Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. Piękna wozidło plany zacne :kox: PS. Mam prośbę na 3 zdjęciu od góry widać felgi chyba zimowe oparte o budynek jeśli to 17" to mógłbyś ściągnąć dekielek i odczytać mi numer muszę do moich felg takie kupić dzięki wielkie z góry
  2. Witam mam takie felgi: Oryginalne felgi AUDI S5 A5 A6 A8 A4 S-Line 17'' (3759989632) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. No i oczywiście już się komuś spodobały dekielki chciałbym zakupić nowe, ale nie wiem jakie czy takie będą pasowały : AUDI A4 A5 Q5 DEKIELEK DEKIELKI NOWE! 8T0601170A (3701679893) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Czy jakieś inne?
  3. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie mam felgi z A5 zimowe 17'' ET28 i już się komuś dekielki spodobały:kwasny: może ktoś podrzucić jaki numer mają żebym mógł kupić, podaje numer felgi :8T0071497
  4. Też właśnie chcę dokupić jakiś obiektyw do mojego D90 i się zastanawiam czy jakis 35f/1.8G czy 50f/1,8G i do tego jakiś statyw raczej skłaniam się ku 35mm ale problem mam jak Michał jaki statyw w podobnym przedziale cenowym co wybrać bo jest tego od groma...
  5. Mnie nie będzie bo tak jak pisałem na 17 idę na urodziny:wink:
  6. W tą sobotę też mogę wpaść na chwilę zależy jeszcze na którą chcecie się umówić bo na 17 idę na urodziny ---------- Post dopisany 28-11-2013 at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2013 at 18:40 ---------- To jak kręci się coś w tą sobotę bo nie wiem jak sobie dzień poukładać
  7. No ładnie przód będzie wyglądał ja bym ringi w ori chromie zostawił no i teraz tył się aż prosi o kontynuację pakietu
  8. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja u mnie jeszcze nic nie robiłem z braku czasu było parę osób co zgłaszało problem, ale jako tako o rozwiązaniu problemu nic nie wiem:kwasny: ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ---------- O sorry patrz nie widziałem tego wątku... ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- Ja zmieniłem przód na system dwudrożny Focala 165mm zastosowałem dystans bo fabrycznie jest głośnik 20cm głośniki wysokotonowe w blendy B&O, do tego wygłuszyłem wszystkie drzwi matami oraz boczki wykleiłem 10mm pianką do tego dołożyłem wzmacniacz przez konwerter sygnału wysokonapięciowego na niski i w bagaju mam suba 25cm na razie wożę normalną tubę, ale będę coś działał z jakąś zabudową dla tego głośnika bo raz, że z d*py to wygląda a dwa zajmuje miejsce, powiem tak efekt mega jak dla mnie już samo wygłuszenie i zmiana przednich głośników dała naprawdę wiele:wink:
  9. Kurczę widzę, że bujamy się z tym samym problemem co założyć na nowy sezon mi również najbardziej się podoba opcja z 1 i 4zdjęcia:slina:
  10. Ale będzie kosa na tym set'up-ie :kox:
  11. Ładnie pomodziłeś i dalsze plany też niczego sobie:thumbup1:
  12. Ta dokładka jest przykręcana od tyłu w tych miejscach co to dolne cięgno( te 3 pionowe paski miedzy nakładką a grillem) do tego trzyma na zatrzaskach:wink: Ogólnie bardzo ładne auto koło by się większe przydało do tego pakietu, no i naklejki S-line( chyba dobrze dojrzałem) z kierownicy i z ramki przy sterowaniu MMi out:wink:
  13. Chłopie jak ja się kiedyś w DE na drive wpakowałem Sprinterem z lawetą i też się nie mogłem złamać to była jazda musiałem lawetę odpiąć i rękami wypchać(na lawecie miałem Ibizę) jeszcze nigdy nie słyszałem tylu miłych słów pod moim adresem od niemców:decayed:, ale trzeźwy byłem, innym razem wjeżdżając na parking piętrowy busem przejechałem pod barierką na wysokość a autem zawisłem zahaczając o jedno nadproże musiałem powietrze z kół spuścić żeby wyjechać
  14. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dołączam się do pytanie też mam strasznie opiaskowane i polerka nic nie da można ze zwykłych lamp tych żarówkowych przełożyć do bixa?
  15. Za malowanie zapłaciłem 150zł, wyszło bardzo ładnie zdjęcia niestety nie wrzucę bo jestem aktualnie za granicą a nie jestem moim autem w kraju będę dopiero pod koniec miesiąca.
  16. Ja pomalowałem samą ramkę chromową platidipem wtedy masz mat jeździłem tak jakieś 7miesięcy i było ok zero odpryskó, ale zdecydowałem się pomalować cały grill na czarny połysk oddałem lakiernikowi wiem tylko tyle, że ramkę chromową zmatował , podkład, farba bezbarwny a pozostałą część tą szarą dobrze odtłuścił podkład do plastiku później farba i bezbarwny mam to od miesiąca i jest ok:wink:
  17. Teraz dopiero tu wskoczyłem i jeśli o mnie to te jaśniejsze duuuuuuuuuużo lepiej pasują, ale to tylko taka moja skromna opinia
  18. Te gumki są nakładane na czujnik i później tak jak piszesz czujnik je dociska do zderzaka więc jak te co kupiłeś są już czarne to nie musisz kupować nowych, ale jeśli kupiłeś zderzak np. szary to te gumki też będą szare ja zamawiałem do mnie czarne gumki coś koło 1,20zł/szt. ASO:wink:
  19. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Myślę, że na pewno pomoże Ci P-U-M-A Serio:shock3: fajne jaja:facepalm:
  20. Toś poleciał:slina: Pięęęęękkny wynik chciałbym się przejechać takim 3.0TDI:jerk::jerk:
  21. Ja też mam identyczne objawy na razie tylko jedne drzwi najgorsze jest to, że są to drzwi kierowcy a pomysłów brak:kwasny:
  22. Jest dobrze w ...uj:slina::slina: PS. Fajne lustra:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.