Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line po Bykowemu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem już od dłuższego czasu na forum ale dziś chciałem przedstawić swoje auto.

Marka: Audi

Model: A4 B7

Wersja: S-line

Silnik: 3.0 TDI 233KM - ASB

Napęd: Quattro

Skrzynia: Manualna 6-cio stopniowa

Zawieszenie: 1BV - S-line

Koła: 18x8J ori Audi + Opony Zimowe Michelin Alpin PA3 225/40

Wyposażenie:

- pełna elektryka

- RNS-E

- Bluetooth

- Multi-funkcyjna kierownica

- zmieniarka na 6 płyt w schowku

- nagłośnienie BOSE

- podgrzewane i elektrycznie sterowane fotele

- Webasto z pilotem

- itp

Plany:

mocy na razie nie brakuje ale jak zacznie to może 3 z przodu się pojawi, bliżej ziemi, doposażyć, trochę pozmieniać i ogólnie po swojemu zrobić

Jakieś tam kilka fotek:

dsc0189v.jpg

dsc0211v.jpg

dsc0199za.jpg

dsc0220mkv.jpg

dsc0228cs.jpg

Tak było na dzień zakupu teraz już coś tam się pozmieniało a mianowicie:

doszedł nowy Gwint COBRA z regulacją twardości,

imag0782j.jpg

co za tym idzie trochę gleby

imag0786l.jpg

i bardzo tymczasowe kolo dlatego

dsc0217uh.jpg

dsc0197ws.jpg

dsc0190uw.jpg

Później doszło koło docelowe:

Dawca - BMW X5, 19 cali, przód 9 cali, tył 10 cali do tego adaptery po 20 mm na każde koło.

Opony Srankang 225/35/19 na wszystkie cztery koła

Dekli na razie brak ale niedługo zawitają z tym że na razie nie wiem jakie.

af76.jpg

nbug.jpg

qk6x.jpg

isri.jpg

7uux.jpg

jgw1.jpg

nkvs.jpg

ziza.jpg

oqlm.jpg

n9ew.jpg

7nyu.jpg

dtq8.jpg

Kolejny element układanki, okucia + poduszki Rubena 130/3, przód poskładany na gwincie Supersport, powoli kompletuje cały zestaw i będzie montaż.

8j58.jpg

do tego 2x zawory 1/2 cala

3346164958

C.D.N.

Opublikowano

Piekna:)

Opublikowano

Fachowy projekcik czekam na foty jak założysz air :wink::wink:

Opublikowano
  • Autor

Będzie bixenon skrętny rezany jak skończę kompletować powietrze ;)

Opublikowano

pieknie

Opublikowano

świetna fura-projekt i koło.

bardzo mi się podobają b7 w tym kolorze :kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

Super kolor :thumbup1: Jak się nazywa ?

Myślałeś o czarnych relingach ?

Jedynie ciemne szyby nie podobają mi się.

Opublikowano

Ciekawie się zaczyna :decayed: Czarny reling rzeczywiście lepiej by tutaj wyglądał, no i jak zrobisz Bixa to będzie :kox:

Bezawaryjności :hi:

Opublikowano

elegancka furka, koło :kox:, na powietrzu będzie :slina:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki panowie, fajnie że się jeszcze komuś podoba oprócz mnie ;-)

Ciemne szyby zostaną bo są ori a nie chce mi się tylnych wycinać :-P co do relingów to faktycznie myślałem o czarnym połysku bo w zasadzie już wpadł daszek na klapę czarny, będą listwy z S4 też w czarnym połysku więc i reling by mógł ciekawie wyglądać, zobaczymy jeszcze ;-)

Opublikowano

jak założysz air ride opisz wrażenia, bo kiedyś nad tym myślałem, ale jakoś tak sceptycznie do tego podchodzę jako do auta na codzień

Opublikowano

no w końcu ja zaprezentowałeś , dobra sztuka :naughty::naughty:

Opublikowano

piękne :good:

Opublikowano

grubo :good:

Opublikowano

za***isty kolor i za***iste koła :slina: Relingi faktycznie nie pasują do ogółu projektu.

Z airem będzie robił robotę.

Opublikowano

Piękna... :kox: I czekam na rozwój sytuacji. :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piękna OOOO :brawo: Grubo się zaczyna :thumbup1: Jak dla mnie super wygląda na kole z X5

Opublikowano

To Akoya Silver?:mysli:

Auto za***iste:good::kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie, ciesze się że się podoba. Dziś odwiedziliśmy na kilka samochodów Słowaków na zlocie w Bardejovie i o dziwo udało się zgarnąć puchar w kategorii Show & Shine :grin: wśród słowackiego stylu to nie lada wyróżnienie :-P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.