Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sprężyny H&R


Udała30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Aktualnie na aucie ( A4 B6 AVANT 1.9 130 2001r ) siedzi zawieszenie 1BE, ale skończyła mi się prawdopodobnie prawa tylna sprężyna bo usiadł prawie 1cm niżej. Kolega ma na sprzedaż sprężyny H&R o oznaczeniu M/U 29369HA ® , X/A 29369VA (F) ( niestety żadnych fotek jak auto na nich stało ) . Możecie mi powiedzieć jaka jest charakterystyka tego zestawu, o ile obniżą auto? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny sportowe H&R Audi A4 B6 Lim.+Avant Sedan+SW typ 8E 2WD 11/2000>

obniżenie 35/35mm

(uwagi producenta: do 1.050 kg dopuszczalnego nacisku na oś przednią, wł. z . Facelift 04/05, )

nr kat :29369-1

W zestawie :

VA 29369-1VA przód/HA 29369 HA tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie feniks79 za szybką i wyczerpującą odpowiedź. Tak myślałem, że będą minimum -30mm , na te nasze "piękne" drogi to raczej lipa coś takiego wrzucić :kwasny: Pozostaje szukać 1BE albo 1BV w takim razie. PS. Jeśli na sprężynie są dwa zielone i jeden niebieski pasek to podejdzie do mojej A4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje szukać 1BE albo 1BV w takim razie

1BE jak dla mnie jest za miękkie przy 16' 205/55, jeszcze z 1BV nie miałem okazji porównać niestety

osobiście bym szukał Eibach pro kit (mają dobrą opinie i znośny komfort-choć tutaj duzy udział mają amorki z jakimi współpracują)

H&R jest moim zdaniem zdecydowanie twardszy od Eibacha, porównywalny z Weitec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie przy pokonywaniu dajmy na to progu zwalniającego buda dosyć znacznie się ugina i pewnie dużo nie brakuje żeby zaczęło obcierać, kolo zima 15' 195/65 . Amorki nie wiem jakie siedzą ale tydzień temu na stacji pokazało 90%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje szukać 1BE albo 1BV w takim razie

1BE jak dla mnie jest za miękkie przy 16' 205/55, jeszcze z 1BV nie miałem okazji porównać niestety

osobiście bym szukał Eibach pro kit (mają dobrą opinie i znośny komfort-choć tutaj duzy udział mają amorki z jakimi współpracują)

H&R jest moim zdaniem zdecydowanie twardszy od Eibacha, porównywalny z Weitec

dla mnie H&R jest o wiele lepiej wybiera dziury, jest bardziej komfortowy niz ORI s-line:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie to obniżenie -35mm to na pewno bym się zdecydował :wink: -20mm to chyba max na nasze drogi. Kumpel za te H&R ( komplet 4szt ) chce 350zł, dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...