Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarne A4 Avant 1.9TDI S-line RNS-E itp modzimy ;P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich może najpierw dla przypomnienia poprzedni projekt :

B5 fela gwint skóra bose i pare detali jednak przyszedł dzien ze czas cos młodszego a ze nie moglem zlego spowa powiedziec na A4 no to odopowiedz była prosta szukamy B6.

DSC5310_Large.jpg

DSC5318_Large.jpg

DSC5323_Large.jpg

Po dlugich poszukiwaniach nareszcie mam nastepce zielonego B5

Kilka danych:

Model, Typ:

Audi A4 B6, Kombi

Rocznik:

2004

Przebieg:

279 000 km

Rodzaj paliwa:

olej napędowy

Silnik:

1896 cm³ (Moc 130 KM / 96 kW)

Skrzynia biegów:

manualna

Kolor:

czarny-metallic

Liczba drzwi:

4/5

Przegląd / OC:

listopad 2014 / wrzesień 2014

Kraj pochodzenia:

Niemcy

Kraj aktualnej rejestracji:

Polska

Data rejestracji:

09/2004

Kolor: Czarny-metallic,

Wyposażenie:

- nawigacja RNS-E

- wspomaganie kierownicy,

- dwustrefowa automatyczna klimatyzacja (nabita sierpień 2013),

- elektryczne szyby,

- elektryczne, podgrzewane lusterka,

- domykanie szyb z pilota,

- 8x poduszka powietrzna,

- regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach,

- ABS,

- ESP,

- 6 biegów,

- BLUETOOTH,

- pakiet chrom wraz z relingami,

- CB RADIO MIDLAND wraz z anteną PRESIDENT,

- przycisk otwierania, zamykania drzwi,

- oryginalne alufelgi 16'' AUDI,

- 4 oryginalne głośniki AUDI,

- zestaw telefoniczny kompatybilny z Nokią 6230i,

- światła przeciwmgłowe przednie,

- światła przeciwmgłowe tylne,

- światła mijania soczewkowe

- światła postojowe

- podgrzewane fotele,

- podgrzewana szyba przednia,

- podgrzewana szyba tylna wraz z bocznymi,

- kolorowy, komputer pokładowy, który oblicza spalanie chwilowe, średnie, czas od uruchomienia silnika, ilość kilometrów do przejechania na tylu litrach ile jest w zbiorniku, informuje nas różnych najważniejszych sprawach związanych z poprawnością użytkowania auta

- pakiet S-LINE,

- oryginalna czarna podsufitka S-LINE,

- oryginalne obniżone zawieszenie S-LINE,

- oryginalna perforowana, skórzana, kierownica S-LINE,

- oryginalna perforowana, skórzana gałka zmiany biegów S-LINE,

- oryginalny skórzany mieszek S-LINE,

- oryginalne kubełkowe, skórzane fotele z możliwością regulacji elektrycznej części lędźwiowej, bądź wysuwanie do przodu części fotela S-LINE,

- oryginalna skórzana kanapa tylna wraz z zagłówkami S-LINE,

- oryginalny skórzany podłokietnik S-LINE,

- oryginalna skórzana rączka hamulca ręcznego S-LINE,

- oryginalne listwy na progach S-LINE.

Plany:

- zima stal i nowa opona zrobione zronione

- żółtel halogeny zronione

- pranie tapicerki (sucha para) zronione

- żarówki mijania Osram hyper zronione

- Alu na lato 18”

- komplet hamulcow ATE

- pakiet zewnętrzny s-line

- lotka

- osłony na silnik

- chipek na 171KM

- nowe dywaniki

- konserwacja zrobione

- grill czarny

- wneki lamp czarny

- malowania zderzaka przod

- polerka calego

- listwa chrom tyl wymiana zrobione

- kierunki ala usa

- wlacznik swiatel AUTO zrobione

- tempomat

- i wiele innych czas pokaze co dalej

i narazie tylko zdjecia z oto moto:

image.jpg

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

No i elegancko oby służyła jak najdłużej no i żebyś się za bardzo nie bronił od nowych modów:decayed:

Opublikowano

no w końcu :decayed:

ładna sztuka!

Opublikowano

Gratki

Oby służyło :wink:

Opublikowano

Będzie co rezać:kox:

Gratulacje:banan:

Opublikowano

Gratuluje !

Opublikowano

jest gites :kox: gratulacje auta i mam nadzieje że coś będziesz modził :wink:

Opublikowano

Fajna sztuka! Bezawaryjności! :good:

Opublikowano

Podgrzewana przednia szyba ? tak jak lusterka czy tylnie

czy podgrzewana ( że nawiew idzie automatycznie tylko na nią i wiatrak sam się wkręca na obroty ?

i

podgrzewana szyba tylna wraz z bocznymi, a nie jest to tylko antena radia ? ;>:naughty:

Opublikowano

A jednak w końcu ta sztuka. Bardzo fajnie utrzymany egzemplarz z końca produkcji.

Oby służył jak najdłużej.

Opublikowano
  • Autor

dzieki wielkie za pozytywne opinie postaram sie utrzymac audi w idealnym stanie z zielonym b5 bylo roznie ale i tak byl jednym z najladniejszych na rynku

co do planow to:

dzisiaj wrzucona stal 15" i zima 2012 z B5 zostal

serwis oleje filtry itp

wymiana pompy wspomagania bo huczy

felga na lato pewnie jakies 18"

narazie tyle bo z kasy jestem maksymalnie spłukany ;/

Opublikowano

gratki dobra baza na mody :decayed:

Opublikowano
  • Autor

brudas na stali i zimie z B5

---------- Post dopisany at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

PB260174.jpg

Opublikowano

bardzo ładne audi trafiłeś, jeszcze jak byłoby w quattro to już w ogóle:) gratulacje zakupu i bez awaryjności życzę!

Opublikowano
  • Autor

dzieki za mile opinie ;p

Opublikowano

super furka duzy plus za rsne

Opublikowano

Fajna sztuka i dobra baza do modzenia :wink:

Bezawaryjności życze :wink:

*tylko coś na moje oko za wysoko stoi jak na zawias s-line :whistling:

Opublikowano

Piękna sztuka, masz to na co ja czekam, rns, niestety inne mody w kolejce.

Bezawaryjności kolego ;)

Sent from kiełbasa

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
Piękna sztuka, masz to na co ja czekam, rns, niestety inne mody w kolejce.

Bezawaryjności kolego ;)

Sent from kiełbasa

dzieki kolego ;p

jak by ktos potrzebowal:

Kabel USB VAG OBD2 PL z CD najtaniej!!! (3755725741) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany 04-12-2013 at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2013 at 10:46 ----------

narazie cisza w temacie wjechaly filtry olej termostat plyny itp musze wyjsc na prosta po kupnie ;/

---------- Post dopisany 01-01-2014 at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2013 at 21:17 ----------

---------- Post dopisany 03-01-2014 at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany 01-01-2014 at 22:58 ----------

sesyjka

DSC5960_small.jpg

DSC5969_small.jpg

DSC5973_small.jpg

DSC5974_small.jpg

DSC5985_small.jpg

DSC5990_small.jpg

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

efekt bujania przy gaszeniu rozwiazany peknieta membrana gruchy

i przy okazji wymiana lozyska kola tyl nareszcie cisza ;p

DSC_0038.jpg

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

z wizyty na stacji :P

DSC6097_megasmall.jpg

DSC6118_megasmall.jpg

DSC6127_megasmall.jpg

DSC6146_megasmall.jpg

---------- Post dopisany 16-01-2014 at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2014 at 23:49 ----------

bylo żółto

DSC_0007.jpg

jest biało ;p

DSC_0040.jpg

---------- Post dopisany 28-01-2014 at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2014 at 17:25 ----------

po 15 stopniowych mrozach musial wpasc nowy...

DSC_0044.jpg

---------- Post dopisany 30-01-2014 at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2014 at 23:51 ----------

INA

DSC_0052.jpg

---------- Post dopisany 13-02-2014 at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2014 at 11:35 ----------

da sie jeszcze odratowac ten fotel ??? :(

DSC_0113.jpg

DSC_0114.jpg

DSC_0115.jpg

pomocy

---------- Post dopisany 09-03-2014 at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2014 at 13:46 ----------

wpadla nowa listwa i wlacznik dzieki JawoR36

DSC_0129.jpg

DSC_0126.jpg

Opublikowano

ładne zdjęcia te przy dystrybutorze, jak je zrobiłeś ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.