Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 asj] rs4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od kilku lat posiadam,ale chyba nigdy na forum foty nie były wrzucane.

Auto w pełni oryginalne, wgrany jedynie soft na 413KM i 525Nm.

Foty robione w sezonie letnim, zimą auto jeździ na takich samych felgach pomalowanych na antracyt, opony w obu wariantach to 255/18/35.

Środek standardowy dla RS4, wykończenie carbon, fotele Recaro itp, itd.

Planów na modyfikacje brak, chciałem auto w pełni seryjne i raczej takie pozostanie.

9cea5880d1c38a26med.jpg

Znalezione_na_Fotosiku.jpg

cfd507a85ce10f2fmed.jpg

0aa5721658132ce3med.jpg

4976e52b929439bfmed.jpg

I wspomniany środek:

0462601d149bad20med.jpg

a8f16ad618f80fd2med.jpg

I mega zdrowe serducho, aż dziwne,że po tylu latach nadal generuje tyle samo mocy.

9f7d1d17ad8346e1med.jpg

To tyle :)

Opublikowano

Oj były były:decayed:

Pogratulować auta:banan:

Opublikowano

Norbi foty przewijają się co trochę. Toż to rs :kox:

Piekna fura graty.

Opublikowano
  • Autor
Norbi foty przewijają się co trochę. Toż to rs :kox:

Piekna fura graty.

A to nie wiedziałem,że się przewijają :cool:

Opublikowano

za***ista :slina::shock3:

Opublikowano

na zdjęciach to zawsze ładnie wychodzą. ulep straszny:grin:

Opublikowano

Nie wisiała ona kiedyś na allegro??:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Wisiała jeszcze z tydzień temu :-)

Opublikowano

No wczas się pojawiłeś z tematem :grin:

Opublikowano

Piękna fura :slina:

Opublikowano

To jednak zostaje czy na sprzedaż będzie szla? Ps...Piekna:wink:

Opublikowano

Dla mnie bajka :)

Opublikowano

mniut malyna :kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
To jednak zostaje czy na sprzedaż będzie szla? Ps...Piekna:wink:

A zainteresowany?:naughty:

Opublikowano

Gdybys ja sprzedal to jaka bys kupil? Tez RS z oooo czy cos innego?

Opublikowano
To jednak zostaje czy na sprzedaż będzie szla? Ps...Piekna:wink:

A zainteresowany?:naughty:

Nie zaprzeczam nie potwierdzam:decayed:

Opublikowano

Niezly przecinak, pare razy widziany na miescie:hi:

Opublikowano

Prosze kolega Norbi zawitał :)

A już myślałem że nie napisze żadnego posta na tym forum :)

Auto mega, nie korci zrobić okolice 450 KM ? :) z tych turbin da się bez większego rezania :)

Opublikowano
  • Autor
Prosze kolega Norbi zawitał :)

A już myślałem że nie napisze żadnego posta na tym forum :)

Auto mega, nie korci zrobić okolice 450 KM ? :) z tych turbin da się bez większego rezania :)

Raczej zostanie tak jak jest, ale stuprocentiwej pewności nie ma :-)

Opublikowano

ach RS, piękna jest, kiedyś w przyszłości i ja sobie taki sprawię :jerk::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.