Treść opublikowana przez sysek27
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
Piękna wozidło plany zacne :kox: PS. Mam prośbę na 3 zdjęciu od góry widać felgi chyba zimowe oparte o budynek jeśli to 17" to mógłbyś ściągnąć dekielek i odczytać mi numer muszę do moich felg takie kupić dzięki wielkie z góry
-
Potrzebna pomoc w doborze dekielków
Witam mam takie felgi: Oryginalne felgi AUDI S5 A5 A6 A8 A4 S-Line 17'' (3759989632) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. No i oczywiście już się komuś spodobały dekielki chciałbym zakupić nowe, ale nie wiem jakie czy takie będą pasowały : AUDI A4 A5 Q5 DEKIELEK DEKIELKI NOWE! 8T0601170A (3701679893) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Czy jakieś inne?
-
B8 TrOOOOp
Panowie mam felgi z A5 zimowe 17'' ET28 i już się komuś dekielki spodobały:kwasny: może ktoś podrzucić jaki numer mają żebym mógł kupić, podaje numer felgi :8T0071497
-
Fotografia - dyskusja ogólna
Też właśnie chcę dokupić jakiś obiektyw do mojego D90 i się zastanawiam czy jakis 35f/1.8G czy 50f/1,8G i do tego jakiś statyw raczej skłaniam się ku 35mm ale problem mam jak Michał jaki statyw w podobnym przedziale cenowym co wybrać bo jest tego od groma...
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mnie nie będzie bo tak jak pisałem na 17 idę na urodziny:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
W tą sobotę też mogę wpaść na chwilę zależy jeszcze na którą chcecie się umówić bo na 17 idę na urodziny ---------- Post dopisany 28-11-2013 at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2013 at 18:40 ---------- To jak kręci się coś w tą sobotę bo nie wiem jak sobie dzień poukładać
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
No ładnie przód będzie wyglądał ja bym ringi w ori chromie zostawił no i teraz tył się aż prosi o kontynuację pakietu
-
B8 TrOOOOp
Ja u mnie jeszcze nic nie robiłem z braku czasu było parę osób co zgłaszało problem, ale jako tako o rozwiązaniu problemu nic nie wiem:kwasny: ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ---------- O sorry patrz nie widziałem tego wątku... ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- Ja zmieniłem przód na system dwudrożny Focala 165mm zastosowałem dystans bo fabrycznie jest głośnik 20cm głośniki wysokotonowe w blendy B&O, do tego wygłuszyłem wszystkie drzwi matami oraz boczki wykleiłem 10mm pianką do tego dołożyłem wzmacniacz przez konwerter sygnału wysokonapięciowego na niski i w bagaju mam suba 25cm na razie wożę normalną tubę, ale będę coś działał z jakąś zabudową dla tego głośnika bo raz, że z d*py to wygląda a dwa zajmuje miejsce, powiem tak efekt mega jak dla mnie już samo wygłuszenie i zmiana przednich głośników dała naprawdę wiele:wink:
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Jakie???
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Kurczę widzę, że bujamy się z tym samym problemem co założyć na nowy sezon mi również najbardziej się podoba opcja z 1 i 4zdjęcia:slina:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Ale będzie kosa na tym set'up-ie :kox:
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Ładnie pomodziłeś i dalsze plany też niczego sobie:thumbup1:
-
[B8 ALL] A4 stylizacja s4 a trzeba sie pochwalić poprawione zdjecia :P
Ta dokładka jest przykręcana od tyłu w tych miejscach co to dolne cięgno( te 3 pionowe paski miedzy nakładką a grillem) do tego trzyma na zatrzaskach:wink: Ogólnie bardzo ładne auto koło by się większe przydało do tego pakietu, no i naklejki S-line( chyba dobrze dojrzałem) z kierownicy i z ramki przy sterowaniu MMi out:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Chłopie jak ja się kiedyś w DE na drive wpakowałem Sprinterem z lawetą i też się nie mogłem złamać to była jazda musiałem lawetę odpiąć i rękami wypchać(na lawecie miałem Ibizę) jeszcze nigdy nie słyszałem tylu miłych słów pod moim adresem od niemców:decayed:, ale trzeźwy byłem, innym razem wjeżdżając na parking piętrowy busem przejechałem pod barierką na wysokość a autem zawisłem zahaczając o jedno nadproże musiałem powietrze z kół spuścić żeby wyjechać
-
B8 TrOOOOp
Dołączam się do pytanie też mam strasznie opiaskowane i polerka nic nie da można ze zwykłych lamp tych żarówkowych przełożyć do bixa?
-
Malowanie grilla - robil ktos?
Za malowanie zapłaciłem 150zł, wyszło bardzo ładnie zdjęcia niestety nie wrzucę bo jestem aktualnie za granicą a nie jestem moim autem w kraju będę dopiero pod koniec miesiąca.
-
Malowanie grilla - robil ktos?
Ja pomalowałem samą ramkę chromową platidipem wtedy masz mat jeździłem tak jakieś 7miesięcy i było ok zero odpryskó, ale zdecydowałem się pomalować cały grill na czarny połysk oddałem lakiernikowi wiem tylko tyle, że ramkę chromową zmatował , podkład, farba bezbarwny a pozostałą część tą szarą dobrze odtłuścił podkład do plastiku później farba i bezbarwny mam to od miesiąca i jest ok:wink:
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Ładnie się robi z zewnątrz:wink:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Lc
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Teraz dopiero tu wskoczyłem i jeśli o mnie to te jaśniejsze duuuuuuuuuużo lepiej pasują, ale to tylko taka moja skromna opinia
-
Demontaż tylnego zderzaka oraz dolnego dyfuzora w Audi A4 B8
Te gumki są nakładane na czujnik i później tak jak piszesz czujnik je dociska do zderzaka więc jak te co kupiłeś są już czarne to nie musisz kupować nowych, ale jeśli kupiłeś zderzak np. szary to te gumki też będą szare ja zamawiałem do mnie czarne gumki coś koło 1,20zł/szt. ASO:wink:
-
B8 TrOOOOp
Myślę, że na pewno pomoże Ci P-U-M-A Serio:shock3: fajne jaja:facepalm:
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Toś poleciał:slina: Pięęęęękkny wynik chciałbym się przejechać takim 3.0TDI:jerk::jerk:
-
problem z owieraniem drzwi
Ja też mam identyczne objawy na razie tylko jedne drzwi najgorsze jest to, że są to drzwi kierowcy a pomysłów brak:kwasny:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Jest dobrze w ...uj:slina::slina: PS. Fajne lustra:wink: