Treść opublikowana przez dayton2
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Witam Panowie czy do kazdej kratki idą przewody? Bo wczoraj wyjełem kratki i od wszystkich kratek idzie przewód do głównej wiązki ale podświetlenia brak
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Manetka ma numer 4E0953503E pochodzi prawdo podobnie z A6 lub Q7 na ruskich sklepach ten numer niby pasuje do A4 B6 Jak dojdzie to zobacze cena za manetkę 30 zł + KW to trzy czteropaki więc może nie zbiednieje
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
A jeszcze jedno brać radyjko w standardzie czy po tuningu co do m techa to opinii na wielu forach tyle co wpisów 50/50 a człowiek przed kupnem dostaje szału
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Witam Co byście polecili : Yosan PRO-120 + SIRIO ML-145 142cm czy M Tech Legend III + Sirio ML-145 142cm oba radyjka po tuningu
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Panowie czy taka manetka będzie pasowała do A4 B6 avant
-
Lekkie telepanie budą
Ja mam AWX-a co do wałka też u mnie nie do maga bo przy -15 na zimnym po odpaleniu słychać było takie głuche odgłosy z filtra powietrza jak by coś pompowało.A tak na marginesie jaki wałek byście polecili Dodam że VAG błędami nie sypie może logi czas zrobić
-
Lekkie telepanie budą
Poduchy ASO telepie nawet i na luzie razem z lewarkiem
-
Lekkie telepanie budą
Panowie mam lekkie telepanie również dwumas wymieniony razem ze sprzęgłem 2tyś km temu poduchy jakieś 15 tyś temu wszystkie łącznie z tą pod skrzynią .Po wymianie dwumasu telepanie nie jest już tak mocne jak wcześniej ale jeszcze takie mrowienie całej budy zostało łącznie z pedałami i lewarkiem jak na biegu go do siebie przyduszę . Z tego co wiem to mam jeszcze do wymiany tłumik środkowy bo nie ma dołu odpadł i plecionke bo widać po przerywane żyłki może w plecionce tkwi wina lub wieszakach wydechu
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Ile za komplet wachaczy MS sport do A4 B6 Avant AWX 1,9 130 KM 2001 + wszystkie filtry + komplet śrób do kół x4
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie co polecacie do AWX teraz jest EDGE 5W-30 czy zostać przy nim
-
Wiązka drzwi kierowcy
Sztuk raz ale aby numer pasował
-
Wiązka drzwi kierowcy
Kostka przy drzwiach jest połamana i konektery są pourywane
-
Wiązka drzwi kierowcy
Witam rozpadła mi się wiązka drzwi o oznaczeniu 8e1 971 029b oczywiście o tym samym numerze kupno graniczy z cudem. Więc moje pytanie czy mogę zastosować jakiś inny numer wiązki i czy to będzie działało jak należy
-
Dziwny odgłos przy wciskaniu sprzegła.
Mam to samo dodam ze wymieniałem komplet dwumas + sprzęgło trzy tygodnie temu może to byc coś w skrzyni mam jeszcze podejzenie co do złącza elastycznego bo mam drgania na lewarku i mocniej silnik wibruje
-
1,9 AWX jaki komplet dwumas LUK czy Sachs
A czy są jakieś znaczące różnice bo mam luka w dobrej cenie i teraz mam zagwozdke czy go brac czy dołożyć do sachsa
-
1,9 AWX jaki komplet dwumas LUK czy Sachs
Jak wyzej auto to A4 B6 1,9 AWX 2001r Sprzęglo + Dwumas
-
[ALL B6/B7] Wskaźnik paliwa pokazuje minimum, zasięg 0 km, brak synchronizacji zegarka
No niestety nie mam orginalnego radia więc nie .A nie masz kodu do radia ? Ale z drugiej strony jeśli padł ci aku to radio i tak ci się zresetowało a przez nagły zanik napięcia elektronika w aucie zawsze wariuje i stąd większość problemów z błędami
-
[ALL B6] Wskazówka stanu paliwa przestała działać
Miałem ostatnio to samo po odpaleniu z przewodów wyskoczyła rezerwa po podładowaniu aku wystarczyło go odpiąć na 5 minut i wszystko wróciło do normy
-
[ALL B6/B7] Wskaźnik paliwa pokazuje minimum, zasięg 0 km, brak synchronizacji zegarka
Miałem ostatnio to samo po odpaleniu z przewodów wyskoczyła rezerwa po podładowaniu aku wystarczyło go odpiąć na 5 minut i wszystko wróciło do normy
-
[ALL B6] Lusterka zewnetrzne
Witam czy lusterka zewnętrzne z modelu B8 będą pasować do modelu B6 czy dało by rade jakoś to sklecić w jedną całość łącznie z migaczem czy ktoś tego próbował
-
[ALL B6] Naprawa kluczyka - scyzoryk
A tak to wygląda
-
[ALL B6] Lata tył w czasie jazdy Audi A4 KOMBI
Witam mam cos podobnego byłem wczoraj na przeglądzie i diagosta stwierdził ze mam łączniki stabilizatora w jednym i drugim tylnim kole rozwalone
-
[ALL B6] Dayline from depo new design, co sądzicie o tych lampach??
Tu jest cos w tym stylu
-
[B5 AFN] Nie mogę znaleźć wycieku płynu ze zbiorniczka-chłodnica???
Mam ten sam objaw w AWX-ie diagnoza mechanika uszczelka pod głowicą podczas jazdy do 3000 tys obrotów wskazówka temperatury na 90st bardzo delikatnie drży trzeba sie dokładnie przyjzec aby to zauważyć powyżej 3 tyś idzie w góre po zagrzaniu auta węże jak balony
-
[B6 AVB] Ubywający płyn chłodniczy
Witam koledzy też mam ten problem ale u mnie zauważyłem że jes mokry zbiornik od spodu z wieszchu suchy. Ostatnio robiłem trasę 400 km i dolewałem po jakieś pół litra w jedną i drugą strone .zauważyłem też że zbiornik jest mokry jak jeżdze dłuższy czas na wyższych obrotach