Treść opublikowana przez -miki-
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Audi poszło w tamtym tygodniu do kolegi z klubu robota w delegacji - dlatego sprzedałem, auto ciągle stało w garażu, oby służyło nowemu właścicielowi. Narazie nic nie kupuje...
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Audi ciągle stoi... w ostatnim czasie wpadło pare nowych gratów, prawdopodobnie zmieni właściciela http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-quttro-full-s4-idealna-ID6ydtmp.html#34022c3b60
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
Secio na pw masz nr do mnie
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Aktualnie 198km 425nm był wcześniej wykres. Co do przyszłości to jest plan na swap także na spoko;)
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Axe 19x9.5j jaki model nie pamiętam. Felgi od Hammera. Nowe w okolicach 3k
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
A4 znów u chłopaków z Kuro przygotowania do SCP jutro odbieram
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
Mam jeden wolny bilet kierowca + pasażer, jak ktoś chce to walić na pw
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
Dla mnie 2 bilety + 2 pasażerów kasa poszła
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
dzięki wszystkim za miłe słowo Ktoś masakratycznie spalił fotki Ten kolor na aucie o wieeele ładniej wygląda w rzeczywistości. Poza tym samochodzik wygląda niesamowicie. Ja zamiast tego czarnego bardziej szary platinum bym widział. I zamiast czterech, dwie konkretne rurki, ale każdy ma swój pomysł na autko. Akjam i Hammerek maja teraz godnego konkurenta jeżeli chodzi o najładniejsze B7 na forum. do Hammerka i Akjama niema co porównywać idę ich ścieżką ale 10 kroków za nimi taaa jasne BTW Też byłem w Kurodetailing, odebrałem samochód w weekend Wracając do Twojego bolidu... Twój sedanik jest piękny! Co to więcej gadać! Ale cieszy się mordka jak jedziesz i ludziska się oglądają, co? Do zobaczenia gdzieś na jakimś zlociku, drogach... Michał z kuro zna się na detailingu jak mało kto, wystarczy popatrzeć na fb jakie auta do niego przyjeżdzają. Polecam go w 101% Drugie auto z forum trzeba będzie się upomnąć o jakieś rabaty dla klubowiczów działaj, działaj
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Zaciski robione u Tomka. Profi robota Na żywo nie taka koza jak piszecie ale w dół jeszcze pójdzie witajcie auto miało troche niedociągnięć lakierniczych więc w ostatnim czasie audi odwiedziło lakiernika, zrobiona maska, zderzak, progi, drzwi przód tył z lewej strony po lakierniku audi wpadło do chłopaków z kuro detailing na rewitalizacje, wyciągnięcie wgnieceń na błotnikach, polerke piano blaków, na koniec nałożona powłoka na szyby, felgi, na lakier poszedł polimer echelon zen-xero https://www.facebook.com/KuroDetailing?fref=photo i oto co z tego wyszło... zdjęcie z sobotniego duużego spota w energylandi
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tomasz felee kox
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Nad uniroyalami nawet się nie zastanawiaj. Jeżdzę na takich w tym rozmiarze co chcesz i jest super. Polecam w 100%
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
krzywo stoi z tyłu skręcone na maxa przód jedynie 1 cm w dół
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
jest delikatnie głośniej Audi wkońcu poskładane Szybki wypad na śląsk i udało się przywieść pare gratów - zaciski pomalowane w grafit mat po cynkowaniu z nowymi blachami s4, miały iść w kolor auta ale nie było podobnego koloru - lampy przednie wyczyszczone i wypolerowane - rns-e led wielkie dzięki dla Kuby djim, Tomka hamera i siemiana za pomoc w ogarnięciu wszystkiego pare fot z wczoraj
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Grzesiu jest
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
ok. 4 tyś 6x6
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
dzięki za miłę słowo listwe okleje w czarny połysk zobacze jak się będzie komponowało jak nie to w kolor folia do przyciemniania lamp najjaśniejsza hammerku felgi jak dla mnie robią masakryczną robote pare fantów jeszcze czeka na założenie
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
wpakować sline, doprowadzić lakier do odpowiedniego stanu i będzie
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Wydech założony ale mi dało w d... bez kanału dokładka poszła w czarny połysk. Szary do niczego nie pasował a w kolor auta nie chciałem. Lampy ściemnione folią najjaśniejszą wydech do regulacji ale to już na kanale jak myślicie listwe pod klapą tą srebrną na zderzaku prysnąć na czarno czy zostawić jak jest?
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Jak już wcześniej pisałem gdyby nie kolor i quattro to bym tego auta nie kupił, na żywo dużo lepiej wygląda mały up rozbierania i składania ciąg dalszy doleciało pare drobnostek ps. do trzech tygodni wyjade z garażu
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
mój kabel to klon 12.12 z większością sterowników się nim nie połącze, jutro spróbóje jeszcze innym kablem i wtedy zobacze co z tym dalej
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
połączyłem na krótko pin 15 zielono niebieski kabel w gnieżdzie diagnostycznym z pinem 9 w czerwonej kostce a poóżniej z samym sterownikiem memo i dalej to samo
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Ja wiazke puscilem w ori kanałach w miare luźno. Wystarczy na krótko zmostkowac k line w gnieździe diagnostyki i fotela?
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Elektryka działa. Elektryka działa.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Poskładałem wkońcu audi i mam problem z kodowaniem sterownika. Pytanie zasadnicze którą wersją vcdsa kodowaliście pamięć? Dziś próbowałem wszystkie od 11.2 w góre i każda po 3 próbach połączenie wywala brak połączenia ze sterownikiem. Macie jakiś pomosł co to może być? Instalacja zrobiona według schematu Bartka