Treść opublikowana przez sysek27
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
A tak na poważnie to jaką wódkę brać żeby za dużo nie mieszać bo nie wiem jak Wy, ale ja jak za dużo namieszam to na drugi mnie łeb fest napier....ala chyba już za stary jestem na picie
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
A co to za gwiazdy się kryją pod numerem 25 i 37 na liście
-
B8 TrOOOOp
Lepiej brać z ASO 8K0954832A I 8K0954831A zresztą jest cały spis w odpowiednim wątku:wink:
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line po Bykowemu
Fachowy projekcik czekam na foty jak założysz air :wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No w sumie to racja tylko nie wiem czy to dobrze...ty a jest już coś ustalone jaką wódkę brać żeby za dużo nie mieszać?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mnie nie ma...jak już to może w następny weekend ale wróć też mnie nie ma bo mam nauki przedmalzenskie...
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
+1 Ogólnie bardzo ładny projekcik.
-
B8 TrOOOOp
Dzięki Grzesiek, a powiedz podjales już jakąś decyzję co będziesz ze sprzeglem robić mi też już raz kiedyś slizglo i nie wiem czy zostawić i jeździć czy cos z tym robić na razie jest ok...
-
B8 TrOOOOp
Panowie lusterka zew. na 10Pin będę elektrycznie składane?
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Zdaj relacje jak wzmocnisz docisk jak się będzie jeździć takim autem na codzień.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Kasa poszła.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Kaju dostałeś moje PW?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Jadę ale w sobotę ;-)
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ze mną? Toż to ją się jeszcze nie zdecydowałem ani zgłoszenia nie wysłałem...
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Wstyd się przyznać, ale miałem tak samo zapewne kabelek do bezpiecznika dałeś do kolumny z bezpiecznikami gdzie jest stały prąd musisz to przepiac gdzie prąd jest po stacyjce
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Fajna furka i tam znów nie taka bieda, a jeśli chodzi o Twoje pytanie o te przyciski to o ile dobrze pamiętam oba są od fabrycznego alarmu górny od ultradźwięków w kabinie a drugi od odholowania auta normalnie oba są ciągle aktywne gdy naciśniesz któryś z nich zapali się czerwona dioda wtedy czujniki są nieaktywne no chyba, że się mylę to niech mnie ktoś poprawi.
-
B8 TrOOOOp
No wlasnie tego sie boje a nie chce zimowek zmieniac
-
B8 TrOOOOp
Ale ma to w ogóle sens będę już czuł jakąś różnicę?
-
B8 TrOOOOp
Panowie pytanie mam odnośnie hamulców ponieważ zbliża mi się wymiana klocków z przodu i tarcze też już są raczej do wymiany dlatego zastanawiam się nad założeniem czegoś mocniejszego widziałem, że WRC ma do sprzedania zestaw z S4 i teraz dwa pytanka jak się będzie jeździć jak wymienię tylko przód na S4 a tył zostanie seria 2.0TDI czy to w ogóle możliwe czy trzeba zaraz komplet zmieniać przód i tył oraz czy na zacisk z S4 założę koło 17" bo takie mam zimówki?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A co źle Nysę wspominasz:naughty: Ja dopiero teraz na chatę wróciłem miałem trochę "pracowity" weekend, ale teraz szybko siusiu paciorek i nyny, jak coś to może w przyszłą niedzielę można coś ogarnąć
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Dzięki za miłe słowo:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Witam, no powiem fajnie Ci ta v-ka buja budą obczajone na żywca w Nysie:wink:
-
[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"
Nie no lecisz jak szalony:kox:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Hmmm ciekawa opcja może się skuszę trzeba powertować portale i porozglądać się za częściami dzięki za info:wink:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
I co dużo roboty masz jakąś kalkulację jakie koszta tej opcji bo miałem w B7 i nie powiem trochę mi brakuje tego:kwasny: