Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 8K CAGB AVANT] 2,0 TDIe CR 100kW (136KM) - ICE SILVER METALLIC - SHADOW LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Turbo CAHA + Intercooler od 3,0 już na pokładzie :banan::banan::banan:

Pozostaje usunięcie DPF/FAP oraz program + strojenie...:wink::wink::wink:

Opublikowano

No i powiedz jak to jedzie teraz ? i jakie koszta i gdzie robiles :)

Opublikowano
  • Autor

No właśnie się zastanawiam... :whistling::whistling::whistling:

Chciałbym to zrobić w jednym zakładzie z wywaleniem DPF-a, żeby nie podchodzić dwa razy do tematu...

Co Grześku proponujesz??

Słyszałeś coś o tej firmie z Leżajska??

Chiptuning, chip tuning, zwiększenie mocy, jak zwiększyć moc, gdzie chiptuning

Opublikowano

Dlaczego chcesz wywalić filtr? Coś z nim nie tak?

Wydaje mi się ze lepiej mieć te 5 kucy mniej i nie jeździć z okopconym zderzakiem. Wyścigówki i tak z tego ciężkiego kloca nie zrobisz:confused4:

Opublikowano
Dlaczego chcesz wywalić filtr? Coś z nim nie tak?

Wydaje mi się ze lepiej mieć te 5 kucy mniej i nie jeździć z okopconym zderzakiem. Wyścigówki i tak z tego ciężkiego kloca nie zrobisz:confused4:

No i te fajne końcówki wydechów przestaną byc ładne:wink:

Opublikowano
Dlaczego chcesz wywalić filtr? Coś z nim nie tak?

Wydaje mi się ze lepiej mieć te 5 kucy mniej i nie jeździć z okopconym zderzakiem. Wyścigówki i tak z tego ciężkiego kloca nie zrobisz:confused4:

Tez bym zostawił DPF :wink:

Ja bym uderzył tu ---> CHIPTUNING R-Performance :whistling:

Opublikowano

Ci z Lezajska to partacze;/ nie polecam

Opublikowano
Może dlatego wygląda "coś wysoko", że opony są 225/45 R18, a nie jak fabryka kazała 245/40 R18...:whistling::whistling::whistling:

... i tak jest niżej (lepiej) niż było :kox:

Może jeszcze trochę się ułoży, jak napisałeś... Ja jestem zadowolony... Nie odczuwam dyskomfortu podczas jazdy (a na tym mi zależało). To był w ogóle nie planowany mod... Ale jakoś tak za wysoki mi się wydawał...

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Ładna furmanka kolorek bardzo ładny fajnie pasuje do tych felg i czarnych listw wokół szyb :) Zapodaj jeszcze neon na tył :)

Neon na tył jest cały czas w mojej głowie i planach...:banan: i PDC (Grześku:hi:) na tył, bo fabryka nie dała...:thumbdown:

---------- Post dopisany 03-12-2013 at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany 11-09-2013 at 18:56 ----------

Lampy Neon Full Led na pokładzie...

http://s9.postimg.org/t8s4mkzqj/20131129_180545.jpg

http://s9.postimg.org/4tjwlj0tn/20131129_180622.jpg

http://s9.postimg.org/udm6rym7f/20131129_180650.jpg

:thumbup1::kox:

Opublikowano
  • Autor
No i powiedz jak to jedzie teraz ? i jakie koszta i gdzie robiles :)

Gibons, nie ma teraz żadnej różnicy odczuwalnej w jeździe... dopiero po programie powinna być...:wink:

Wymianę turbo i intercoolera, robił mój mechanik.

Turbo kupiłem w dobrej cenie (700 pln) + intercooler nowy (595 pln)

---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

Dlaczego chcesz wywalić filtr? Coś z nim nie tak?

Wydaje mi się ze lepiej mieć te 5 kucy mniej i nie jeździć z okopconym zderzakiem. Wyścigówki i tak z tego ciężkiego kloca nie zrobisz:confused4:

No właśnie z filtrem jest wszystko OK, żadnych objawów. Nie upieram się, żeby go usuwać (a nawet chętnie bym go zostawił ze względu na koszty), dlatego dziękuję za podpowiedź :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Trzeba bylo pisać ja mialem nowe IC 3.0TDI po 350zł

Opublikowano
  • Autor

ojjjj, no to szkoda... nie wiedziałem, że masz IC w takich pieniądzach :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Mam jako taki dostęp do części nowych i używanych :wink:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

ładne te twoje OOOO

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Trzeba bylo pisać ja mialem nowe IC 3.0TDI po 350zł

Masz jeszcze coś na stanie?

Turbo CAHA + Intercooler od 3,0 już na pokładzie :banan::banan::banan:

Pozostaje usunięcie DPF/FAP oraz program + strojenie...:wink::wink::wink:

Zrobiles program?

Edytowane przez ArkadiuS

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Turbo CAHA + Intercooler od 3,0 już na pokładzie :banan::banan: :banan:

Pozostaje usunięcie DPF/FAP oraz program + strojenie... :wink::wink: :wink:

Zrobiles program?

Program zrobiony w u Rogala.

Wypluło 201 PS i 430 Nm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.