Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayton2

  1. Witam Panowie czy do kazdej kratki idą przewody? Bo wczoraj wyjełem kratki i od wszystkich kratek idzie przewód do głównej wiązki ale podświetlenia brak
  2. Manetka ma numer 4E0953503E pochodzi prawdo podobnie z A6 lub Q7 na ruskich sklepach ten numer niby pasuje do A4 B6 Jak dojdzie to zobacze cena za manetkę 30 zł + KW to trzy czteropaki więc może nie zbiednieje
  3. A jeszcze jedno brać radyjko w standardzie czy po tuningu co do m techa to opinii na wielu forach tyle co wpisów 50/50 a człowiek przed kupnem dostaje szału
  4. Witam Co byście polecili : Yosan PRO-120 + SIRIO ML-145 142cm czy M Tech Legend III + Sirio ML-145 142cm oba radyjka po tuningu
  5. Panowie czy taka manetka będzie pasowała do A4 B6 avant
  6. dayton2 odpowiedział(a) na witjacrf temat w 1.9TDI
    Ja mam AWX-a co do wałka też u mnie nie do maga bo przy -15 na zimnym po odpaleniu słychać było takie głuche odgłosy z filtra powietrza jak by coś pompowało.A tak na marginesie jaki wałek byście polecili Dodam że VAG błędami nie sypie może logi czas zrobić
  7. dayton2 odpowiedział(a) na witjacrf temat w 1.9TDI
    Poduchy ASO telepie nawet i na luzie razem z lewarkiem
  8. dayton2 odpowiedział(a) na witjacrf temat w 1.9TDI
    Panowie mam lekkie telepanie również dwumas wymieniony razem ze sprzęgłem 2tyś km temu poduchy jakieś 15 tyś temu wszystkie łącznie z tą pod skrzynią .Po wymianie dwumasu telepanie nie jest już tak mocne jak wcześniej ale jeszcze takie mrowienie całej budy zostało łącznie z pedałami i lewarkiem jak na biegu go do siebie przyduszę . Z tego co wiem to mam jeszcze do wymiany tłumik środkowy bo nie ma dołu odpadł i plecionke bo widać po przerywane żyłki może w plecionce tkwi wina lub wieszakach wydechu
  9. Ile za komplet wachaczy MS sport do A4 B6 Avant AWX 1,9 130 KM 2001 + wszystkie filtry + komplet śrób do kół x4
  10. Panowie co polecacie do AWX teraz jest EDGE 5W-30 czy zostać przy nim
  11. dayton2 odpowiedział(a) na dayton2 temat w Audi A4 B6
    Sztuk raz ale aby numer pasował
  12. dayton2 odpowiedział(a) na dayton2 temat w Audi A4 B6
    Kostka przy drzwiach jest połamana i konektery są pourywane
  13. dayton2 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam rozpadła mi się wiązka drzwi o oznaczeniu 8e1 971 029b oczywiście o tym samym numerze kupno graniczy z cudem. Więc moje pytanie czy mogę zastosować jakiś inny numer wiązki i czy to będzie działało jak należy
  14. Mam to samo dodam ze wymieniałem komplet dwumas + sprzęgło trzy tygodnie temu może to byc coś w skrzyni mam jeszcze podejzenie co do złącza elastycznego bo mam drgania na lewarku i mocniej silnik wibruje
  15. A czy są jakieś znaczące różnice bo mam luka w dobrej cenie i teraz mam zagwozdke czy go brac czy dołożyć do sachsa
  16. Jak wyzej auto to A4 B6 1,9 AWX 2001r Sprzęglo + Dwumas
  17. No niestety nie mam orginalnego radia więc nie .A nie masz kodu do radia ? Ale z drugiej strony jeśli padł ci aku to radio i tak ci się zresetowało a przez nagły zanik napięcia elektronika w aucie zawsze wariuje i stąd większość problemów z błędami
  18. Miałem ostatnio to samo po odpaleniu z przewodów wyskoczyła rezerwa po podładowaniu aku wystarczyło go odpiąć na 5 minut i wszystko wróciło do normy
  19. Miałem ostatnio to samo po odpaleniu z przewodów wyskoczyła rezerwa po podładowaniu aku wystarczyło go odpiąć na 5 minut i wszystko wróciło do normy
  20. Witam czy lusterka zewnętrzne z modelu B8 będą pasować do modelu B6 czy dało by rade jakoś to sklecić w jedną całość łącznie z migaczem czy ktoś tego próbował
  21. A tak to wygląda
  22. Witam mam cos podobnego byłem wczoraj na przeglądzie i diagosta stwierdził ze mam łączniki stabilizatora w jednym i drugim tylnim kole rozwalone
  23. Mam ten sam objaw w AWX-ie diagnoza mechanika uszczelka pod głowicą podczas jazdy do 3000 tys obrotów wskazówka temperatury na 90st bardzo delikatnie drży trzeba sie dokładnie przyjzec aby to zauważyć powyżej 3 tyś idzie w góre po zagrzaniu auta węże jak balony
  24. Witam koledzy też mam ten problem ale u mnie zauważyłem że jes mokry zbiornik od spodu z wieszchu suchy. Ostatnio robiłem trasę 400 km i dolewałem po jakieś pół litra w jedną i drugą strone .zauważyłem też że zbiornik jest mokry jak jeżdze dłuższy czas na wyższych obrotach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.