Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayton2

  1. dayton2 odpowiedział(a) na dayton2 temat w Audi A4 B6/B7
    Próbowałem odpowietrzyc ale nic to nie daje
  2. dayton2 odpowiedział(a) na dayton2 temat w Audi A4 B6/B7
    Nikt nic nie podpowie ?
  3. dayton2 odpowiedział(a) na dayton2 temat w Audi A4 B6/B7
    Test zrobiony płyn reakcyjny nie zmienia koloru po ok 5 minutach musiałem zgasić bo płyn chłodniczy przelał by mi się do płynu reakcyjnego temperatura płynu podczas testu około 85 stopni
  4. dayton2 odpowiedział(a) na dayton2 temat w Audi A4 B6/B7
    Czyli tester nakładany na zbiorniczek tak
  5. dayton2 odpowiedział(a) na dayton2 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie stan jest może delikatnie też się podniósł
  6. dayton2 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Co to może być? Płyn w zbiorniku zwiększa swoją objętość .Po odkreceniu korka płyn się podnosi w czasie dodawania gazu A4 B6 1.9 AWX
  7. EGR nie zaślepiony uszcelnienia wymieniać odrazu na wszystkich pompkach czy tylko na 3 cylindrze
  8. Czy jest ktoś w stanie wyczytac co mu jest po logach.Nieraz trzeba długo kręcić aby odpalił i ma drgawki i ogulnie lekkie wibracje na jałowym ale te drgawki najbardziej denerwują. Link do Logów https://www.fotosik.pl/u/dayton2/album/2471971 http://vaglog.com/log-000_ie40CQO.html http://vaglog.com/log-003_a84Ewqx.html http://vaglog.com/log-003_HR481.html http://vaglog.com/log-004_haQE8.html http://vaglog.com/log-007_A8p05kc.html http://vaglog.com/log-013_z2cEz6n.html http://vaglog.com/log-018_9Q8v1E.html http://vaglog.com/log-000_62v1lB.html http://vaglog.com/log-011_g1RE0e.html http://vaglog.com/log-023_HSg2KL.html
  9. Nikt nic nie modził???
  10. Witam rozleciał mi się zamek w drzwiach pasażera był 7 pinów a zakupiłem 9 pinów . Jakie są różnice między tymi zamkami czy podłącze taki zamek zmieniając wtyczkę na 9 pinowa w instalacji 7 pinowej ? Może dysponuje ktoś jakimiś schematami
  11. Ok ale dynamiczne też skoro telepie na jałowym
  12. dayton2 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Czy kolumna kierownicza z krzyżakiem jest taka sama w B6 jak i w B7?
  13. Witam Telepie mi budą na luzie jakie logi wykonać które grupy dodam że jakieś 35 tys temu były wymienione sprzęgło 2 mas poduszki silnika orginalne i skrzyni lemforder i jak telepało tak telepie . Na ten rok mam do wymiany jeszcze tłumik środkowy i pewnie plecionke bo są dziury między zwojami. Czy to może być problem czy najpierw zrobić logi
  14. dayton2 odpowiedział(a) na tomek77801 temat w Audi A4 B6/B7
    Ok dzięki dobrze wiedzieć to może przy module cos się poluzowało więc będzie trzeba to najpierw zweryfikować
  15. dayton2 odpowiedział(a) na tomek77801 temat w Audi A4 B6/B7
    W slupku jest wszystko ok sprawdzałem przejście kabla miernikiem ale tylko do momentu gdzie wiązka chowa się pod wykładzina.Resztę sprawdzę jak się cieplej zrobi wywalę fotel i posprawdzam pod wykładzina bo moduł z tego co wiem jest pod fotelem
  16. dayton2 odpowiedział(a) na tomek77801 temat w Audi A4 B6/B7
    B6 i ze na slupku B to ja wiem stary był spuchniety i zardzewiały Kupiłem juz 3 czujniki i dalej te same błędy i ich skasować nie można .Czy te czujniki trzeba jakoś kodować dodam że wszystkie czujniki które wymieniałem były z tym samym numerem i strzalką
  17. dayton2 odpowiedział(a) na tomek77801 temat w Audi A4 B6/B7
    Tak jestem pewny mam błędy 01221-czujnik wypadku poduszki powietrznej kierowcy G179 uszkodzony 011-obwód otwarty tylko gdzieś coś czytałem że nowy czujnik trzeba kodować czy ma ktoś takie informacje
  18. dayton2 odpowiedział(a) na tomek77801 temat w Audi A4 B6/B7
    Mam to samo wymieniłem już 3 czujnik i dalej to samo wina moze być w instalacij a nie w czujniku czy się z tym uporałeś? A może miał ktoś podobny problem
  19. Witam jakiej firmy sprężyny i amortyzatory polecacie do standardowego zawieszenia a4 b6 avant 2001r 1.9 AWX
  20. Sprawdż drążek kierowniczy i koncówki u mnie jest luz na jabłku w drążku i stuka.Auto do góry na lewarku łap za koło i poszarp troche zobacz czy koło nie chodzi . Wykonaj krótkie energiczne ruchy kierownicą na przemian zobacz czy wtedy stuka. Dodam tylko że na szarpakach to nie wyjdzie najlepiej słychać jak się jedzie po kocich łbach
  21. U mnie telepie na jałowym odkąd go mam czyli 5 lat 200 tys zaraz stuknie przebieg orginalny wymieniony 2 mas poduchy egr wałek zdrowy pompki zdrowe i telepie dalej musze jeszcze wymienić plecionke i wydech środkowy, i moze zmienie olej z castrola na motul lub valvoline ja obstawiam plecionke bo widać dziury po cieknącym zaworze EGR
  22. Według ETKI 228 mm http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9634536ad649b7e8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0575036119a076f5.html W załączniku skan z ETKI
  23. dayton2 odpowiedział(a) na dayton2 temat w 1.9TDI
    Ok czyli jak się zrobi cieplej jadę na myjnie wupucowc swojego AWX-a
  24. dayton2 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam czy mycie silnika może zaszkodzić?.Chciałem umyć silnik po wymianie uszczelki pod głowicą i cieknącym EGR-em czy są ku temu jakieś przeszkody . O co należy zadbać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.