Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /


-miki-

Rekomendowane odpowiedzi

MOJA MAŁA MYSZKA

:decayed:

Koledzy jest to moja pierwsza A4. Mam sporo planów co do niej. Ciągle siedzę na forum i czytam watki związane z tym autem i żeby zrobić z nim wszystko co chce bd potrzebował sporo waszej pomocy.:hi:

Auto na wypasie ma takie bajery jak:

- silnik 2.0 TDI BPW przebieg 208tkm (niby po sofcie ABT na 170 po wyjeździe z salonu ale papierków od tego żadnych wiec trzeba sprawdzić)

- skrzynia manual

- zawieszenie s-line ale jakie to narazie niewiem

- napęd quattro:naughty:

- lakier LZ5F sprint blau (kolor S i RS)

- felgi na zime 205/55 jakieś śmieszne 16:kwasny: a na lato 225/40 18 by ABT

- zewnętrzny cały pakiet s-line

- bixenony

- wewnętrzny cały pakiet s-line w tym: trójramienna multifunkcyjna kiera, sportowe fotele s-line pompowane ze schowkami i siatkami, gałka s-line, czarna podsufitka

- podłokietnik przód i tył

- czujnik zmierzchu i deszczu

- fotochromatyczne lusterko wewnętrzne

- el ustawiane i grzane lusterka zewnętrzne

- coming home/ living home

- światła DRL

- 4x el. szyby

- 6 poduszek

- pełny FIS

- system BOSE

Planowane mody (narazie pójdą same nisko budrzetowki bo trzeba się "odkuć"):decayed:

- pakiet swiatlo w boczki tj. podświetlane klamki i lampki w drzwi

- diody ambiente w blende lampki podsufitki

- oświetlenie przestrzeni nóg

- kolorowy FIS

- nawi 2 din RNS-E

- tempomat

W środku narazie chyba tyle jak sb jeszcze coś przypomnę to dopisze:wink:

A z zewnatrz...:eusathink:

- sciema szyb

- sprężyny obniżające -35

- lusterka z S4 alu. fotochromatyczne i ele. skladane

- atrapa przednia bo popękana (spotkanie z sarna):kwasny:

- dokładka od leona cupry pod zderzak

- żarówki diodowe w DRL

- lampki oświetlenia tablicy rej. ledowe

- końcówki te co są założone trzeba wyebac i założyć ultery fi 90

- z tylna klapa trzeba coś zrobić bo po wizycie w ASO okazało się ze auto było kiedyś przez pierwszego właściciela z tylu uszkodzone i w jakimś serwisie w lubelskim poskładali ja na zwykłej klapie i teraz zastanawiam się czy założyć ori klapę s-line czy założyć do tej klapy lotkę na wzór rs4...

- i może tylne lampy led

a teraz foty...

DSC05438.jpg

DSC05433.jpg

DSC05435.jpg

DSC05444.jpg

DSC05448.jpg

DSC05450.jpg

DSC05459.jpg

DSC05454.jpg

DSC05451.jpg

DSC05458.jpg

a tu na letnich...:wink:

DSC03231.jpg

DSC03226.jpg

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania...:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka. tylna klapa S-line zrobiłaby robotę.. koło letnie mi się nie widzi, ale kwestia gustu. kolor piękny :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie koła do wymiany na lato, kolor super , szkoda że nie avant, super że quattro. Powodzenia w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty furki :thumbup1: a co to za sreberko na grilu :whistling::eusathink: Ja bym jeszcze wywalił te pomarańczowe kierunki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękny kolor, od razu kojarzy się z czymś więcej niż seria ;) No i przede wszystkim zobowiązuje do ostrego dłubania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko :kox: kox.Ale nie byłbym sobą i muszę coś jeszcze dodać śmieszy mnie to,że ktoś pakuje S-line wewnętrzny a na RNS-a już zabrakło kasy :wink: a co to wisi na fotelach :eusathink: woźisz kogoś z tyłu co walą mu syrki :grin: Tak na poważnie to powodzenia w modach i bezawaryjności :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim:hi: o kolach tez myślałem ale chyba do wiosny się z kasa nie wyrobie:kwasny: strasznie mi się podobają 19 z RSa te grafitowe ale cena z oponami kosmos a tez nie wiem czy wejdą do niej. Na forum ktoś już o tym pisał ze naciągali nadkola z tylu czy coś.

Andrzeju sreberko już prawie do polowy zeszło do wiosny prawie zejdzie cale a na lato trzeba bd pomyśleć o nowym grilu bo ten z bliska nie za bardzo wygląda :decayed: a z kierunkami trochę dużo rezania podobno a lampy z białymi to trochę bezsens kupować :eusathink:

Daniel: nie nie:wink: nie lubie jak mi wisi zapach na lusterku a te w kratki tez mi za bardzo nie podchodzą i temu zawieszam tam bo rzadko kogo tam wożę:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor wyj..ny :kox:

Zmień końcówki wydechów na większe ulterowskie, fele na jakieś z parapetem w polerce i te chromy na atrapie out :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC03231.jpgnice :kox::kox::kox::kox::kox: trze mu rns-a dołożyć :naughty::naughty::naughty:

tylko chrom mi nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze A4B8 nie ma tego koloru w standardzie:facepalm:Mam w tym samym kolorze , tylko w avancie:decayed: Do tego auta pasują "jedynie słuszne" felgi:

http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/6/2666/37960646/img-7300-3945772604774455199.jpg

walki out, i bezawaryjności:wink:

PS.Jesteś z Ustrzyk Dolnych?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka, kolor :kox: . Mnie natomiast zastanawia po co zapachy w aucie, w którym jest skóra. Nie lubisz zapachu skóry? :decayed: . I że ktoś oszczędził na RNSe, a wsadził s-line, toż to do siebie w ogóle nie pasuje :wink: Koniecznie dokładaj jako pierwsze właśnie RNSE a później koło na lato :wink4:

Bezawaryjności życzę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi z kolei ten kolor sie totalnie nie podoba hehe;) auto wyglada rewelacyjnie, ale ten kolor jakis taki, sztuczny, jak z bajki jakiejs , typu smerfy :D hehe.. Bialy najlepszy, czarny, i czerwony.. pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Na razie planowałem same nie duże wydatki bo dp co wymieniłem cale sprzęgło i rozrząd i muszę się trochę odrobić z kasa:kwasny: Na pewno na początku zacznę coś dłubać przy wnętrzu, klamki podświetlane już kupione tylko czekam aż przyjdą:wink: a nad RNS-E się pomyśli...:decayed:

kolego Greg nie nie Budzów kolo Suchej Beskidzkiej, Wadowic:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Greg nie nie Budzów kolo Suchej Beskidzkiej, Wadowic

KSUmnie zmyliło:facepalm:...:wink: W moich czasach to były kultowe blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ją tylko dlatego że była w takim kolorze i w quattro, tak nawet nie myślałem o 2.0:facepalm: na początku same problemy:kwasny: teraz około 14tyś. od wymiany dwumasy i przeglądnięciu wszystkiego i narazie wszystko ok. Zobaczymy jak długo:whistling: co do pakietu abt to niby fajny ale... bardziej mi podchodzi ładnie zrobiony sline. Pomalutku coś tam się w środku reza, jak narazie wszystko rozgrzebane a nic nie skończone:kwasny: Koło soboty dodam jakieś new foto:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pakiet ABT tylko DTM limitowana seria 250szt na 25lecie quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...