Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

feniks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez feniks

  1. w golfie 5X100 a potrzebujesz 5X112
  2. feniks odpowiedział(a) na zi0allegro temat w 1.6
    Moja szklana kula mi mówi, że: jeśli szybko spada/rośnie wskazówka - czujnik, po mału opada - termostat, jeżeli cyrki się robią i nie wiadomo czemu rośnie/opada - czujnik zatrzymując się po mału opada - termostat (a z doświadczenia powiem, że jak wcześniej nie wymieniałeś, to obie rzeczy padły)
  3. przecież jak WÓŁ tam masz napisane: [h=3]Zastosowanie w pojeździe [A4 (8E2, B6) - 1.9 TDI][/h]do numeru podwozia: 8E-2-148 697 dla GN 855 0100226227 lub [h=3]Zastosowanie w pojeździe [A4 (8E2, B6) - 1.9 TDI][/h]od numeru podwozia: 8E-2-148 698 dla GN 046 0100226482
  4. feniks odpowiedział(a) na Perez temat w 1.9TDI
    sprawdź termostat - może za szybko otwiera u mnie średnie z baku 8,5l z 40%trasy, w trasie Fis 6,3l
  5. Powiedz wpierw ile masz głośników, jeśli tylko przód i do tego tylna półka Zainwestuj w wygłuszenie drzwi przód + zmiana głośników drzwi na dystansach, już po tym zobaczysz ogromną różnicę póżniej sub na tył + wzmacniacz (pod wszystko) i będzie kolosalna różnica a nie wywalisz 300 i jak była kupa tak kupa dalej zostanie
  6. Wszystko zależy od tego co znajdziesz, przy używce jest sens: powyżej 6mm, z dotem max 2 lata wstecz, a czy to będzie Bridg, Conti, Pirelli to już bez większego znaczenia
  7. tak poprawny zerknij w googlach w kalkulator opon ori opony na jakich fabrykę auto opuściło to 235/45 17' i właśnie 215/55 na 16' jest najbliżej rozamiarowi z 17'
  8. GLIPTONE FULL ZESTAW DO ZANIEDBANEJ SKÓRY - ShowCarShine - Detailing Shop polecę, testowałem wstępnie na jasnej z amrykańca i nagle skóra z siwej zrobiła beżowo-jasna ze względu na zalecaną temp. do stosowania w CCCO użyję jak się ociepli i wrzucę fotki w temacie
  9. A witam, jak zima odpuści to do JG skoczę, ewentualnie w Roten będziesz?(podobno ostatni raz robią)
  10. i dobrze słyszałeś, wg mnie zmiana z 90 na 120tkm nastąpiła po zmienieniu napinacza wielorowkowego
  11. Ja miałem amorki 1BA i założone sprężyny 55/40 i nic złego się nie działo ( nie dobijało, auto prowadziło się pewniej niż na serii ) , dlatego chciałem żebyś wyjaśnił konkretnie w czym te amorki 1BA niby przeszkadzają ?? w tym, że seryjne amorki mają duży skok, wyobraź sobie pracę zawieszenie, gdzie sprężyna jest krótka i odpowiedniej długości skok amorka się zgrywa i porównaj teraz z amrorkiem od długim skoku a autor tematu niech zainwestuje w odpowiednie amorki, a później niech sprawdzi długość odboji czy czasem nie trzeba przyciąć z jakiegoś powodu w specyfikacjach często producent podaje poniżej -30 springi + odpowiednie amorki w przeciwnym wypadku efekty jak wyżej (szczególnie jeśli zwykłe amorki mają czasy świetności za sobą)
  12. feniks odpowiedział(a) na Killer1984 temat w 1.6
    Ad 1 kupuj nową, ewentualnie sprawdź czy czasem na skodexim nie mają zamiennika (ma on jedną wadę dość sztywny ale można spokojnie zamontować)
  13. za skoki wskazówki nagłe odpowiada czujnik temp. G2/G62 wystarczy vagiem sprawdzić (1 engine z 17 Instruments lub czy nie ma błędu-zaśniedziałe styki) za powolne opadanie wskazówki (np stawając w korku) termostat, można organoleptycznie sprawdzić, kiedy termostat puszcza sprawdzając węże górny i dolny czujnik temp. polecam ORI z ASO (chyba, że nie przeszkadzają wam wadliwe wskazania to dowolny zamiennik) termostat tutaj już dowolnośc, osobiście w kolejnym już aucie wkładałem Wahlera
  14. nic nie powinno się zresetować poza pilotami (wystarczy później otworzyć kluczykiem, przekręcić stacyjkę wcisnąć przycisk na pilocie, wyjąć ze stacyjki i zamknąć pilotem - jakoś tak to było )
  15. od kilkudziesięciu do 1kPLN, wystaw licytację z fotkami i opisem
  16. Witam, pokrótce wcześniejsze toczydła: VW Golf III 1.8 GT Special Vw Golf IV 1.6 Na urodziny w grudniu 2012r sprawiłem sobie CCCO w sedanie z 1.9TDI i co najważniejsze z q Z wyposażenia - bieda edyszon: korbotronik z tyłu, jakieś bixy z przodu, sport fotele z czarnego bawoła, soul w drzwiach i innych poupychany, piecyk pod maską od Webasto, zima na 16' 205/55, lato 215/55 ambiente z przodu, jak i z tyłu zawias j1BE Bose z USB w schowku i inne... Wnętrze: Wyleciało sprzęgło i dwumasa: Wleciały Osram CoolBlueIntense D1S Jakiś tam śnieg spadł: W między czasie: - padł ori aku po 10latach, wleciał Bosch S5 100Ah - wymienione sprzęgło klimatyzacji (gumki się powycierały) Plany, plany: - osłona aku pełna zamiast kawałeczka nad filtrem - - postoje przód do wymiany na bielsze - (ale do poprawki dalej żółto i po 2 miesiącach przepaliły się Phlipsy) - ledy do wnętrza od Tomnika - - wymiana zestawu naprawczego na biedronkę - - soczewki b8 - - dzienne NSSC w halo - - schowki foteli przód - i siateczki na tył - lampeczki pod fotele (zdobyte garażują, niestety moduł do wymiany ) - jakiś program, może wiosną/latem - - fotochrom do środka - heble 320 przód - + tył jakiś większejszy - licznik kolor Bardziej odległe: - większe koła na lato 2015 - CLH + Auto włącznik - rns (najlepiej led) - zawias na Eibach + Bill - przedni+tylny stabi z RS4 - listeweczki na drzwi dolne EDIT...
  17. nie wiem? to wymień
  18. wszystko zależy wiele $$ np http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/avus-3-18-oponami-lato-259150/ najciekawsze i tak wg mnie Roti Rotiform NUE 18'' 5x112 ET45 57,1 felgi z USA (3069298468) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  19. VPLD olej, lub niewłaściwa mieszanka - za dużo paliwa/za mało powietrza, przeczyść/wymień na początek filtr powietrza
  20. feniks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to jest płyn spryskiwaczy w dodatku zimowy jakby był wyciek, to szybko wyczujesz
  21. na 235/45 masz o 9mm(średnica) wyższą gumę niż w 225/45 więc ciut lepszy komfort (jeśli wyczujesz)
  22. nie jest to legalne i powinni dowody zabierać(kwestia czasu), niech podjedzie jeden z drugim pod ścianę i pstryknie fotkę, gdzie idzie wiązka światła i niech sobie porówna z mijania u mnie w robocie jest dwóch asów w BMW 5 z tak przerobionymi i codziennie widzę jak to oślepia pomimo zmniejszonej mocy kris-krzysztof ładnie to wygląda i cena znośna powiedz, jak z mocowaniem tego i porównanie z wielkością ori halo?
  23. Ot i nasypało w nocy Uploaded with ImageShack.us

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.