Treść opublikowana przez blaster99
-
B8 TrOOOOp
znajdzie mi ktoś może numery wahacza zgodne z moim 8k0 407 693 q - ponoc tuleja jet 75 mm i nie mozna kupić byle jakiego
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Od wewnętrznej są ok... Zresztą tej strony się nie poleruje. moje wygladały podobnie i po czyszczeniu od srodka wygladają dołonie jak nowe
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
kosa.... daj reflektory do polerki wewnętrznej strony - beda jak nówki.
-
A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
auto marzenie ... Szkoda, ze tak trudno ustrzelic klime 3 strefy bo w takim aucie 1 strefowa przypomina mi sytuację z korbkami z tyłu w prawie kazdym B6 i B7.... Masz tam Bearlock ? ciekawe czy to duza przeszkoda dla złodzieja ?
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Elektryk podłączał xenon w miejsce zwykłych i nie jest dobrze: - w czasie jazdy gasnie lewy xenon - po wyłączeniu i włączeniu znów gaśnie po 30 sek - DRL swieci cały czas po przekreceniu zapłonu, nawet po wlaczeniu krotkich (choinka) - długie działaja tylko gdy swieca krotkie, przesłałem mu dzis schematy z forum, jak nie da rady to moze mi kogos polecicie z okolic Opola ? moga byc dalasze okolice czy aby działały wyzej wspominane rzeczy jest potrzeba instalacji dodatkowych sterowników itp ?
-
Bixenon W Miejsce Zwykłych - Prosba O Schemat Podłączenia
Hej, w miejsce zwykłych reflektorów chce wrzucić bixenon. Wtyczki i kompletne reflektory juz mam. Czy ma ktoś moze schemat jak to podłączyć by działały światła dzienne DRL i długie bo z tym podobna najwiekszy problem.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Witam , czy felgi o parametrach z lika ponizej podejda do a4 b7 ? FA 856 LUBIN 1 SZT FELGI AUDI 18 5x112 (4363455229) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
panowie musze w swoim B7 wiazke pdc przod wymienic i nie potrafie znalezc w dobrych pieniadzach, czy myslicie , ze ta z cabrio bedzie ok?: Wiązka Instalacja PDC Audi A4 cabrio 8H0 przód (4411592684) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
- B7 Crew
-
otwieranie i domykanie szyb z pilota, było i nie ma
dzieki panowie za podpowiedzi. Jewden fachman mi powiedział ze nalezy: wsadzic grot do zamkna i w tan sposob otworzyc i zamknac szyby - najlepiej 2 razy. U szwagra zadziałało.
-
otwieranie i domykanie szyb z pilota, było i nie ma
hej , jak w temacie. Sprawdzałem vcds-em i błedów nie widac. macie jakies pomysły??
-
skradzione Audi a wycena Eurotax
Lust na razie silnika nie uwzglednili wiec moze podziałamy razem.
-
skradzione Audi a wycena Eurotax
dzis dostałem odpowiedz na mailowe odwołanie, jestem pozytywnie zaskoczony bo wszystkie poza jednym elemntem wypasu zostały uwzglednione i dodali mi 1200 zł, tylko, ze u mnie nie było problemu z weryfikacja bo miłem fabrycznie bardzo bogatą wersje i nic nie musiałem dokładac wiec po vin im wszystko by wyszło. W prawdzie nie policzyli mi wewnetrznego pakietu s-line ale poszczegolne elementy dały ładna sume. Nie naniesli natomiast pakietu chrom tj. chromowanych listew wokół szyb, ktore tez swoje kosztuja. ciekawe czy moge jakos podniesc wartosc auta z tytułu prawie nowego silnika (w chwili kradziezy mial niespełna 20 tys. km) na ktory mam papiery i ktory był wymieniany w ASO ?
-
skradzione Audi a wycena Eurotax
napisałem odwołanie, bo nie uwzglednili kilku opcji ktore wyraznie widniały na polisie np. szyberdach, zobaczymy co to da?
-
skradzione Audi a wycena Eurotax
hej, niestety stało sie.... budze sie a mojej A4 nie ma . Na szczescie jest AC w pzu i dzis dostałem wycene z PZU stworzona w Eurotax. Moje A4 to 2007 2.0 tdi multitronic, full fabryczny s-line. Mam do was kilka pytan: 1. czy to mozliwe ze s-line zewnetrzny wyceniony jest tylko na 770 zł? 2. czy eurotax nie ma czegos takiego jak s-line wewnetrzny? 3 to samo z BOSE, tak wazna pozycja a mi jej nie potrafili zaznaczyc mimo ze podawałem 4. zrobili mi az 8% korekty ze wzgledu na pochodzenie myslicie ze jak im przestawie fv np wymiany w niemczech silnika w aso lub ksiazke serwisową to cos to zmieni ? 5. miałem listwy szczotkowane aluminium 1NK, a zaznaczyli mi jakies Facette za 50 zł - smiech na sali ....... Wycena nie jest tragiczna ale nie obejmuje wielu pozycji ktore auto posiadało...
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
dzieki za info, czujnik od nowosci w aucie wiec numer musi sie zgadzac, nistety był cały zasniedziały i ogolnie syfny wiec trzeba wymienic koszt cos okolo 250 zł. ---------- Post dopisany 07-04-2014 at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2014 at 08:34 ---------- pany, czy ktoś mógłby mi sprawdzić po numerze vin numer czujnika klimy? WAUZZZ8K3BA013679 z góry dzięki w ASO przez tel nie chciali powiedzieć
-
B8 TrOOOOp
Pany poratujcie linkiem allegro do adpowiedniego czujnika klimy do a4 B8 z roku 2010, 2.0tdi
-
wspomaganie+ servotronic stuki
trudno powiedziec czy czy jest to odczuwalne na kierownicy ... chyba nie jest a jesli juz to naprawde minimalnie.
-
wspomaganie+ servotronic stuki
no i był szwagier u mechanika, ten pomacał i stwierdzil, ze to krzyżak ... Wymienił i .... dalej tak samo. to jest taki stuk głuchy, ma sie wrazenie jakby cos sie naprezało i puszczało... ciezka sprawa, sam nigdy sie z takim czyms nie spotkałem...
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Hej, jak w temacie, srodek chłodzący oczywiscie jest jest. Bląd jaki wyskakuje to: 00256 - A/C Pressure/Temperature Sensor (G395) 002 - Lower Limit Exceeded Freeze Frame: Fault Status: 01100010 Fault Priority: 2 itd.. Czujnik do wymiany ? Trzeba spuscic gaz by wymianic czunik?
-
wspomaganie+ servotronic stuki
Hej, szwagier kupił B8 2.0 tdi 143 ps, 2010 produkcja, udokumentowany przebieg 120 tys. Wspomaganie hydrauliczne. Krecąc kierownicą np w lewo zanim dojdzie do oporu słuchac około 3 głuche stuki. Tak samo sie dzeje gdy krecimy w prawo. W czasie jazdy to samo. Ciekawi jestemy co to moze byc, bo nie spotkalismy sie nigdy z takim czyms??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
w moim 2.0 tdi , multitronic sprawdziłem jaki mam coding i nie pokrywa sie on ze sposobem tworzenia podawanym wszedzie bo powinno byc 04259 a jest 0004402 z czego wynika ze jest A4, chamulce 1LT (bzdura bo na wlepce jest 1 LB) nastepnie jest 0 co powinno tyczyc sie silnika ale takiej wartosci nie jest nic przyporzadkowane itd. Wie ktos jak to zrozumiec ? szykuje sie do wymiany modułu bo nie moge poradzic sobie z bledem czujnika skretu tak w tej chwili wyglada moj soft coding: Uploaded with ImageShack.us
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Montaż podgrzewanych wkładów lusterek zewnętrznych
dzieki o to mi chodziło, czas teraz kupić grzane szkła