Treść opublikowana przez etines8
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
To kiedy w końcu chcesz? 1 to niedziela Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Utworzyłem wydarzenie na fb, jak coś pisać pomysły, zmiany itp. (co powiecie o grillu?) zapraszam! https://www.facebook.com/events/1697058597219459/
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Dla mnie nawet lepiej bo bliżej a co reszta na to? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Mi te tak pasuje, co powiecie na 1 - Święto pracy?
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Spot jak bida piszczy czekałem aż ktoś coś napisze i nic, chciałem z doskoku podjechać, bo moje auto jest po przygodach, nie przygotowane do spotkań, a tu nic... Trzeba zrobić w dalszym terminie, żeby na spokojnie każdy zarezerwował sobie dzień wolny, mamy co raz lepsza pogodę Arczi78 kiedy będziesz w ZG? Znacie jakieś jakiś fajny parking, gdzie można grilla zrobić? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Ja juz tez moge autko odebrałem ^^ to dawać propozycje terminu! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Ja mam ale dopiero na wtorek :/ tak ze zostaje mi a3 na spot Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
To jaki termin? Znacie kogoś mobilnego, ewentualnie blisko Miedzyrzecza, kto potrafi zakodować aku w b8? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Tez widziałem właśnie pare fajnych audiczek w ZG, wezmę sie za grupę jak odbiorę swoją furtkę narazie jestem z wami duchem heh Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Będę w Zielonej, ale odpadam mój samochód w serwisie, chyba ze A3 podjade na chwile Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Ja założyłem grupę na fb jest nas ponad 12 osób zapraszamy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Jak odbiorę auto to z chęcią tez wpadnę przed Wielkanocą spoko! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Pewnie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
Nie myśle w ogóle o rozrządzie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z centralnym zamkiem - drzwi kierowcy...
Spoko narazie zostaw jak działa, jak będzie cieplej i problem powróci to zajmij sie tym Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z centralnym zamkiem - drzwi kierowcy...
Moze być ze juz będzie okej. Tak samo miałem z microstykiem, poruszałem wiązka i było ok. Tutaj masz podobny problem, jest jak łatwo rozebrać wszystko niżej z zdjęciami Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk http://a4-klub.pl/index.php?/topic/62856-all-b6-problem-z-zamkiemblad-01811-problem-rozwiazany/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z centralnym zamkiem - drzwi kierowcy...
Sprawdź przewody-okablowanie drzwi. Często kable się przecierają i wyskakuje błąd "01811..." Ja miałem podobny problem. Zamek jest sprawny. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
Musze usłyszeć żeby cos powiedzieć Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
Ten dźwięk dobiega bezpośrednio z silnika, czy tak jak by obok? Możesz go nagrać? Tez miałem taki problem i obstawiam cos innego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z centralnym zamkiem - drzwi kierowcy...
Nie możesz otworzyć drzwi kierowcy z kluczyka? Podłącz komputer, zrób skan, jeśli coś jest z zamkiem to zobaczysz błąd np. Zamka. Może wiązka sie poluzowała/odłączyła. Dziwne ze tylko jedne drzwi sie zaryglowały. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
woda na podlodze
Skasowałeś komputerem? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Seriale
Breaking bad - polecam Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Spocik Lubuski :)
Ja akurat nie mam jak, ale w Lubiniu jest jedna z większych giełd w Polsce, może uderz do kogoś kto jeździ na giełdy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zamknięte auto i palące się kontrolki na liczniku
Auto jeszcze jest w serwisie, nie potrafią go otworzyć -.-. Opiekun/kierownik mojej audi, poinformował mnie o tym fakcie i zastanawiają się nad wybiciem szyby... Nie zgodziłem się na to oczywiście, doradzałem im wynajęcie firmy zewnętrznej zajmującej się otwieraniem aut. Pózniej potwierdził mi telefonicznie, że mają kogoś jak będzie wiedział coś więcej da znać. Ogólnie cała sprawa bardzo długo się ciągnie, każda firma/instancja to dzień oczekiwania +/-, serwis, cały tydzień bez informacji... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zamknięte auto i palące się kontrolki na liczniku
Małe prawdopodobieństw, ale napewno kiedyś się wyładuje bo do dziś świecą kontrolki. Wszystko się okaże na dniach. Zadzwoniłem do Aso autoryzowanego solonu Audi Poznan, po opisaniu symptomów stwierdzono, że to próba kradzieży. Przekierowano mnie do działu usuwania usterek po kradzieży. Skorzystałem z AC, obecnie Audi czeka na lawetę i będzie odholowane do serwisu. Tam sprawdzą wszystko.