Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 8K CAGB AVANT] 2,0 TDIe CR 100kW (136KM) - ICE SILVER METALLIC - SHADOW LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcę Wam zaprezentować moją AUDI A4 B8 8K AVANT:

Wyposażenie standardowe:

Silnik: 2,0 TDIe CR 100kW (136KM)

Skrzynia 6-biegów

MMI 2G z PL menu

Nawigacja - mapy EUROPA 2012

Bi-Xenon

DRL - LED

6 x Airbag

Halogeny + LED CREE

Fotele S-Line

Czarne relingi oraz obwódki szyb

Tempomat

4 x elektryczne szyby

Czujnik deszczu oraz zmierzchowy

Podłokietnik

Bluetooth

AUX

Modyfikacje:

Grill CZARNY MAT

ORI chromowane końcówki wydechu

Oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED od A5 2012

Żarówki w halogenach H11 LED CREE

Gauge Test/Needle Sweep

Oświetlenie wnętrza i bagażnika LED

Kratki halogenów S-Line look

Koła 18" => felga ROTOR 8" x 18", ET35 + opony PIRELLI P7 Cinturato 225/45/R18 + dystanse przód i tył 17mm

Sprężyny Eibach Pro-Kit -35/30 mm

Plany 2013:

Przyciemnić szyby - DONE

Listwy boczne S-Line

Lampy tył full LED & NEON poliftowe - DONE

Modyfikacje mechaniczne 2014:

Turbo CAHA - DONE

Intercooler od 3.0 TDI - DONE

Usunięcie DPF/FAP

Program

Zdjęcia zrobione przez sprzedającego:

1. http://imageshack.us/a/img502/2868/c251894572.jpg

2. http://imageshack.us/a/img690/5867/c251894571.jpg

3. http://imageshack.us/a/img24/3637/c251894573.jpg

4. http://imageshack.us/a/img39/6379/c251894574.jpg

5. http://imageshack.us/a/img502/9016/c251894575.jpg

6. http://imageshack.us/a/img834/9642/c251894576.jpg

7. http://imageshack.us/a/img208/204/c251894577.jpg

8. http://imageshack.us/a/img196/5810/c251894578.jpg

9. http://imageshack.us/a/img6/6985/c251894579.jpg

10. http://imageshack.us/a/img836/6189/c2518945710.jpg

11. http://imageshack.us/a/img29/5867/c251894571.jpg

AUDI MEET 2012:

1. http://imageshack.us/a/img16/7094/p1150612s.jpg

2. http://imageshack.us/a/img9/3252/p1150613w.jpg

3. http://imageshack.us/a/img534/5027/p1150614z.jpg

4. http://imageshack.us/a/img341/5444/p1150609a.jpg

ZDJĘCIA MOJEGO AUTORSTWA:

1. http://imageshack.us/a/img717/4160/dsc01096oi.jpg

2. http://imageshack.us/a/img401/9871/dsc01097qw.jpg

3. http://imageshack.us/a/img801/2188/dsc01098mh.jpg

4. 20130112214730.th.jpg

5. 20130112214653.th.jpg

6. 20130112214758.th.jpg

INNE:

1. http://imageshack.us/a/img820/9715/p1140787v.jpg

ZDJĘCIA 2013

1. 20130419170146.th.jpg

2. 20130419170136.th.jpg

3. 20130419170117.th.jpg

4. 20130412160428.th.jpg

5. 20130412160412.th.jpg

SPRĘŻYNY EIBACH PRO-KIT -35/30

3kzn.jpg

3qs2.jpg

kibf.jpg

3y80.jpg

qwy0.jpg

Opublikowano

Audi to rodzaj męski :wink:

Ładne jak każde A4 B8 Avant.

Czarne relingi dobrze pasują do srebrnego lakieru.

Przyciemniane szyby są zdecydowanie zbędne.

Opublikowano
  • Autor
Audi to rodzaj męski :wink:

hmmm, jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałem... moją AUDI... moje AUDI... Chyba obie formy są poprawne... Ale sprawdzę to...:wink:

Opublikowano

W zasadzie to miałem na myśli rodzaj męski w języku niemieckim: der Audi. Po polsku jest to Audi czyli nijaki, a nie męski :grin:

Na pewno nie jest żeński: ta Audi. Ale nie będę się już wymądrzał - to temat o Audi a nie rady językowe :wink:

Opublikowano

audi to typowa baba- jak nie wyplujesz na NIĄ kupy kasy zwyczajnie nie pojedziesz :banan::banan::banan::polew::polew::polew:

Opublikowano

Ładne wozidełko bezawaryjnej jazdy życzę wg mnie dołącz jeszcze do listy planów jakąś delikatną glebę może być 1BE bo jak założysz te 18" to nie bedzie za ciekawie wyglądać:wink:

Opublikowano

Auto widziane na zywo u mnie przed garazem :decayed:

Kolorek jak dla mnie bardzo ładny :wink: graty zakupu :thumbup1:

Opublikowano

bardzo fajna sztuka. widzę, że kupione u Miszela :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie... Kupione u Miszela... (pozdrawiam :banan::kox:)... Jestem MEGA zadowolony...

Mam w planie gwint...(w głowie) ale to dopiero na wiosnę...

... jeśli chodzi o dalsze mody... to WRC LAGUNA... mnie inspiruje... i pomaga... WIELKIE DZIĘKI GRZEŚKU!!

Opublikowano

Autko fajne ale shadow line to nazwa pakietu BMW a nie Audi :wink:

Opublikowano
  • Autor

wiec może tak naprawdę mam BMW... a nie Audi...:polew:

Opublikowano

Kolega turdzi miał na myśli, że źle sobie nazwałeś ten pakiet w swoim aucie bo fakt to nazwa dla BMW:wink:

Opublikowano
  • Autor

Jak zwał, tak zwał... Więc jak się "to" nazywa w Audi...????????? Pomóżcie... Plizzzzzzzzzzzzz!!!

Opublikowano

O ile dobrze pamiętam to "schwarz pakiet", ale nie chcę mieszać poczekaj ze zmianą aż jeszcze ktoś wypowie.

Opublikowano

pakiet optyczny czerń :hi:

Opublikowano
  • Autor

a mnie się podoba nazwa "SHADOW LINE"... i mówcie sobie co chcecie...:naughty:

Opublikowano

Tak na prawde to nie masz zadnego pakietu optycznrgo bo w czy w shafow line bmw czy czarnej optyki w OOOO masz zawsze do czarnych listew czarny gril a kyos nir zamowil chromu i dostal to co fabryka daje w standardzie.

Opublikowano
  • Autor

i z tego powodu jestem szczęśliwy...:banan:

Opublikowano

zazdroszczę.. nie wiem po co Niemiec u mnie zamawiał chromy :facepalm:

Opublikowano

Nie marudz, chromy sa ladne :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.