-
[B6 AVF] W ogóle nie odpala
Witam, chcialbym odgrzac temat poniewaz mam ten sam problem i tez quattro 1.9tdi Czy kolego Picknick rozwiazales problem definitywnie??? Co w warsztacie zrobili?? wymienili pompe w baku??
-
Spoty wrocławskie
Ja rowniez wdepne ale niestety gdzies okolo 18 wczesniej nie dam rady , mam nadzieje ze jeszcze bedziecie
-
Spoty wrocławskie
To co dzisiaj normalnie pod milenijnym o 17??????
-
Spoty wrocławskie
No szkoda... ze cie dzis nie bylo, ale tak czy tak jestem zainteresowany tym zawieszeniem, jesli mozna to rezerwuje
-
Spoty wrocławskie
Ja tez bede obecny apropo amorkow to jak bedziesz na spocie to pogadamy Ja posiadam tanio lampki Led 4E0 947 415 wiadomo wykorzystywane do oswietlenia podloza oraz przestrzeni nog i nowe silowniki do schowkow
-
Spoty wrocławskie
bry wieczor
-
Sprzeglo do wymiany?
Pewnie dwumas ci "szatkuje" ,czyli sie konczy juz poprostu,stad te dziwne dzwieki ze skrzyni u mnie tak jest jak temp spada ponizej -5st to na zimnym silniku i wolnych obrotach 870obr/min bodajze szatkuje wlasnie dwumasa, a dodam lekko gazu np 902obr/min i szatkowanie ustaje ale nie mam jeszcze znacznych drgan odczuwalnych na budzie
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Ja tez bede ale po 17- Spoty wrocławskie
Bry ktoś coś dziś "spoci" się po mileilnym ??- Spoty wrocławskie
bry bedzie ktos dzis???- Spoty wrocławskie
dzieki za info dozoba jutro na spocie- Spoty wrocławskie
Siemanko a przy jakiej ulicy miesci sie ten serwis, bo przeprowadzilem sie teraz do wrocka i dobrze wiedziec gdzie jezdzic jak cos a ceny maja przystepne??- Czy amortyzator może stukać?
Nie musi byc wylany zeby stukac, ja osobiscie stracilem pare wlosow o stukajace pukajace na dziurach amortyzatory s-line ktore kupilem uzywki i mialy po 70% sprawnosci i nie byly wylane, Dopiero jak rozebralem to sie przekonalem ze tloczysko w jednym miejscu ma przeskok- wymiana wachaczy przód
Polecam, zrobilem ok 30 tys( gorskie drogi ) i cisza i spokoj do tej pory - Spoty wrocławskie