Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 8K CAGB AVANT] 2,0 TDIe CR 100kW (136KM) - ICE SILVER METALLIC - SHADOW LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zawsze sobie mozesz listwy okleic.ja tak zrobilem w b7

Opublikowano
  • Autor

[turdzi] Tylko po co?????? Podoba mi sie tak, jak jest... SHADOW LINE... Tak to będę nazywał... Czy to się Wam podoba czy nie...:banan::kox:

Opublikowano

Woofer strasznie sie spinasz niepotrzebnie to bylo do jedrekxa :facepalm:

Opublikowano
Dokładnie... Kupione u Miszela... (pozdrawiam :banan::kox:)... Jestem MEGA zadowolony...

piękna ZDROWA sztuka :)

Opublikowano
  • Autor

Miszel, do tej A4, co teraz masz do sprzedania: Audi A4 2008 Pełna Opcja | M.P.MOTO, wgrywałeś polskie menu? Bo byłbym chętny :)

Opublikowano

to zapraszam w wolnej chwili :)

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

no to super... zadzwonię wcześniej, żebyś miał czas...:banan::kox:

---------- Post dopisany 16-05-2013 at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2012 at 18:38 ----------

Nowe fotki z letniego setup-u... :):):)

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------

Pierwsza strona...:)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio na pokład wskoczył nieplanowany dotąd mod...

... Sprężyny Eibach Pro-Kit -35/30 mm

Opublikowano
Ostatnio na pokład wskoczył nieplanowany dotąd mod...

... Sprężyny Eibach Pro-Kit -35/30 mm

No a foty auta jak siedzi :decayed:

Kiedy zakładamy PDC :naughty:

Opublikowano

Ciekawie wygląda czarny gril w srebrnym kolorze :gicior: Nie widziałem jeszcze czegoś takiego LIVE.

Opublikowano
  • Autor
Ostatnio na pokład wskoczył nieplanowany dotąd mod...

... Sprężyny Eibach Pro-Kit -35/30 mm

No a foty auta jak siedzi :decayed:

Kiedy zakładamy PDC :naughty:

Foty muszę zrobić... Jakoś nie mogę się za to zabrać...:facepalm:

... a zakładanie PDC zależy Grześku od Twojego wolnego czasu i chęci :hi::hi::hi::friends::friends::friends:

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

3kzn.jpg

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

3qs2.jpg

kibf.jpg

3y80.jpg

qwy0.jpg

Opublikowano

Ładna furmanka kolorek bardzo ładny fajnie pasuje do tych felg i czarnych listw wokół szyb :) Zapodaj jeszcze neon na tył :)

Opublikowano

Kurcze coś wysoko stoi jak na -35/30mm albo się jeszcze nie ułożył :eusathink: ogólnie fajnie pasuje do srebrnego auta jak nie ma chromu tylko wszystko black :thumbup1:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Może dlatego wygląda "coś wysoko", że opony są 225/45 R18, a nie jak fabryka kazała 245/40 R18...:whistling::whistling::whistling:

... i tak jest niżej (lepiej) niż było :kox:

Może jeszcze trochę się ułoży, jak napisałeś... Ja jestem zadowolony... Nie odczuwam dyskomfortu podczas jazdy (a na tym mi zależało). To był w ogóle nie planowany mod... Ale jakoś tak za wysoki mi się wydawał...

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Ładna furmanka kolorek bardzo ładny fajnie pasuje do tych felg i czarnych listw wokół szyb :) Zapodaj jeszcze neon na tył :)

Neon na tył jest cały czas w mojej głowie i planach...:banan: i PDC (Grześku:hi:) na tył, bo fabryka nie dała...:thumbdown:

---------- Post dopisany 03-12-2013 at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany 11-09-2013 at 18:56 ----------

Lampy Neon Full Led na pokładzie...

20131129_180545.jpg

20131129_180622.jpg

20131129_180650.jpg

Opublikowano

powiem tak .... nigdy nie podobała mi się srebna A4 do czasu aż zobaczyłem twoją,

ale za to twoja B8 to mega kosa :slina::kox:

mody poczynione na bardzo DUŻY +

Opublikowano

Jaka cena pytam orientacyjnie oczywiście Lampy Neon Full Led ?

Tylko że do Sedana :wink:

I jakie to masz zajefajne felusie ? :decayed:

Opublikowano

Lampy robia robotę.

Strasznie jestem nagrany na te lampy bo ledy już mnie znudziły w mojej A4 :wink:

Gdyby przód było tak łatwo wymienic to byłoby miodzio.

Super furka!

Opublikowano
Lampy robia robotę.

Strasznie jestem nagrany na te lampy bo ledy już mnie znudziły w mojej A4 :wink:

Gdyby przód było tak łatwo wymienic to byłoby miodzio.

Super furka!

No niestety z przodem jest w pip roboty, żeby na polift wymienić :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.