-
Przybywa plynu
Próbowałem odpowietrzyc ale nic to nie daje
-
Przybywa plynu
Nikt nic nie podpowie ?
-
Przybywa plynu
Test zrobiony płyn reakcyjny nie zmienia koloru po ok 5 minutach musiałem zgasić bo płyn chłodniczy przelał by mi się do płynu reakcyjnego temperatura płynu podczas testu około 85 stopni
-
Przybywa plynu
Czyli tester nakładany na zbiorniczek tak
-
Przybywa plynu
Nie stan jest może delikatnie też się podniósł
-
Przybywa plynu
Co to może być? Płyn w zbiorniku zwiększa swoją objętość .Po odkreceniu korka płyn się podnosi w czasie dodawania gazu A4 B6 1.9 AWX
-
A4 B6 AWX Logi Statyczne prośba o analizę
EGR nie zaślepiony uszcelnienia wymieniać odrazu na wszystkich pompkach czy tylko na 3 cylindrze
-
A4 B6 AWX Logi Statyczne prośba o analizę
A synchronizacja powinna tak skakać
-
A4 B6 AWX Logi Statyczne prośba o analizę
Czy jest ktoś w stanie wyczytac co mu jest po logach.Nieraz trzeba długo kręcić aby odpalił i ma drgawki i ogulnie lekkie wibracje na jałowym ale te drgawki najbardziej denerwują. Link do Logów https://www.fotosik.pl/u/dayton2/album/2471971 http://vaglog.com/log-000_ie40CQO.html http://vaglog.com/log-003_a84Ewqx.html http://vaglog.com/log-003_HR481.html http://vaglog.com/log-004_haQE8.html http://vaglog.com/log-007_A8p05kc.html http://vaglog.com/log-013_z2cEz6n.html http://vaglog.com/log-018_9Q8v1E.html http://vaglog.com/log-000_62v1lB.html http://vaglog.com/log-011_g1RE0e.html http://vaglog.com/log-023_HSg2KL.html
-
A4 B6 zamek drzwi 9 pinów
Nikt nic nie modził???
-
A4 B6 zamek drzwi 9 pinów
Witam rozleciał mi się zamek w drzwiach pasażera był 7 pinów a zakupiłem 9 pinów . Jakie są różnice między tymi zamkami czy podłącze taki zamek zmieniając wtyczkę na 9 pinowa w instalacji 7 pinowej ? Może dysponuje ktoś jakimiś schematami
-
1.9 TDI AWX Telepie budą jakie logi wykonać
Ok ale dynamiczne też skoro telepie na jałowym
-
A4 B6 luz na krzyżaku
Czy kolumna kierownicza z krzyżakiem jest taka sama w B6 jak i w B7?
-
1.9 TDI AWX Telepie budą jakie logi wykonać
Witam Telepie mi budą na luzie jakie logi wykonać które grupy dodam że jakieś 35 tys temu były wymienione sprzęgło 2 mas poduszki silnika orginalne i skrzyni lemforder i jak telepało tak telepie . Na ten rok mam do wymiany jeszcze tłumik środkowy i pewnie plecionke bo są dziury między zwojami. Czy to może być problem czy najpierw zrobić logi
-
Kontrolka AirBag
Ok dzięki dobrze wiedzieć to może przy module cos się poluzowało więc będzie trzeba to najpierw zweryfikować
dayton2
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta