Treść opublikowana przez etines8
-
Jakie żarówki użyć H5W Czy H6W
Mam b-ixenony valeo założyłem palniki d1s osram cool blue intense 5500k, chce zmienić tez postojowe, o barwie białej zbliżonej do 5500k. Na lampach jest napisane, ze żarówki postojowe użyte w nich to H5W. Wiec szukam na tym aledrogo, a tu same zwykle żółte, znalazłem jakieś H6W Philipsa gwint jest z koncowka ba9s a w 6 jest dodatkowo x, co to za różnica? Teraz pytanie jakie żarówki mam użyć H5W? Przeszukałem całe allegro mam problem żeby znaleźne H5W w barwie xenonu, anie chce żadnych żółtych, niektórzy oznaczają R5W, jakaś paranoja.
-
Dobrzy chiptunerzy
tylko ze on z lubelskiego, a ja lubuskiego
-
Dobrzy chiptunerzy
polecicie kogoś w lubuskim albo w miarę blisko GW-ZG?
-
Jak wyrezac reczna regulacje w lampach BIXENON
Super pomysł propsy! Jedna ważna informacja, kupiłem silniczki od Tourana identyczne jak od passata b6 i nie trzeba przekładać płytek wszystko działa, wystarczy tylko dobrze kabelki podpiąć. btw. ja kupiłem silniczki pod 20zl na allegro Pozdrawiam
-
Montaż interfejsu IPOD pod RNS-E
Powiem Ci tak, ja mam iPhona 4 i wchodzi działa, gra, z sterowaniem z kierownicy, (starsze modele pewnie będą się lądować, niestety powyżej wer. 4+ już nie) kolejny minus schowek muszę domykać na siłę bo wystaje parę milimetrów. Teoretycznie rozkręcałem to i w pewnym momencie plastik jest nitowany i musiałbyś rozwiercić to miejsce, pytanie tylko czy to ma sens, na ten moment lepszym rozwiązaniem było by wejście AUX albo USB.
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
kupiłem takie rozdielacz na dwa wejsca mini iso
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Kolega ja mam, schowek z lodówką na dwie przegrody druga przegroda jest większa i nie wiem jak to rozwiązać, żeby przypadkiem czegoś nie uszkodzić, myślałem o jakieś ramce takiej obudowie bo gdzieś tak widziałem, ale nie mogę tego znaleźć.
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Witam, mam takie pytanie montował może ktoś dwie zmieniarki w schowku? Tzn mam zmieniarkę 6 CD i zmieniarka do iPhone, nie wiem jak to ładnie rozwiązać, mam już wszystkie kable, tylko pomysłu brak.
-
Klipsy wygłuszenia maski
SPINKI,ZATRZASKI,KONEKTORY,WKRTY ---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ---------- 2zł koledzy ;p
-
Tylna wycieraczka działa sporadycznie
Ciemno było ;P nie widziałem tych 3 śrub, ok wszystko zdemontowane jutro zrobię resztę.
-
Tylna wycieraczka działa sporadycznie
wielkie dzięki kolego! Wiesz moze jak odkrecic silnik?
-
Tylna wycieraczka działa sporadycznie
Sprawdze jak to tak wyglada. Spryskiwacze działają ---------- Post dopisany 06-11-2013 at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2013 at 09:40 ---------- Dopiero teraz miałem chwile żeby to zobaczyć. Jest tak jak mówiłeś środek cały w syfie, kable mokre, uszczelka wypadła. Silnik wydaje się na sprawny, przez tą wódę robiło się zwarcie pewnie dlatego nie działała wycieraczka jak powinna. Jak myślisz jak to osusze, wyczyszczę, nasmaruję i uszczelnię to będzie działać?
-
Tylna wycieraczka działa sporadycznie
Witam, mam taki problem moja wycieraczka nie działa jak powinna, gdy włożę kluczyk do stacyjki przekręcę na zapłon wycieraczka wtedy sama, nie wiadomo skąd włącza się wykonuje parę obrotów i wyłącza się w pozycji prawidłowej albo zacina w dowolnym punkcie. Czasami działa normalnie z pilota koło kierownicy, ale ostatnio próbowałem włączyć ją i słyszę tylko "pstryk" dobiegający z bezpieczników wyciągam bezpiecznik wycieraczek na zapłonie wycieraczka działa chwile. Jakiś czas temu wymieniłem całe ramie na zestaw od Q5 i przed było wszystko ok, dopiero gdy ustawiałem wycieraczkę nie mogłem znaleźć pozycji zerowej, może coś z silnikiem się stało. Macie jakiś pomysł żeby to naprawić domowym sposobem?
-
Montaż interfejsu IPOD pod RNS-E
Kolega możesz odświeżyć zdjęcie albo coś napisać jak rozwiązałeś sytuacje w schowku zmieniarki CD i interfejsu? Bo tez sprawiłem sobie takie zestaw i zastanawiam się jak to tam upchać. Myślałem nawet żeby włożyć jad pod podłokietniku tam jest takie otwór.
-
Zmieniarka CD "Error"
Poszukam elektryka gdzies blisko mnie, kotry cos z tym zrobil zobaczymy jaki efekt bd
-
Zmieniarka CD "Error"
Tez mi sie tak wydaje, bo nic sie nie dzieje w niej i nie słychać pracy silniczkow. Da sie cos z tym zrobic?
-
Zmieniarka CD "Error"
Nie wiem, poprostu na radiu wyswietla sie error
-
Zmieniarka CD "Error"
Witam, podłączyłem dziś zmieniarkę, nie mogę włożyć do niej żadnej płyty CD, gdy nacisnę "LOAD" świeca się tylko czerwone przyciski na dole. Na radiu Audi Concert wybieram zmieniarkę, wszystkie funkcje się wyświetlają CD+/CD- itp., a na ekranie pokazuje sie "ERROR". Jaka jest tego przyczyna?
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
oko dzieki kolego
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Jak to jest, z zmieniarkami każda zmieniarka do a4 seryjna podejdzie pod radio np Audi Concert albo RNS-E? Bo zastanawiam się, czy jak kupie teraz zmieniarkę to po zmianie Concerta na RNS-E będzie wszystko działać?
-
Schowki pod fotele
koledzy czy mi podejdzie ten schowek niby do AUDI A4 A5 A6 A7 Q3 Q5 10-13 do mojego A4 B6 Avant, stołki full elektryka? nr. 60 części: 8K0882601C
-
blokująca sie sprężarka klimy
Z tego co mi mój mechanik podawał regeneracja sprężarki 100-200zl, zależy co z nią jest. Nie pamiętam dokładnie, jest to gdzieś w lubuskim, na drodze do Poznana jakaś miejscowość przy drodze. Można zostawić swoja i wziąć ich jeżeli maja, już zrobioną. Sprężarka 100-200zl Nabicie: 120zł Odrobaczenie: 30zł (cena - moja negocjacja)
-
blokująca sie sprężarka klimy
No to ladnie niech chlodzi!
-
Uchwyt na napoje
Witam, szukam uchwytu na napoje do schowka czy ten będzie mi pasować? Nr. cz. 8L0 862 533 B ---------- Post dopisany 06-06-2013 at 07:35 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2013 at 13:42 ---------- Już wiem takiego mi potrzeba:
-
blokująca sie sprężarka klimy
Rozrząd miałem zmieniany na zimę wtedy wymieniałem rolki. Po zimie zabrałem się za klimę pojechałem do serwisu zostawiłem im auto, nabili mi wszystkim specyfik koszt 120zl. Bez odrobaczenia, dziś je będę robić sam ;d Wracam i mechanik mi mówi, ze najprawdopodobniej sprężarka zajechana bo staje w miejscu pasek jej nie obraca i piszczy jak cholera po nabiciu, a wcześniej, aż tka nie było zrezygnowałem z tych usług. Zmieniłem pasek u mojego mechanika, jeszcze sam go kupowałem w hurtowni według VIN i mechanik mi powiedział, że mocno musiał go naciągnąć i najlepiej jak następnym razem kopiłbym 45 a nie 50. Tak ze zmień pasek dobrze go naciągnij a nóż ci się uda jak mi.