1500zł w zależności, gdzie robisz, dużej filozofii nie ma. ?
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Inaczej zrobili ci olej, a jeśli miałeś zużyte talerze albo łańcuch to dalej jest to do zrobienia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Przed remontem sprawdzić trzeba olej czy nie ma w nim opiłków. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Czy ktoś sprawdził stary olej? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Tylko sprawa do sądu, do notatki policyjnej możesz sądownie się odwołać. Miałem coś podobnego
-
Kontrolka check engine (Brak kodu błędu)
Witam, wyskoczyła mi 3 razy check engine, pojechałem do mechanika pojawia się coś w stylu "Brak kodu błędu" można to skasować, ale po 2 rozruchu błąd powraca. Raz z tych 3 razy znikł samoczynnie, gdy zatankowałem auto do pełna, ale po przejechaniu 100km i ponownym odpaleniu błąd wrócił. 1.500km temu miałem wymieniane klapy od kolektorów, ale ten błąd został normalnie odczytany naprawiony i skasowany. Co robić?
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Co raz lepiej jest
-
A4 B8 Sedan 2.7 TDI CAMA [Silver]
No ładnie ;D mamy podobny silnik i skrzynie, zadowolony?
-
Moduł bluetooth-naprawa
Jak najlepiej wymontować modul, od czego zaczac?
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
A brudnym autem mozna? Haha. Ja bede w niedziele w ZG, tylko zależy o ktorej spot? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
hydralika w skrzyni do naprawy, im wczesniej to naprawisz tym lepiej.
-
Spocik Lubuski :)
Jak mi sie uda to ja tez Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Spocik Lubuski :)
Ja mam prawie 100km -.^ Dziś jestem z ZG, jak ktoś ma ochotę to można sie spotkać Pozdro Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk