Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poitner27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. poitner27 odpowiedział(a) na tracer10 temat w Audi A4 B6/B7
    Lepiej zregenerowac czy kupic uzywana inna np z allegro?
  2. Czy ktos inny poleca regeneracje ????
  3. Witam co polecacie do B7 regeneracja czy zakup przekladni i jakie sa koszta? czy po regeneracji pojezdze teoche czy nie bardzo bo slyszalem ze 30% przekladnic pada po pol roku
  4. Przekladnia rypla kolego, czeka Cie regeneracja
  5. U mnie tez slychac drzenie przy skrecaniu kierownica, musze wymienic plyn od razu czy moge z takim czyms poczekac jeszcze 2 miesiace az bede w polsce? dodam ze robie dziennie 60km
  6. JAK moge zobaczyc jaki nr uszczelniacza mam zamowic?> da sie to podejrzec bez sciagania starego uszczelniacza>?
  7. Niewiem czy bylo wymieniane czy nie , a czy uszczelniacz walu korbowego tez trzeba i olej w skrzyni ? czy obedzie sie bez tych wymian, tak mi doradzil mechanik dlatego pytam
  8. Jesli bede jezdzil powoli bez wyzszych obrotow to moge jeszcze troche pojezdzic? dodam ze dziennie robie ok 60 km polowa autostrada i miasto, musze wymienic sprzeglo czy dwumas tez ? przebieg 280 tys
  9. Witam mam problem w audi b7 avant 1,9tdi , chcialem zapytac odnosnie sprzegla na 3 , 4 i 5 biegu jesli dam mocniej w pedal gazu slizga mi sie sprzeglo ie duzo ale juz mozna uslyszec i odczuc czy to sa poczatki czy to sprzeglo hydrauliczne i sie same reguluje ?
  10. wymiana uszczelki jakiej? pod glowica?
  11. Jezeli daje cieplo troszke zanim wskazowka dojdzie do 90 stopni to czy moze byc nagrzewnica? czy raczej czujniki ? cos pomieszane z klimatronikiem?
  12. Witam , jestem po wymianie calego rozrzadu wraz z pompa wody, nowy termostat, mechanik nadal nie wie co jest grane , audi zachowuje sie tak samo zanim nagrzeje sie do 90 stopni daje 40% ciepla, jak juz jest silnik nagrzany wowczas przestaje leciec cieplo, Mechanik po tygodniowej diagnozie stawia na uszczelke pod glowica, po diagnozie kupilem tester CO2 tester do uszczelek , nic nie wykazalo , czy to moze byc uszczelka? czy jakies czujniki jkakis problem z elektronika ?
  13. jestem po przepchaniu nagrzewnicy , uklad odpowietrzony, i nic nie pomaga nadal dmcha zimne, problem w tym ze po wlaczeniu silnika zanim dojdzie do 90 stopni dmucha cieplo jak juz jest 90 i pojade sie przejechac dmucha zimne powietrze , 2x razy u mechanika i nnikt nie moze pomoc, moze korek od wlewu plynu wyrownawczego jest nie szczelny? tez taka opcje dostalem od mechanika, lub termostat? pomozcie
  14. vaga czyli pod komputer dac ? witam , dzis odebralem auto od mechanika stwierdzil ze nie grzeje z tego wzgledu ze jest korek zly od zbiorniczka wyrywnawczego, prze[puszcza powietrze . jest to molziwe ?
  15. Kolego ale problem w tym ze mam chlodno w aucie , nie mialem tak , cos sie popieprzylo, ustawie na temp 23 lub HI i jest tak samo jadac w samej bluzie jest chlodno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.