Treść opublikowana przez feniks
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
szakal222 nikogo prawie nie ma kiedyś się do jelonki przejechać trzeba będzie
-
System operacyjny Android
Kwinto69 nie mam pojęcia, jakaś firmówka z marketu
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
.Pablo. znalezione na KA: "Collinite 845 daje ciepły efekt a 915 bardzo szklisty, lecz brakuje mu głębi. Aby osiągnąć kompromis i bardzo ciekawy efekt, trzeba nałożyć najpierw 845 (lub 476), po czym 915 Oczywiście po pełnym połączeniu się pierwszej warstwy wosku. Różnią się także zapachem, choć nieznacznie. 845 i 476 pachną niemal identycznie, 915 ma dodany zapach "kokosa", jednak nadal przeważa typowy zapach Collinite Z moich obserwacji i testów wynika, że 845 dłużej utrzymuje się na lakierze niż 476 (mimo tego, co podaje producent). Zapewne wynika to z tego, że 845 ma mniej wosku carnauba (płynne woski zawsze mają mniej carnauby), ale za to jest bardziej "napchany" polimerami (woski Collinite to hybrydy, czyli połączenie wosku carnauby i polimerów). Collinite 476 przyjął się bardziej w Anglii, a 845 w USA. Ot taka ciekawostka " link
-
System operacyjny Android
Tzieland ja niestety mam tak ustawiony fotel/kierownicę, że widzę tylko do 80km/h na liczniku co do apek AppSales - i jesteś na bieżąco z ciekawymi promocjami
-
System operacyjny Android
Tzieland wszystko fajnie ale jak lecisz w trasie gdzie, zasięg słaby, lub nie masz pakietów internetowych? To co wtedy i jeszcze powiedz mi, że pokazuje Ci aktualną prędkość, ograniczenie?
-
System operacyjny Android
korzystam od dłuższego czasu, ogólnie jestem zadowolony. W najnowszej wersji: zdecydowanie poprawili wybieranie/wyszukiwanie trasy/celu pojechanie własną drogą nie powowduje już, przez 20km, nakaz zawracania Co do malkontentów wydałem 112PLN na Sygica z DE,PL, Pepiczkami i z jakimiś tam jeszcze krajami, a co najważniejsze w promocji - druga licencja gratis (jeść nie woła i kiedyś pogonię)
-
Które żarniki wybrać?
Mam Osram CBI DS1 Barwa światła 5000K Strumień świetlny 3200 lm i moim zdaniem ładnie biało świecą, może nie były to najtańsze żarniki ale do niebieskiej poświaty im wiele brakuje więc Twoje 4600 spokojnie będzie z ładną barwą świecić, jeśli tylko to bedzie ori Philips, z allegro polecę usera amt24_eu
-
Opona czy się nadaje
wiele się nie pomyliłem widać po gumie, że raczej to już beton a nie miękki kauczuk
-
Potrzebuje nr Rolki alternatora 1.9TDI AVF
Kuna spisz nr z alternatora, producenta a przynajmniej podaj jaki masz Amper
-
Cena rozrządu b6 1.9 TDI 131 KM.
Spidan u mnie w księdze jest pozaznaczne przy 120 (i wg ASO w DE - Gorlitz tak samo), widocznie od roku modelowego(u mnie2004) zależy 90 czy 120tys.km
-
sprężyny H&R
1BE jak dla mnie jest za miękkie przy 16' 205/55, jeszcze z 1BV nie miałem okazji porównać niestety osobiście bym szukał Eibach pro kit (mają dobrą opinie i znośny komfort-choć tutaj duzy udział mają amorki z jakimi współpracują) H&R jest moim zdaniem zdecydowanie twardszy od Eibacha, porównywalny z Weitec
-
Cena rozrządu b6 1.9 TDI 131 KM.
- Opona czy się nadaje
pomijam uszkodzenia, ta opona wygląda na minimum 3 cyfrowy dot- sprężyny H&R
Sprężyny sportowe H&R Audi A4 B6 Lim.+Avant Sedan+SW typ 8E 2WD 11/2000> obniżenie 35/35mm (uwagi producenta: do 1.050 kg dopuszczalnego nacisku na oś przednią, wł. z . Facelift 04/05, ) nr kat :29369-1 W zestawie : VA 29369-1VA przód/HA 29369 HA tył- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
jeśli zwykłą gąbką myli to niestety możliwe, że ich wina- Walnięty termostat jak rozpoznać?
w AVFie wahler nie jest identyczny z ori - jest minimalnie krótszy ale działa bez problemu- Bierze olej, uszczelniacze czy pierścienie?
kolego a papier masz na tę zmianę, bo jak tylko na słowo a swoją drogą to i tak bym nie ufał sprzedawcy - tym bardziej przebieg malutki - znaczy allegrowy a pierścionki do roboty (przerabiałem u siebie kiedyś w golfie 1.6 ale przy 230tys.km - brał 1l/1000km, po remoncie na gazie zrobiłem 30tys. km i nawet grama nie brał)- [ALL B6] Prośba o pomoc 1.8t 190km 6biegów czy warto zagozować ?
No ciekawy jestem czy za to 3100 dostaniesz porządnie zamontowane, drogie komponenty to nie wszystko bardziej liczy się ogarnięcie tego kto to montuje, wystarczy że wstawią zbiornik do jazdy na wstecznym, miedz 6mm i bedzie przerzucać na pb przy ostrym depnięciu:wink: nie zapominajmy o wierceniu bez zdejmowania kolektora w poprzednim aucie w FSW robiłem i zdjeli kolektor ale uszczelek nie wymienili pomimo przypominania przed, poza tym: oparli filterek o opaskę meatlową i po 8tys. km zrobiła się w nim dziura strzału nie było ale takim to tylko jajca ucinać oczywiście o założeniu zbiornika na wsteczny nie wspomnę - poprawiali, jak sprawdziłem przy odbieraniu dodałbym niezamocowanie opasek na wężykach przed wtryskami (latały sobie luzem) jak się wybierze paproków, to niestety trzeba na łapy patrzeć- Zawieszenie H&R trochę za nisko...
bez przesady H&R to dobry zawias i jak jest w miarę młody, to spokojnie za 50% lub więcej pogonisz, wystaw licytację na alee i sam się przekonasz- [ALL] Pielęgnacja wnętrza, co polecacie a czego nie? Deska rozdzielcza i skóra.
to trzeba się nauczyć ryglować drzwi, bądź vagiem ustawić auto-zamykanie- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ori 312 5X100 jeśli szukasz, masz w Audi TT-Quattro (225hp) | VW Golf IV anniversary | Golf IV GTI AUQ | Skodá Octavia VRS | VW Golf IV V5 170 | VW Golf IV V6 4 Motion więcej info w linku- B6 DIVISION
Nie warto... Lepiej samemu wywiercić otwory, wsadzić diody i wygląda jak ORI a satysfakcja większa. Nie kupisz w ASO bo niema takich ori lampek oj są w ASO przynajmniej w 2003 były sam nie modziłem auta a mam ledwo od 2 miechów i 45 letni Helmut raczej by mi się pochwalił, przynajmniej dwa razy powtarzał, że spryski szyb na 3 dysze zakładał i że klocki z tarczami dopiero co zmieniał- Potrzebuje nr Rolki alternatora 1.9TDI AVF
w zależności od wyposażenia możesz mieć różny alternator, sprawdź na wlepce z tyłu altka, jaki masz model (osobiście zrobiłem z 20 fotek z czego na jednej wreście udało mi się zobaczyć nr altka z oznaczeniami/firmą)- felgi 20''
jakieś 700PLN min/sztuka za dobrą gumę lub 436PLN Minerva F105 235/30 R20 88 Y XL. Opony Minerva . Oponeo.pl- 1,9 AWX jaki komplet dwumas LUK czy Sachs
Sachs - Opona czy się nadaje