Treść opublikowana przez feniks
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Ja używam tylko sonaxa extreme'a w koncentracie. Po zimie porórnam go z tabletkami i zostanę przy zwycięzcy obecnie też mam zalanego - bardzo dobry płyn, żadnych plam/zacieków/smrodu
-
Poduszki skrzyni biegów 6 biegów manual Quattro
to namieszałem (nie przeczytałem dokładnie i podałem Ci poduszki silnika ) wykasowałem niepotrzebne informacje
-
Poduszki skrzyni biegów 6 biegów manual Quattro
jest osobno nr dla poduszki skrzyni ale w zależności od nr nadwozia (nr 10 o nrach: 8e0399105hn)
-
Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
nie butuję, odpalam, załącza się webasto, odśnieżam/skrobię (4min) i jadę ale max na 3,4ce 16km (dziurawa droga i trochę zakrętów), zanim osiągnie 90'C kręcę do 2800max w zasadzie droga wychodzi jak po mieście + gaszenie i młodego do przedszkola, na odcinku 600m 4 progi zwalniające, dodaj do tego Q i niestety mniej nie spali, fis tak do 8l najmniej pokazuje (co by nie mówić zaledwie od 2 miesięcy mam CCCO, a w trasie fis nawet 6/100km pokazał)
-
Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
bzdura dokładnie, mój na podwójnym ssaniu(webasto) spala 11-12l/100km przez pierwsze 2km Golf MKIV 1.6 100KM palił 12l/100km na ssaniu przez 2km, po mieście 10 nie była mu obca zimą(przy ciepłym silniku), Zimą średnie dla: PB było 8,5l/100km (lub 10LPG) a obecnie A4 z Q na tej samej trasie średnio z baku 8,3l/100km wracając do wątku jakieś 2Xtankiren zbiornik do zera nieschodząc, około 500+PLN
-
B8 TrOOOOp
jak coś to masz na alldrogo gościa co robi ale do avanta brak ZASŁONKI DEDYKOWANE DLA AUDI A4 B8 LIMUZYNA (2989044653) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Dziwne zachowanie wskaźnika temp.
prawdopodobnie 059919501A podaj kod silnika (110PLN) wg IFI :: Free services klikasz carprog2 wybierasz marka/model czujniki są w grupie 9 (6ta kolumna) później rysunek 919-40 (7ma kolumna)
-
Dziwne zachowanie wskaźnika temp.
rozumiem, że wskazówka opada szybko (nie przez jakiś tam czas-to by oznaczało walniety termostat) i tak czy siak masz walnięty czujnik, ewentualnie zrób test licznika i zobacz czy wskazówki płynnie się ruszają, a wracając do czujnika to musiałbyś sprawdzić od powidzmy 50' vagiem co się dzieje przy magicznych 70'
-
Dziwne zachowanie wskaźnika temp.
uszkodzony kup nowy w ASO, żadnych zamienników jak chesz dokładnie sprawdzić to vagiem w engine i instruments porównaj wskazania G2/G62
-
[ALL B6] Moja pierwsza a4
duża soczewka, zwykły xen ma taką
-
[ALL B6] Moja pierwsza a4
Ładna sztuka, czemu ramiona zmieniałeś?(w profilu masz 2004 to powinny być Aero od 09-2003produkcji) i xenon to Bi-xenon masz, jeśli to coś zmienia
-
plyta grzewcza
Indukcja ma możliwość zasilania prądem 3 fazowym - tzw. "siła" jak i jednofazowym, natomiast ceramiczna zasilana 1 fazą 230V. Ceramikę sobie odpuśc - nie nadaje się prawie do niczego, długo grzeje, zużywa dużo prądu, a jak się coś na nią wyleje natychmiast się przypala. Indukcja - jak masz możliwość zasilania prądem trójfazowym to bierz jak najbardziej, do zwykłej instalacji nie podłączaj, bo to nie ma sensu (nie osiągniesz odpowiedniej mocy co za tym idzie też czas grzania się wydłuża a zużycie prądu duże -do mieszkań ze starą instalacją się nie nadaje) Bzdura, mam ceramiczną na 3 fazach spiętą Co do kosztowności - zużycie prądu w domku(5os), gdzie praktycznie 2 obiady dziennie robione + 2 TV, itp (ogrzewanie z pieca na drzewo, bez elektr. bojlera) ~90PLN/miesiąc
-
Jakie Whysky na prezent?
sokal na początek polecę Bushmills'a zwykły, jak zwykły dobry ale czarny
-
[ALL] Skóra-jak o nią zadbać?
Cleaner GT12 Conditioner GT11 jak nie masz ściereczek/szczotki odpowiedniej to poszukaj zestaw za około 120PLN GLIPTONE FULL ZESTAW DO ZANIEDBANEJ SKÓRY - ShowCarShine - Detailing Shop
-
[A4 B6 AVF] by Simon__75
Ładnie dłubiesz Panie Kolego Jedynie przyczepię się do kosmetyki: z zewnątrz(pokaż jakieś aktualniejsze fotki) skór (chyba będę musiał Ci pokazać, parę dobrych środków)
-
[ALL] Skóra-jak o nią zadbać?
Lukas4334 bierz gliptone
-
Jaki zarnik ?
wygląda mi to zwykły xen i tutaj raczej więcej nie pomogę bo: W Bixenonach zawsze były D1S a w zwykłych na początku D2S później po 2002 D1S najprościej sprawdź na lampie dla pewności
-
Jaki zarnik ?
wrzuć foto lampy z bliska, lub podnieś maskę i powinieneś znaleźć wlepkę z rodzajami żarówek/żarnika na lampie
-
B6 DIVISION
Wandej a mnie nurtuje: czy zmiana przy Bose z audi symphony 2 na rns-e, w dźwięku coś poprawi, czy szału nie będzie? navi mam w tel a tv w domu
-
B6 DIVISION
to macie, ja na razie spłukany z $$$ NAVIGACJA AUDI A4 B6-B7 (3015092038) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- B6 DIVISION
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
jutro pstryknę jak oświetla, generalnie środek tylnego siedziska
-
B6 DIVISION
pocas nie płacz, u mnie jutro dwumas ze sprzęgłem, łożysko przód idzie do roboty
-
B6 DIVISION
julo23 zmień hasło - włam na stronę banku był bo to trzeba mieć długie, ciężkie hasło aby małżonka nie dała rady zapamiętać a zapisywać - broń Cię pani
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
wczoraj jeszcze przed burzą koło 20:00 temp 14,4'C a co do letnich i ubiegłego roku - w maju 2012 spadł śnieg wracając do Q poproszę o jakieś ciekawe filmiki