Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wasyl291

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mi ten korek tez wymieniali takze moze byc,wydaje mi się ze masz zapowietrzony ten układ czytałeś noje cyrki z autem w sumie tez miałem zapowietrzony choc łapał lewe powietrze
  2. wapor-no to rzeczywiście babola zrobiłes.wymien tą pompe. fakt ze te alty nie są zby dobe choc ja jak wymieniłem odme to niemogę narzekac na branie oleju 300setki na 1500km
  3. tomo-pierwsze słysze ze krótszy wirnik a miałem w łapach 2 pompy skf i org,no ale najwazniejsze ze ok
  4. iwadrian-czy da rade sam wskaznik wymienic czy cały licznik trzeba?
  5. frosty-ja kupowałem w aso cały termostat z obudową nie bawiłem się w zamienniki inni pisali ze działają ale na krótką mete
  6. matys-jedz na spaliny to kosztuje 30 zł wtedy będziesz miał pewnosc czy uszczelka,ja taki byłem zły bo tylu mechaników i nic więc sam się wziołem,w b5 słyszałem ze jest jakiś zawór czy pompka dodatkowa do ogrzewania popytaj.Panowie jak wymieniałem króciec zdjołem wąz od powrotu nagrzewnicy az do tej dziurki i wtedy zaczołem wlewac płyn jak odpaliłem płyn poleciał tym odpowietrznikiem i juz było ciepło.No ale zeczywiście moze to byc pompa,termostat,nagrzewnica.dopuki macie cierpliwośc to sami prubujcie bo mechanicy kasują i nic. frosty-moze masz zapowietrzony a jaki był powód wymiany termostatu?
  7. kruper u mnie w 2.0 jak byś stał z przodu auta to pod rurą od powietrza tak na środku silnika szukaj wyjścia z bloku na zasilanie do nagrzewnicy plastikowy ten króciec jest .mi kapało na skrzynie tak to wyłapałem
  8. matys1406-tez miałem bąble w zbiorniczku ale zajmij się tym króccem najpierw tak jap piszesz z pod śruby ciekło ja jak go zdemostowałem tz niebyło widac pęknięcia dopiero kumpel paznokciem mi pokazał a jak miał temperature to się rozszczelniał daj znac jak wymienisz
  9. -sprawdz szczelnosc układu gdzieś moze leci płyn mi z kruczca leciało był pękniety dobrze popatrz na kanale czy gdzies nie leci niemoze ci tyle ubywac ze 0,5l na tydzien -jak czarny osad przepłukaj układ dobrze,pompa raczej nie powinna jak ci się nie przegrzewa -podjedz gdzies niech ci sprawdzą na spaliny ale wątpię zeby to była uszczelka ja walczyłem ok 2 miesięcy 4 mechaników sam zaczołem grzebac wymieniłem kruciec i narazie dobrze grzeje
  10. waskivw masz racje z tym ze fakt niepotrzebnie termostat i nagrzewnica a rozrzad i pompe i tak bym wymienił na przeszłość posłucham się kolegów z forum.matys 1406 mi dwóch mech sprawdzało na spaliny i nie stwierdzili uszczelki mi taz szły bąble beknoł raz dobrze i było ok
  11. Panowie auto od wczoraj grzeje ze az miło niewiem czy to było dokońca przyczyną ale wymieniłem kruciec z tyłu za silnikiem tam tez jest czujnik temperatury,ten kruciec był pęknięty i kapał płyn podejrzewam ze się dostawało powietrze takrze proponuje tez zwrucic na to uwagę ze układ musi być szczelny
  12. mi sprawdzali 2 razy na spaliny i ani 1 ani 2 nie stwierdzili uszczelki ale tak jak piszesz zapowietrza się zpowrotem ja moze przez to niemam obiegu hulek a jak u ciebie jest powrot z nagrzewnicy czy jak dasz większe obroty
  13. santinegg-niemam juz siły mechanicy niewiedzą co jest a (obiegu jak nie było to niema)tyle zeczy wymienione raczej poczekam do wiosny i handel kupie b4.a u ciebie średnio to na jakim etapie jesteś?
  14. ja tez myslałem ze nagrzewnica wymieniłem na nową i nic takze próbuj i daj znac moze tobie się uda,nagrzewnica jest jak zdemontujesz schowek od kierowcy niedaleko gazu
  15. grzeb grzeb tylko głupi sposób na wymiane termostatu ja nie załowałem na org a te wymienne długo nie chodzą obys miał szczęśćie jak naprawisz cos daj znac ja juz niemam siły odpuszczam nic nie będe robił niemam obiegu 3 mechaników niemają pojęcia co jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.