Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PanKoT

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. przekaźnik mam wspólny dla awaryjnych i kierunkowskazu- jedna cewka styki są czyste, a awaryjne jak wspomniałem działają prawidłowo
  2. Mam problem z kierunkami. Niezależnie czy zapłon jest włączony, czy też nie po załączeniu kierunku lewego przekaźnik pstryka ale szybko ,a żarówki się nie zapalają . Na awaryjnych jest wszystko ok prawy kierunkowskaz również działa bez problemów i przekaźnik przy tym chodzi dobrze. Żarówki dobre. Co może być przyczyną takiego zachowania kierunkowskazu.
  3. PanKoT odpowiedział(a) na PanKoT temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    cyknę cyknę jak tylko będzie czas ;p jutro pracuję wieczorem a jak wstanę (czytaj pewnie po południu) obiecałem bratu trochę pomóc (maturę ma w tym roku ;P) ---------- Post dopisany 24-02-2013 at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany 22-09-2012 at 23:52 ---------- no cóż plany się zmieniają.... i tak też się stało w moim przypadku na chwilę obecną są tylko wsadzone poliftowe oczyska jednak pojawił się problem ciężarówki gdzieś w okolicy 1 rano w 2.10 2012 jest już o niebo lepiej ale niestety plan gwintu i felg pochłonął blacharz ---------- Post dopisany 30-06-2013 at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 22:43 ---------- dobra teraz znów odświeżę hihihi lampy wywalone, w sumie muszę wam przyznać rację o wiele lepiej to wygląda, auto ze względu na brak funduszy malowałem sam nie powiem bo wyszło.... tragicznie no ale cóż, może kiedyś się coś niecoś poprawi największą barierą dla mnie był wypadek który pochłonął 5000 funduszu na usprawnienie auta
  4. jedna moja przypuszczam że ta :facepalm:
  5. ciemno było coś tam miał hihi
  6. wczoraj pod tesco na night crusin ładnie zglebiona granatowa a3 (nie wiem nie znam)
  7. a mnie to nikt nie widzi hehe
  8. pomalowałem hameritem już jakiś rok temu - brud można zetrzeć szmatką z mydłem farba nie odchodzi i dobrze się trzyma nie śmierdzi przy chamowaniu 2 warstwy i po sprawie - ja mam żółte
  9. mam kolego takie przejściówki jeśli jesteś zainteresowany gg 42307123
  10. Miałem ten samn przypadek- problem z dogrzewaniem silnika. Kabel i sprawdzam elektryke wszystko ok więc padło na termostat z uwagi, że był najbliżej zdemontowałem. WYGLĄDA na sprawny, wsadziłem do gara z wrzątkiem, zamyka sie i otwiera. Nie zauważyłem w nim nic niepokojącego, a że miałem termostat postanowiłem jednak wymienić- Problem zniknął.
  11. drzwi i bagażnik wygłuszony matami dodatkowymi
  12. wybawco dzięki za pomoc. Problem rozwiązany, gdyby nie to rozkręcał bym dalej i kopał po instalacji hihihi
  13. przypomnę mimo wszystko, że radio też nie jest oryginalne, bo JVC KD R223
  14. oryginalnie mam wsadzone w tylną półkę fabryczne głośniki NOKIA i w ich miejsce ponieważ już ich cholera wzięła na tamten świat chcę wsadzić coś innego porównywalnego jakościowo lub lepsze w nie dużej cenie
  15. Witam drogich forumowiczów. Wiem, że wujek google nie boli, oraz o tym, że na forach jest tego mnóstwo ale jestem indywidualistą i bucem:decayed: więc postanawiam założyć kolejny temat z moim problemem Posiadam radio JVC KD-R223 i problem z wyborem głośników na tylną półkę. Oryginalne głośniki NOKIA niestety uległy uszkodzeniu, postrzelało gumowe mocowanie membrany i kruszy się dalej w kilku miejscach i zamiast NOKI chciałbym wsadzić jakieś inne 16cm głośniki czy może mi ktoś doradzić jakie będą dla mnie najlepsze w cenie najlepiej nie przekraczającej 300 zł (im tańsze tym lepiej, ale bez przesady) zapomniałem nadmienić, że zastanawiam się nad powerbass, hertz, helix oraz tego, że w aucie nie ma wzmacniacza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.