Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zbyt Duże spalanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile palą wasze bryczki ? Bo wydaje mi się że moja (AVF 2004r. 27000 tys km) stanowczo za dużo pali. W ruchu miejskim spalanie wacha się w granicach 9L na 100 km.

Opublikowano

ja jak awx-a pogonie to i 11 wpie...:whistling: a normalnie w mieszanym 6-6.5...

Opublikowano

Moja z BRD w mieszanym przy normalnej jezdzie z 7l

Opublikowano

Po mieście ( 9,0-10,0 )

Trasa ( 6,0 - 8,0 )

Opublikowano

mój srednia z ostatnich 90 godzin 7,1

Opublikowano
  • Autor

Czyli uważacie że takie spalanie ( 9L miasto) jest ok.??

Opublikowano

Ciężko powiedzieć, czy to dużo czy mało... bo nie wiadomo jaką masz nogę? czy stoisz non-stop w korkach?

Jaka felga i szerokość opon? bo to też ma duże znaczenie.

Opublikowano
ja jak awx-a pogonie to i 11 wpie...:whistling: a normalnie w mieszanym 6-6.5...

Też tak mam:decayed:

Opublikowano

U mnie przy ruchu mieszanym pali 6.7-7.2

Opublikowano
  • Autor

6.7-7.2 z takim spalaniem bym sie mógł zgodzić ze jest w miare Ok. Ja staram się jezdzić w miarę delikatnie. Jest mozliwość jakoś sprawdzić VAGiem dlaczego jest takie duże spalanie.?

Opublikowano
Po mieście ( 9,0-10,0 )

Trasa ( 6,0 - 8,0 )

to samo:wink:

i raczej bym powiedział ze bedziesz miał wszystko ok z autem

Opublikowano

9 litrów w mieście zimą - jak najbardziej normalne spalanie - jak ktoś mówi że mu pali 6-7 100% w mieście to kłamie no chyba że jeździ bez gaszenia cały czas po obwodnicy i uważa że to miasto :wink:

Opublikowano

weź też pod uwagę, że auto musi się zagrzać :)

Opublikowano

U mnie w AWX-ie spalanie oscyluje w granicach 7,5 , 7.6 jeśli jest samo miasto (a wiadomo Tomaszów mała mieścina i trudno dogrzać furke do tych 90C , do roboty mam 9km) i to bez ściemy w jeżdzie spokojnej.

Jesli pojawia sie wypad do łodzi lub piotrkowa to spada do 6.8 .Ostatnia średnia po tankowaniu wyszła mi 6.68 ale to naprawde była spokojna jazda do 2300rpm i wyjazd do łodzi 2 razy.

Najwięcej ile mi wyszło średnie to właśnie niecałe 7.7L w samym mieście a FIS zaniżał o 1.1L

Powiedziałem sobie że jeśli autko zacznie wciągać mi 8L to idzie szukać nowego właściciela.

Opublikowano

liczone z pod dystrybutora czy z kompa ?

Opublikowano

U mnie przy jezdzie do pracy 15km (wsie, troche miasta) w jedną strone wychodzi teraz około 6,5l Zauważyłem trudności z dobiciem temperatury do 90 stopni, do 80 idzie szybko a poźniej lipa.

Opublikowano
U mnie przy jezdzie do pracy 15km (wsie, troche miasta) w jedną strone wychodzi teraz około 6,5l Zauważyłem trudności z dobiciem temperatury do 90 stopni, do 80 idzie szybko a poźniej lipa.

sprawdź termostat - może za szybko otwiera

u mnie średnie z baku 8,5l z 40%trasy, w trasie Fis 6,3l

Opublikowano
U mnie przy jezdzie do pracy 15km (wsie, troche miasta) w jedną strone wychodzi teraz około 6,5l Zauważyłem trudności z dobiciem temperatury do 90 stopni, do 80 idzie szybko a poźniej lipa.

u mnie było to samo, wymiana termostatu załatwiła sprawę, trzyma 90

Opublikowano
liczone z pod dystrybutora czy z kompa ?

Wyliczane systematycznie i zapisywane po każdym tankowaniu do pełna.Bo tak jak napisałem FIS mi zaniża spalanie.

Opublikowano
liczone z pod dystrybutora czy z kompa ?

Wyliczane systematycznie i zapisywane po każdym tankowaniu do pełna.Bo tak jak napisałem FIS mi zaniża spalanie.

to wg mnie spore spalanie ale nie wiem jakie masz natężenie ruchu.

Mi na strasie W-wa- Pruszków - 7,5 w średnich korkach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.