Treść opublikowana przez dayton2
-
Przybywa plynu
Próbowałem odpowietrzyc ale nic to nie daje
-
Przybywa plynu
Nikt nic nie podpowie ?
-
Przybywa plynu
Test zrobiony płyn reakcyjny nie zmienia koloru po ok 5 minutach musiałem zgasić bo płyn chłodniczy przelał by mi się do płynu reakcyjnego temperatura płynu podczas testu około 85 stopni
-
Przybywa plynu
Czyli tester nakładany na zbiorniczek tak
-
Przybywa plynu
Nie stan jest może delikatnie też się podniósł
-
Przybywa plynu
Co to może być? Płyn w zbiorniku zwiększa swoją objętość .Po odkreceniu korka płyn się podnosi w czasie dodawania gazu A4 B6 1.9 AWX
-
A4 B6 AWX Logi Statyczne prośba o analizę
EGR nie zaślepiony uszcelnienia wymieniać odrazu na wszystkich pompkach czy tylko na 3 cylindrze
-
A4 B6 AWX Logi Statyczne prośba o analizę
A synchronizacja powinna tak skakać
-
A4 B6 AWX Logi Statyczne prośba o analizę
Czy jest ktoś w stanie wyczytac co mu jest po logach.Nieraz trzeba długo kręcić aby odpalił i ma drgawki i ogulnie lekkie wibracje na jałowym ale te drgawki najbardziej denerwują. Link do Logów https://www.fotosik.pl/u/dayton2/album/2471971 http://vaglog.com/log-000_ie40CQO.html http://vaglog.com/log-003_a84Ewqx.html http://vaglog.com/log-003_HR481.html http://vaglog.com/log-004_haQE8.html http://vaglog.com/log-007_A8p05kc.html http://vaglog.com/log-013_z2cEz6n.html http://vaglog.com/log-018_9Q8v1E.html http://vaglog.com/log-000_62v1lB.html http://vaglog.com/log-011_g1RE0e.html http://vaglog.com/log-023_HSg2KL.html
-
A4 B6 zamek drzwi 9 pinów
Nikt nic nie modził???
-
A4 B6 zamek drzwi 9 pinów
Witam rozleciał mi się zamek w drzwiach pasażera był 7 pinów a zakupiłem 9 pinów . Jakie są różnice między tymi zamkami czy podłącze taki zamek zmieniając wtyczkę na 9 pinowa w instalacji 7 pinowej ? Może dysponuje ktoś jakimiś schematami
-
1.9 TDI AWX Telepie budą jakie logi wykonać
Ok ale dynamiczne też skoro telepie na jałowym
-
A4 B6 luz na krzyżaku
Czy kolumna kierownicza z krzyżakiem jest taka sama w B6 jak i w B7?
-
1.9 TDI AWX Telepie budą jakie logi wykonać
Witam Telepie mi budą na luzie jakie logi wykonać które grupy dodam że jakieś 35 tys temu były wymienione sprzęgło 2 mas poduszki silnika orginalne i skrzyni lemforder i jak telepało tak telepie . Na ten rok mam do wymiany jeszcze tłumik środkowy i pewnie plecionke bo są dziury między zwojami. Czy to może być problem czy najpierw zrobić logi
-
Kontrolka AirBag
Ok dzięki dobrze wiedzieć to może przy module cos się poluzowało więc będzie trzeba to najpierw zweryfikować
-
Kontrolka AirBag
W slupku jest wszystko ok sprawdzałem przejście kabla miernikiem ale tylko do momentu gdzie wiązka chowa się pod wykładzina.Resztę sprawdzę jak się cieplej zrobi wywalę fotel i posprawdzam pod wykładzina bo moduł z tego co wiem jest pod fotelem
-
Kontrolka AirBag
B6 i ze na slupku B to ja wiem stary był spuchniety i zardzewiały Kupiłem juz 3 czujniki i dalej te same błędy i ich skasować nie można .Czy te czujniki trzeba jakoś kodować dodam że wszystkie czujniki które wymieniałem były z tym samym numerem i strzalką
-
Kontrolka AirBag
Tak jestem pewny mam błędy 01221-czujnik wypadku poduszki powietrznej kierowcy G179 uszkodzony 011-obwód otwarty tylko gdzieś coś czytałem że nowy czujnik trzeba kodować czy ma ktoś takie informacje
-
Kontrolka AirBag
Mam to samo wymieniłem już 3 czujnik i dalej to samo wina moze być w instalacij a nie w czujniku czy się z tym uporałeś? A może miał ktoś podobny problem
-
sprężyny amortyzatory
Witam jakiej firmy sprężyny i amortyzatory polecacie do standardowego zawieszenia a4 b6 avant 2001r 1.9 AWX
-
Czy amortyzator może stukać?
Sprawdż drążek kierowniczy i koncówki u mnie jest luz na jabłku w drążku i stuka.Auto do góry na lewarku łap za koło i poszarp troche zobacz czy koło nie chodzi . Wykonaj krótkie energiczne ruchy kierownicą na przemian zobacz czy wtedy stuka. Dodam tylko że na szarpakach to nie wyjdzie najlepiej słychać jak się jedzie po kocich łbach
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
U mnie telepie na jałowym odkąd go mam czyli 5 lat 200 tys zaraz stuknie przebieg orginalny wymieniony 2 mas poduchy egr wałek zdrowy pompki zdrowe i telepie dalej musze jeszcze wymienić plecionke i wydech środkowy, i moze zmienie olej z castrola na motul lub valvoline ja obstawiam plecionke bo widać dziury po cieknącym zaworze EGR
-
Jakie sprzęgło 228 czy 240mm
Według ETKI 228 mm http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9634536ad649b7e8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0575036119a076f5.html W załączniku skan z ETKI
-
AWX mycie silnika
Ok czyli jak się zrobi cieplej jadę na myjnie wupucowc swojego AWX-a
-
AWX mycie silnika
Witam czy mycie silnika może zaszkodzić?.Chciałem umyć silnik po wymianie uszczelki pod głowicą i cieknącym EGR-em czy są ku temu jakieś przeszkody . O co należy zadbać?