Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dayton2 odpowiedział(a) na dayton2 temat w Audi A4 B6/B7
    Próbowałem odpowietrzyc ale nic to nie daje
  2. dayton2 odpowiedział(a) na dayton2 temat w Audi A4 B6/B7
    Nikt nic nie podpowie ?
  3. dayton2 odpowiedział(a) na dayton2 temat w Audi A4 B6/B7
    Test zrobiony płyn reakcyjny nie zmienia koloru po ok 5 minutach musiałem zgasić bo płyn chłodniczy przelał by mi się do płynu reakcyjnego temperatura płynu podczas testu około 85 stopni
  4. dayton2 odpowiedział(a) na dayton2 temat w Audi A4 B6/B7
    Czyli tester nakładany na zbiorniczek tak
  5. dayton2 odpowiedział(a) na dayton2 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie stan jest może delikatnie też się podniósł
  6. dayton2 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Co to może być? Płyn w zbiorniku zwiększa swoją objętość .Po odkreceniu korka płyn się podnosi w czasie dodawania gazu A4 B6 1.9 AWX
  7. EGR nie zaślepiony uszcelnienia wymieniać odrazu na wszystkich pompkach czy tylko na 3 cylindrze
  8. Czy jest ktoś w stanie wyczytac co mu jest po logach.Nieraz trzeba długo kręcić aby odpalił i ma drgawki i ogulnie lekkie wibracje na jałowym ale te drgawki najbardziej denerwują. Link do Logów https://www.fotosik.pl/u/dayton2/album/2471971 http://vaglog.com/log-000_ie40CQO.html http://vaglog.com/log-003_a84Ewqx.html http://vaglog.com/log-003_HR481.html http://vaglog.com/log-004_haQE8.html http://vaglog.com/log-007_A8p05kc.html http://vaglog.com/log-013_z2cEz6n.html http://vaglog.com/log-018_9Q8v1E.html http://vaglog.com/log-000_62v1lB.html http://vaglog.com/log-011_g1RE0e.html http://vaglog.com/log-023_HSg2KL.html
  9. Nikt nic nie modził???
  10. Witam rozleciał mi się zamek w drzwiach pasażera był 7 pinów a zakupiłem 9 pinów . Jakie są różnice między tymi zamkami czy podłącze taki zamek zmieniając wtyczkę na 9 pinowa w instalacji 7 pinowej ? Może dysponuje ktoś jakimiś schematami
  11. Ok ale dynamiczne też skoro telepie na jałowym
  12. dayton2 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Czy kolumna kierownicza z krzyżakiem jest taka sama w B6 jak i w B7?
  13. Witam Telepie mi budą na luzie jakie logi wykonać które grupy dodam że jakieś 35 tys temu były wymienione sprzęgło 2 mas poduszki silnika orginalne i skrzyni lemforder i jak telepało tak telepie . Na ten rok mam do wymiany jeszcze tłumik środkowy i pewnie plecionke bo są dziury między zwojami. Czy to może być problem czy najpierw zrobić logi
  14. dayton2 odpowiedział(a) na tomek77801 temat w Audi A4 B6/B7
    Ok dzięki dobrze wiedzieć to może przy module cos się poluzowało więc będzie trzeba to najpierw zweryfikować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.