Treść opublikowana przez Misiek80
-
Opony letnie
Pany, profil drugożedna sprawa, co z indexem nośności ?
-
Opony letnie
nie nie do zwykłej padaki B6 ok to czemu serwis twierdzi ze min 93 ?
-
Opony letnie
Witajcie, czy ta opona da rade ? mam na myśli nośnośc. http://www.opomarket.pl/p5724,opona-215-45r17-barum-bravuris-3-hm-87v.html A4 B6, felunek 17 5X112 Serwis Audi twierdzi ze nośnik min 93 pozdrawiam
-
Czujnik otwarcia tylnej klapy - avant
[b6] avant i sedan to ten sam zamek ?
-
Czujnik otwarcia tylnej klapy - avant
czyli trzeba rozebrać zamek ?
-
Czujnik otwarcia tylnej klapy - avant
sygnalizuje otwarta klape mimo ze jest zamknięta. Czyli taki bajer ta blokada
-
Czujnik otwarcia tylnej klapy - avant
Odgrzeje kotleta. FIS sygnalizuje otwarta klapę, czy to wina mikrowłacznika w zamku ? Za co odpowiada ten mikrostyk ? Przymocowany jest przy zamku bagaznika Przepraszam za jakośc, telefon "nie radzi" sobie ze zdjęciami z bliska
-
Blenda tablicy rejestracyjnej
Witajcie, szybka piłka, czy blenda tabl. rej. z b7 podejdzie do b6 ?
- Zbyt Duże spalanie
-
Jak przyspieszyc grzanie sie silnika
tak z ciekawości one ciągną prąd z aku ?
-
Jak przyspieszyc grzanie sie silnika
czy kiedykolwiek dobija do 90 ? jesli nie wymień termostat, miałem to samo.
-
Przegrzewa się
60 tys i jakies 3 lata. Trochę lipa ale cóż poradzić.
-
Przegrzewa się
dzis wymieniona została pompa, to ona była przyczyną.
-
Przegrzewa się
Czołem ! Panowie, temperatura skacze do poziomu, ze pojawia sie komunikat o nieprawidłowej temperaturze. Zatrzymałem, wentylatory nie działały. Ogrzewanie ustawiłem na max ale leci zimne powietrze. termostat sie podwiesił, czy pompa wody ?
-
Wywalenie programowe i mechaniczne EGR'a
a co daje zalepienie EGR ?
-
[ALL TDI PD] Co ile wymiana rozrządu ?
Wymieniaj, myślę ze 100 k wg mnie to górna granica
-
Światła DRL
montaz wydaje się prosty, podłączenie 8 przewodów w przypadku modułu z funkcjią COMING HOME tu dowiesz sie wiecej SD-2 by kogiel
-
Światła DRL
co to za bajer ?
-
Światła DRL
Odgrzewam kotleta Zdecydowałem sie na zakup modułu Swiatła dzienne Regulator swiateł dziennych SD-2 (3384682006) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Na koncu akcji jest uwaga: W przypadku aut ...Audi ... konieczna jest ingerencja w instalacje (prosze sprawdzic jak są zasilane zarówki +12V czy masą) Jak to jest w A4 ?
-
Zbyt Duże spalanie
ja uważam ze do osiągnięcia bez problemu dla kogoś kto porusza sie wyłącznie po mieście. Osobiście przemieszczając się tylko po Warszawie ma kompie mam 8 l i więcej ( korki), wystarczy złapać trochę oddechu na obrzeżach miasta i spada 7-7,5
-
Zbyt Duże spalanie
weź zobacz chwilowe spalanie to sie zdziwisz:decayed:
-
Brak mocy do 2 tys.Wytarty wałek oraz poychacze
A ile na prawdę tego pewnie nie wie nikt. co sklepemu po oczach Faktycznie, sprawa podejrzana przy tej wartości przebiegu
-
Brak mocy do 2 tys.Wytarty wałek oraz poychacze
jaki masz przebieg ?
-
Falujące obroty
Ostatnio zauważyłem, że po zatrzymaniu auta np na światłach, silnik ma obroty rzędu 1000-1100. Kilka razy zdarzyło się, ze po odpaleniu silnika obroty skaczą do 1500 i tak sie chwile utrzymują. Spalanie i dynamika w normie Co jest ?
-
Zbyt Duże spalanie
auto kopiłem w listopadzie termostat wymieniłem miesiąc później, z obliczeń przez ten krótki okres wychodziło ze spadło jakieś 0,5 l