-
[ALL B6] Lata tył w czasie jazdy Audi A4 KOMBI
juz ja mam nauczke co do tego ze przed traso wszystko sprawdzac. mialem lagune kiedys II turbo mi w niemczech na autostradzie poszlo 3 godziny stalem... a wiedzialem ze turbina jest do wymiany bo juz dziwnie zaczela gwizdac i wogole dziwnie samochod sie zachowywal . nigdy wiecej francuza nie kupie .
-
[ALL B6] Lata tył w czasie jazdy Audi A4 KOMBI
oby lozysko tylko bede musial zabrac sie raz dwa do roboty bo trasa do niemiec mnie czeka tym autkiem:P
-
[ALL B6] Lata tył w czasie jazdy Audi A4 KOMBI
tak tak to jest dokladnie cos takiego
-
[ALL B6] Lata tył w czasie jazdy Audi A4 KOMBI
niby opony sa dobre .. ale nie wiem co to za marka jakies guwno pewnie ze tak brzydko powiem , bo auto jak kupywalem to dostalem te opony.
-
[ALL B6] Lata tył w czasie jazdy Audi A4 KOMBI
to dzieki za pomoc. i sprawdze pierwszo amorki a potem zbierznosc sie zobaczy:) jeszcze raz dzieki i pozdrawiam
-
[ALL B6] Lata tył w czasie jazdy Audi A4 KOMBI
no wlasnie nie sprawdzalem jeszcze bo czasu nie mialem ... mozliwe ze to amorki moga byc??
-
[ALL B6] Lata tył w czasie jazdy Audi A4 KOMBI
kola wyważone felgi proste sprawdzone dwa razy to robilem.
-
[ALL B6] Lata tył w czasie jazdy Audi A4 KOMBI
mam takie male pytanie do posiadaczy tego modelu Audi B6 kombi 2001 rok. czy u wszystkich tak jest, ze rzuca tyl w czasie jazdy gdy jest slisko przy 50 lub 70 km/h . w innych autach tego nie mialem. dla mnie to jest troszke dziwne bo mialem golfa IV i passat b5 fl w kombi i tak nie rzucalo w zime. nie wiem co moze byc tego powodem. czy to przez ESP tak sie robi.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich jestem nowy. mam na imie Przemek i mam 20 lat. posiadam audi a4 b6 kombi z 2001 roku 1,9 tdi 130 km. I mam takie male pytanie do posiadaczy tego modelu. czy u wszystkich tak jest, ze rzuca tyl w czasie jazdy gdy jest slisko przy 50 lub 70 km/h . w innych autach tego nie mialem. dla mnie to jest troszke dziwne bo mialem golfa IV i passat b5 fl w kombi i tak nie rzucalo w zime. nie wiem co moze byc tego powodem. czy to przez ESP tak sie robi. pozdrawiam :>
Przemasek13
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta