Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Znalazłem lustra 10pin i jeśli 9pin jest niebieski a 10pin jest różowy to są to na 100% lustra składane elektrycznie?
  2. Znalazłem lustra 10pin i jeśli 9pin jest niebieski a 10pin jest różowy to są to na 100% lustra składane elektrycznie?
  3. Możesz jakiegoś linka dać do tych ledow,ja mam hidy wsadzone ale trochę za niebieskie są i mnie to denerwuje:wink:
  4. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mi się wydaje, że to jest MMI 3G w wersji low a sloty na karty SD są dopiero w wersji HIGH jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi:wink:
  5. Nie sprawdzałem, ale ebay.de są same nakładki zamienniki do przed lifta za 140euro więc wątpię, że w ASO ori będzie tańsze:kwasny: ---------- Post dopisany 17-09-2013 at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2013 at 21:49 ---------- Powoli zbieram graty żeby polepszyć trochę nagłośnienie w aucie dzisiaj dotarły takie oto gifty: Zestaw na przód też już mam kupiony kupiłem zestaw odseparowny FOCALA z zwrotnicą i maty do wygłuszenia drzwi wszystko pójdzie przez dodatkowy wzmacniacz ciekawe co z tego wyjdzie
  6. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziękować
  7. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Skoro już jest mowa o czujnikach PDC może ktoś podrzucić numer tych gumek co na nich siedzą, ale żeby były czarne bo mam u siebie szare i wygląda to jakbym auto polerował i wokół czujników PDC została pasta:kwasny:
  8. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wiem, że jest dużo marek i dlatego chciałem coś sprawdzonego przez naszego VIP-a:naughty:
  9. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grzesiu możesz podać jakie głośniki masz zamontowane w przednich drzwiach bo słyszałem gdzieś że masz jakieś DLS ale nie wiem który model a właśnie szukam czegoś dla siebie:wink:
  10. No tak, ale uzyskać efekt satyny lakierem to nie lada wyzwanie
  11. Oczywiście, że lift te starsze się tak fajnie nie składają a cena no oczywiście jak najniższa
  12. Tak to te, wtyki trzeba zmieniać trochę kabelków trzeba poprzekładać i odpowiednio pokodować no i hula ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- No to jeszcze lustra S4 składane elektrycznie w rozsądnych pieniądzach i masz dobrą flaszkę
  13. Kurcze coś wysoko stoi jak na -35/30mm albo się jeszcze nie ułożył ogólnie fajnie pasuje do srebrnego auta jak nie ma chromu tylko wszystko black
  14. "Ta trzecia" ma już neon wyrezany więc mogła sobie spokojnie w garażu odpoczywać
  15. U mnie były małe komplikacje bo miałem pogrzebane w instalacji (niemiec ledy dokładał) w tym grill, kolacja i luźna gadka na wszystkie tematy dwa auta prawie cały dzień
  16. Ostatnio wpadł mały modzik mianowicie komplet listew na progi S-line Lecą też do mnie neony na tył z polifta, ale nie wiem kiedy będzie montaż bo strasznie zabiegany ostatnio jestem... ---------- Post dopisany 10-09-2013 at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2013 at 15:45 ---------- Wiedziałem, że długo nie wytrzymam z montażem wczoraj zrobiłem sobie mała wycieczkę w góry i neonki zamontowane:banan: Pogoda nie dopisywała więc musiałem skorzystać z werandy kolegi:wink: No i efekt końcowy z którego jestem mega zadowolony: Chciałem też z tego miejsca podziękować koledze darecy za fachową pracę i gościnność
  17. Dzisiaj słyszałem pracę nowej jednostki powiem, że naprawdę jest cicho
  18. Dzięki Daniel Twoja też niczego sobie:wink:
  19. Postaram sie dotrzec bo mam jutro troche spraw do załatwienia i nie wiem czy sie wyrobie:wink:
  20. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kupiłem poduchę z wiązką podpiąłem do mojej taśmy i wszystko działało.
  21. No w sumie to dawno nic nie było........ ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- To jak ta niedziela czy następna?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.