Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Awx]Mój Granatnik - Lekkie Rezanie Rns-E, 165 Km VFiz !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich , chciałbym przedstawić Wam swoje drugie autko jakim jest A4 B6 1.9 Tdi , autko jak większość sprowadzone z Niemcowni , jak lubią Polacy od dziadka :facepalm: - facet rzeczywiście był z 1950 rocznika.

Dane:
rok produkcji - 2002
Silnik - 1.9 Tdi 131 KM AWX
Przebieg- 168 tyś. km ( oczywiście osobiście sprawdzony w Aso , posiadam cala dokumentacje do 157 tyś km )
Nadwozie - Sedan , Lakier LZ5L

Wyposażenie z jakim kupiłem :
światła xenon
3-rammienna kierownica
fotele kubełkowe podgrzewane z el. lędźwiami
2-strefowy klimatronik
i to chyba na tyle :decayed:

Dopóki nie trafiłem na forum a4-klub.pl uważałem ze moje kubly + xenon i 3 ramienna kiera to jest całkiem niezły wypas :grin: , po przeczytaniu kilku tematów uświadomiłem ze jestem posiadaczem golasa :facepalm: i czeka mnie trochę rezania

Tak wiec do tej pory pomału dorezalem sobie :
komplet Foteli S-line z b7 w materiale z podgrzewaniem ( przód) oraz pełną elektryka
schowki pod fotelami
siateczki na plecach foteli
lampka podsufitki z diodami Ambiente
podświetlenie kratek nawiewów
podświetlenie wizytownika oraz kubka
klimatyzowany schowek
gałka s-line z A3 zawitała noweczka ori s-line A4 :kox:
podświetlenie ori Led tablicy
pełen fis
dekory alu "rybia łuska"
podłokietnik przód
podgrzewane mgiełkowe spryskiwacze szyby czołowej

Plany:
webasto
dekory 1nk
nagłośnienie Bose
RNS-E
tempomat-done
bixenon z soczewkami b8
kiera multi z b7
wycieraczki aero-done
boczki tył z roletami
uchwyt na napoje w łokieć przód
oświetlenie przestrzeni nóg
oświetlenie Led wnętrza -done
z biegiem czasu na pewno coś dojdzie...

Aktualne fotki :


dscf2180g.jpg
dscf2164.JPG
dscf2156.JPG
dscf2146p.jpg
dscf2145l.jpg
dscf2144a.jpg


dscf2170pf.jpg
dscf2162b.jpg
dscf2160t.jpg
dscf2154c.jpg
dscf2152i.jpg
dscf2149k.jpg
xhjg.jpg
l3aw.jpg
gi26.jpg
fjno.jpg
ojme.jpg
x6pe.jpg

Edytowane przez mycha1236

Opublikowano

Powodzenia w modach i bezawaryjności :wink: Plany zacne :thumbup1:

A może jakaś większa felga? :decayed: Zmień postojówki na ledowe i usuń napisy "A4" i "1.9 TDI" z tylnej klapy - IMO lepiej bez :whistling:

Dokładki zderzaków w kolor to też dobry mod, jak nie chcesz zakładać s-line :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Postojówki led pewnie wpadną w następnym tyg:whistling: z napisami uważam kwestia gustu , mi nie przeszkadzają :wink: Większa felga tez mi chodzi po głowie na lato a na 16 zostawię zimówki :eusathink:

Opublikowano

Niech zgadnę, facet jechał za Tobą aż do granicy i płakał ?:decayed:

Fajna fura :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panie Niemiec dzwonił chciał odkupić :grin: , na szczęście obyło się bez takich akcji , samochód nie był odpicowany jest trochę rysek przyda się korekta kilka wgniotek od drzwi :wink: i jedna większa na nadkolu . Wgnotki usunął mi zakład który się tym zajmuje także śladu po tym nie ma :decayed:

---------- Post dopisany 17-06-2013 at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2013 at 16:15 ----------

W ubiegłym tygodniu wpadły 3 małe mody aktualizacja w 1 poście :wink:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Faktycznie troche pracy Cie czeka :wink:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich po długiej przerwie troche sie u mnie pozmieniało a mianowicie :

Fotele S-line z b7 w prądzie, podgrzewane ,schowki ,siatki na pelcach i mc'donald w tylnej kanapie + boczki - dzięki Wojtek_A4

0xUjyUd.jpg

GHcyMEP.jpg

aqR1cHe.jpg

Kierownica z B8 mf chrom

UbzbgwO.jpg

Zegary z kolor Fis - dzięki cwiara

KqFGpwi.jpg

Wewnętrzne lustro fotochrom z clh i kompasem + zewnetrzne szkła asferyczne i fotochromatyczne z c6

ZjGr5LG.jpg

uf9sYCf.jpg

Lodówka w schowku + airbag off

tGPbwwW.jpg

Bixy z soczewkami B8 + malowanie na czarno - dzięki Gwerty

FekSSKf.jpg

Felgi 17' Wzór Rs6 + nowe oponki Vredestein Ultrac Sessanta r17/45/225

5niBrnp.jpg

Szufladki chrom z podswietleniem

Zawiasy automatycznie otwieranej klapy bagażnika

No i na koniec Virus by Spanky :kox::banan:

nBrTrCC.jpg

Opublikowano

fajne "lekkie rezanko" na bogato :wink:.. daj na pw ile dałeś za stołki ?

Opublikowano

fotele :good:

Opublikowano

Faktycznie lekkie rezanie :decayed:

Stołki :thumbup1: sam bym takie zapodał do siebie :naughty:

Opublikowano

Kolego bardzo ładny egzemplarz.

A co to za gałka ? 5biegowa czy 6 ?

Opublikowano
  • Autor
Kolego bardzo ładny egzemplarz.

A co to za gałka ? 5biegowa czy 6 ?

Dziekuje ,gałeczka ori 5 biegow 417 zł w Getem placilem :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

fotele :good:

Na smierc zapomniałem ...:facepalm: bez pomocy Karola z przelozeniem stelazy pewnie byloby kiepsko a tak poszło sprawnie i bez strat wielkie dzieki jeszcze raz Karol :banan::kox:

Opublikowano

nie ma sprawy :decayed::hi:

Opublikowano

fajne wozidło..i stołki tez pierwsza klasa:thumbup1:

Opublikowano

Jaaaasne lekkie rezanko :decayed: Też miałem jeździć serią z fajnym kołem.. no ale jak wiadomo: tak się nie da :kox: Powodzenia w dalszych modach!

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wielkie wszystkim za mile slowa i powoli dzialamy dalej :hi:

Opublikowano

no no cały czas do przodu :thumbup1:

furmanka nabiera kształtów :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Następny modzik - wpadły nówki nakładki RS4 :dancing:

K2gxdhi.jpg

Opublikowano

ładnie się dzieje kiedy rns-e :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ogarnę się z garażem i od razu będzie RNS-E , póki co autko stoi pod chmurka . A nie chciałbym tak szybko jak kupiłem tak szybko go stracić :wink:

Mała zapowiedź :kox:

VvfNPtU.jpg

Jest i RNS-E Led :banan2::dancing:

5mdaPcs.jpg

5hVIDk4.jpg

Kolejny mod - VFiz :banan:

AaznKQ2.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.