Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

-miki-

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Audi poszło w tamtym tygodniu do kolegi z klubu robota w delegacji - dlatego sprzedałem, auto ciągle stało w garażu, oby służyło nowemu właścicielowi. Narazie nic nie kupuje...
  2. Audi ciągle stoi... w ostatnim czasie wpadło pare nowych gratów, prawdopodobnie zmieni właściciela http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-quttro-full-s4-idealna-ID6ydtmp.html#34022c3b60
  3. Secio na pw masz nr do mnie
  4. Aktualnie 198km 425nm był wcześniej wykres. Co do przyszłości to jest plan na swap także na spoko;)
  5. Axe 19x9.5j jaki model nie pamiętam. Felgi od Hammera. Nowe w okolicach 3k
  6. A4 znów u chłopaków z Kuro przygotowania do SCP jutro odbieram
  7. Mam jeden wolny bilet kierowca + pasażer, jak ktoś chce to walić na pw
  8. Dla mnie 2 bilety + 2 pasażerów kasa poszła
  9. dzięki wszystkim za miłe słowo Ktoś masakratycznie spalił fotki Ten kolor na aucie o wieeele ładniej wygląda w rzeczywistości. Poza tym samochodzik wygląda niesamowicie. Ja zamiast tego czarnego bardziej szary platinum bym widział. I zamiast czterech, dwie konkretne rurki, ale każdy ma swój pomysł na autko. Akjam i Hammerek maja teraz godnego konkurenta jeżeli chodzi o najładniejsze B7 na forum. do Hammerka i Akjama niema co porównywać idę ich ścieżką ale 10 kroków za nimi taaa jasne BTW Też byłem w Kurodetailing, odebrałem samochód w weekend Wracając do Twojego bolidu... Twój sedanik jest piękny! Co to więcej gadać! Ale cieszy się mordka jak jedziesz i ludziska się oglądają, co? Do zobaczenia gdzieś na jakimś zlociku, drogach... Michał z kuro zna się na detailingu jak mało kto, wystarczy popatrzeć na fb jakie auta do niego przyjeżdzają. Polecam go w 101% Drugie auto z forum trzeba będzie się upomnąć o jakieś rabaty dla klubowiczów działaj, działaj
  10. Zaciski robione u Tomka. Profi robota Na żywo nie taka koza jak piszecie ale w dół jeszcze pójdzie witajcie auto miało troche niedociągnięć lakierniczych więc w ostatnim czasie audi odwiedziło lakiernika, zrobiona maska, zderzak, progi, drzwi przód tył z lewej strony po lakierniku audi wpadło do chłopaków z kuro detailing na rewitalizacje, wyciągnięcie wgnieceń na błotnikach, polerke piano blaków, na koniec nałożona powłoka na szyby, felgi, na lakier poszedł polimer echelon zen-xero https://www.facebook.com/KuroDetailing?fref=photo i oto co z tego wyszło... zdjęcie z sobotniego duużego spota w energylandi
  11. Nad uniroyalami nawet się nie zastanawiaj. Jeżdzę na takich w tym rozmiarze co chcesz i jest super. Polecam w 100%
  12. krzywo stoi z tyłu skręcone na maxa przód jedynie 1 cm w dół
  13. jest delikatnie głośniej Audi wkońcu poskładane Szybki wypad na śląsk i udało się przywieść pare gratów - zaciski pomalowane w grafit mat po cynkowaniu z nowymi blachami s4, miały iść w kolor auta ale nie było podobnego koloru - lampy przednie wyczyszczone i wypolerowane - rns-e led wielkie dzięki dla Kuby djim, Tomka hamera i siemiana za pomoc w ogarnięciu wszystkiego pare fot z wczoraj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.