Treść opublikowana przez etines8
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Sprawdziłeś czy masz opiłki w oleju podczas zmiany? Za dużo nie wymyślisz skrzynia do remontu
-
Klimatyzowany schowek jak zrobić ?
Mam na sprzedaż cały komplet, jest na forum wystawione
-
Kontrolka check engine (Brak kodu błędu)
od 250zł do 1500zł w zależności, gdzie robisz, dużej filozofii nie ma. ?
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Inaczej zrobili ci olej, a jeśli miałeś zużyte talerze albo łańcuch to dalej jest to do zrobienia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Przed remontem sprawdzić trzeba olej czy nie ma w nim opiłków. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Czy ktoś sprawdził stary olej? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Tylko sprawa do sądu, do notatki policyjnej możesz sądownie się odwołać. Miałem coś podobnego
-
Kontrolka check engine (Brak kodu błędu)
Witam, wyskoczyła mi 3 razy check engine, pojechałem do mechanika pojawia się coś w stylu "Brak kodu błędu" można to skasować, ale po 2 rozruchu błąd powraca. Raz z tych 3 razy znikł samoczynnie, gdy zatankowałem auto do pełna, ale po przejechaniu 100km i ponownym odpaleniu błąd wrócił. 1.500km temu miałem wymieniane klapy od kolektorów, ale ten błąd został normalnie odczytany naprawiony i skasowany. Co robić?
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Co raz lepiej jest
-
A4 B8 Sedan 2.7 TDI CAMA [Silver]
No ładnie ;D mamy podobny silnik i skrzynie, zadowolony?
-
Moduł bluetooth-naprawa
Jak najlepiej wymontować modul, od czego zaczac?
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
A brudnym autem mozna? Haha. Ja bede w niedziele w ZG, tylko zależy o ktorej spot? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
hydralika w skrzyni do naprawy, im wczesniej to naprawisz tym lepiej.
-
Spocik Lubuski :)
Jak mi sie uda to ja tez Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Spocik Lubuski :)
Ja mam prawie 100km -.^ Dziś jestem z ZG, jak ktoś ma ochotę to można sie spotkać Pozdro Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Rozdzielacz Światłowodowy MMI-AMI-CDC
Mam MMI 2G high z B&O Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Rozdzielacz Światłowodowy MMI-AMI-CDC
Wszystko jest zrobione p&p w wtyczce jest zaślepka blokująca światłowód, wszystko rozebrałem i połączyłem jak wyżej, żadnego cięcia i dłubania. Jeden światłowód przedłużyłem ory. Przedłużka z poprzedniej wiązki Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Rozdzielacz Światłowodowy MMI-AMI-CDC
Już to zrobiłem tylko nie podłączyłem szukam ami Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Klimatyzowany schowek jak zrobić ?
Mam plan na rzeźbę wywiercić dziurę,jakiś klej itp. Czy ktoś już to robił?
-
Rozdzielacz Światłowodowy MMI-AMI-CDC
Witam, Chce podłączyć kolejne urządzenie w schowku. mam kabel do zmieniarki mam z rozdzielaczem, ale nie światłowód. Nie chce wydawać kasy na nowy. Tak wymyśliłem i zrobiłem rozdzielacz z starej wiązki. To mój pierwszy raz, na chłopski rozum, na kostkach są kierunki przepływu światła i tym się kierowałem (wejście->wyjście) niżej schemat. Chce żeby ktoś kto ma pojecie potwierdził mi, czy zrobiłem to dobrze? Później wpinam się w sterownik pod deską roz. podłączam do ami i do zmieniarki.
-
Klimatyzowany schowek jak zrobić ?
Dla potomnych, sprawdźcie przed zakupem czy macie otwór pod klimatyzowany schowek. Ja nie mam... Druga ważna informacja, schowek od Q5 delikatnie nie pasuje, ma wpustki tak by go nie wpasować, podejdzie jedynie od A5. Poza tym wszystko oceniam na 2 na szynach, plastik tandeta, jak z Chin chyba wrócę do B6/7 tam był luksus.
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Dla mnie to nawet 29:p Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Ja mam problem z 1, a jak reszta? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Na fb jest 7 osób, które chcą wziąć udział na 24, nie wiem jak na forum.
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Dobry pomysł Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk