Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Szara seria z Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,
pokrótce wcześniejsze toczydła:

VW Golf III 1.8 GT Special

08b389de33e79adbmed.jpgc672c3c7f9855b54med.jpg

Vw Golf IV 1.6

b7fd17fb5be4277dmed.jpg22332391e0130d87med.jpga4064eb61445d115med.jpg

Na urodziny w grudniu 2012r sprawiłem sobie CCCO w sedanie z 1.9TDI i co najważniejsze z q
Z wyposażenia - bieda edyszon:
korbotronik z tyłu, jakieś bixy z przodu, sport fotele z czarnego bawoła,
soul w drzwiach i innych poupychany,
piecyk pod maską od Webasto,
zima na 16' 205/55, lato 215/55
ambiente z przodu, jak i z tyłu
zawias j1BE
Bose z USB w schowku
i inne...

9f1f284e24a222bdmed.jpg605153660886118emed.jpg
3d702292a15c2cdemed.jpg9c910aa6f1e820ebmed.jpg
15a3d7a2e769adb6med.jpgf46243201269ca96med.jpg
83a712e94340bd5cmed.jpg59f268a8d3a9fe35med.jpg

Wnętrze:

25c3246e668260f2m.jpg1ee0ab3e11380e5am.jpg


Wyleciało sprzęgło i dwumasa:

be9ddde133fe4577med.jpg

Wleciały Osram CoolBlueIntense D1S
d95a0d3e8549e9a7m.jpg

Jakiś tam śnieg spadł:

a4a445ad512b76eamed.jpg


W między czasie:
- padł ori aku po 10latach, wleciał Bosch S5 100Ah

- wymienione sprzęgło klimatyzacji (gumki się powycierały)


Plany, plany:

- osłona aku pełna zamiast kawałeczka nad filtrem - :thumbup1:

- postoje przód do wymiany na bielsze - :thumbup1: (ale do poprawki dalej żółto i po 2 miesiącach przepaliły się Phlipsy)

- ledy do wnętrza od Tomnika - :thumbup1:

f6bb1c41fed5c65dmed.jpg22c5033248cf590cmed.jpg

- wymiana zestawu naprawczego na biedronkę - :thumbup1:

- soczewki b8 - :thumbup1:

- dzienne NSSC w halo - :thumbup1:

10f350ace5fb0770med.jpg

- schowki foteli przód - :thumbup1: i siateczki na tył

a9257cd48e98b868med.jpg

- lampeczki pod fotele (zdobyte garażują, niestety moduł do wymiany :thumbdown: )

- jakiś program, może wiosną/latem - :thumbup1:

e1a54aac9094a04amed.jpg

- fotochrom do środka

- heble 320 przód - :thumbup1: + tył jakiś większejszy

3aea8e37407ff2e4med.jpg

- licznik kolor :thumbup1:

b8745cf0b11c6cefmed.jpg

Bardziej odległe:

- większe koła na lato 2015 :thumbup1:
- CLH + Auto włącznik
- rns (najlepiej led)
- zawias na Eibach + Bill
- przedni+tylny stabi z RS4
- listeweczki na drzwi dolne :decayed:

EDIT...

Edytowane przez feniks

Opublikowano

jest :quattro::naughty:

az takiej biedy nie ma

ori bixy i webasto :slina:

Opublikowano

ładne autko :kox: webasto, sedan, xenon :naughty::kox::kox::kox: no i quattro jest :banan:

Opublikowano

no plany zacne:thumbup1:,a tak ogulnie fajna furka no i:quattro:

Opublikowano

oooo prosze :wink: jakze dobrze znany forumowy kolega Feniks :D

Golfa IV znam bardzo dobrze i razem na zloty do Nysy, Rothenburga itd sie jezdzilo hehe a teraz niespodzinka mamy takie same Audisie w Quattro hahaha jakbym widzial swoja tylko kolor inny hihi > trzeba by zobaczyc na zywo w JG :)

Bardzo fajne plany :) pozdrawiam Nicpoń :D:quattro:

Opublikowano
  • Autor
oooo prosze :wink: jakze dobrze znany forumowy kolega Feniks :D

Golfa IV znam bardzo dobrze i razem na zloty do Nysy, Rothenburga itd sie jezdzilo hehe a teraz niespodzinka mamy takie same Audisie w Quattro hahaha jakbym widzial swoja tylko kolor inny hihi > trzeba by zobaczyc na zywo w JG :)

Bardzo fajne plany :) pozdrawiam Nicpoń :D:quattro:

A witam, jak zima odpuści to do JG skoczę, ewentualnie w Roten będziesz?(podobno ostatni raz robią) :wink:

Opublikowano

fajna sztuka i plany też zacne :naughty: powodzenia w modzeniu!:naughty:

Opublikowano

Zwykłe B6 z Q . Żadna rewelacja :thumbdown:

Opublikowano

Szału nie ma i d*py nie urywa :whistling:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W międzyczasie wymieniony icek - stary pękł :facepalm:
Mały Update, więcej na górze:
90f95d8a433c822fmed.jpg1486e55638186fbemed.jpg
9676599a2f2fc05dmed.jpg
264256649e5d1d4bmed.jpg
3f2mhlk3.jpg
p5eyc4o3.jpg
huer9jsi.jpg

Update 2015

HLppcS5.jpg?1

07/2015 Wpadło lustro fotochrom + lampki nóg z odpowiednim modułem

aa0fb988ddc48beemed.jpg

8e8d2e651f3c432fmed.jpg

Edytowane przez feniks

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.