Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

etines8

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Sprawdziłeś czy masz opiłki w oleju podczas zmiany? Za dużo nie wymyślisz skrzynia do remontu
  2. Mam na sprzedaż cały komplet, jest na forum wystawione
  3. od 250zł do 1500zł w zależności, gdzie robisz, dużej filozofii nie ma. ?
  4. Inaczej zrobili ci olej, a jeśli miałeś zużyte talerze albo łańcuch to dalej jest to do zrobienia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Przed remontem sprawdzić trzeba olej czy nie ma w nim opiłków. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Czy ktoś sprawdził stary olej? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  7. Arczi78 obserwuje zawartość etines8
  8. Tylko sprawa do sądu, do notatki policyjnej możesz sądownie się odwołać. Miałem coś podobnego
  9. Witam, wyskoczyła mi 3 razy check engine, pojechałem do mechanika pojawia się coś w stylu "Brak kodu błędu" można to skasować, ale po 2 rozruchu błąd powraca. Raz z tych 3 razy znikł samoczynnie, gdy zatankowałem auto do pełna, ale po przejechaniu 100km i ponownym odpaleniu błąd wrócił. 1.500km temu miałem wymieniane klapy od kolektorów, ale ten błąd został normalnie odczytany naprawiony i skasowany. Co robić?
  10. Co raz lepiej jest
  11. No ładnie ;D mamy podobny silnik i skrzynie, zadowolony?
  12. Jak najlepiej wymontować modul, od czego zaczac?
  13. A brudnym autem mozna? Haha. Ja bede w niedziele w ZG, tylko zależy o ktorej spot? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. hydralika w skrzyni do naprawy, im wczesniej to naprawisz tym lepiej.
  15. etines8 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Jak mi sie uda to ja tez Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  16. etines8 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ja mam prawie 100km -.^ Dziś jestem z ZG, jak ktoś ma ochotę to można sie spotkać Pozdro Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.