Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /


-miki-

Rekomendowane odpowiedzi

a no dokładnie:facepalm: myślałem o dtm a napisałem abt:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da insgesamt, laut H. Degenhard der quattro GmbH, 482 Stück der DTM Edition produziert wurden, (...)

Tyle było wyprodukowanych sztuk z okazji zdobycia wszystkoego w Deutsche Tourenwagen Meisterschaft(od 2000 Masters) w 2005 roku.

http://www.v10.pl/narzedzia/tapety/Samochody/Audi/Audi%20A4%20DTM%20Edition/Audi%20A4%20DTM%20Edition%201024x768_b25.jpg

S-ek z tym pakietem naklepali 250 sztuk. Ale tylko dla amerykańców.

You'd have to be living under a rock if you are an Audi enthusiast and didn't know that this year was the 25th Anniversary of quattro. Word has gone out to dealers this week of a special commemorative 25quattro edition of the S4.

http://www.cartype.com/pics/3974/full/audi-s4-25q_fs.jpg

Dla mnie to druga(po audi quattro) najładniejsza audiczka w historii:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nic się nie dzieje to do auta zawitały pierwsze mody:wink: Wyrezany cały pakiet światło w boczki czyli podświetlane klamki, lampki białe i czerwone (do białych włożone ledy coby lepiej świeciło:decayed:), kubek i wizytownik podświetlane w chromie, diody ambiente:wink:

Wielkie dzięki siemianowi, Bartkowi (bart-S) i tymonowi a4 za wszystkie potrzebne części i pomoc w rezaniu:hi:

i foty

DSC05607.jpg

DSC05612.jpg

DSC05624.jpg

DSC05633.jpg

DSC05709.jpg

uroki zimy...:facepalm:

DSC05600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale błąd na FISie świeci, czy to przez te ledy w drzwiach? Ogólnie spoko to wygląda :wink:

PS. siemian nie wciskał Ci BOSE? :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma błędu na FISie jak w drzwiach wrzucisz LEDy. :wink4: Ja też mam u siebie LEDy ORI z A8 albo z A6. :cool: Kamil Ty pewnie też masz ORI LEDziki od Siemiana, co? :wink4:

BTW Gratki rezanka! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma mało paliwa i brak płynu do spryskiwaczy a nie błędy żarówki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówię że widzę błąd spalonej żarówki to tak jest :wink: nawet moja żona to widzi :grin: No chyba że przekreślona żarówka cos innego znaczy to zwracam honor :wink:

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

Nie ma błędu na FISie jak w drzwiach wrzucisz LEDy. :wink4: Ja też mam u siebie LEDy ORI z A8 albo z A6. :cool: Kamil Ty pewnie też masz ORI LEDziki od Siemiana, co? :wink4:

BTW Gratki rezanka! :good:

Hmm... dolne w drzwiach wymienia sie całe? czy wystarczy sama żarówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówię że widzę błąd spalonej żarówki to tak jest :wink: nawet moja żona to widzi :grin: No chyba że przekreślona żarówka cos innego znaczy to zwracam honor :wink:

Fakt to spalona żarówka ,ale nie może być przez ledy w drzwich tam nie ma czujnika :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd jest przez ledy w lampkach od ośw. tablicy rej. i w pierwszej kolejności muszę coś z tym zrobić bo zaczyna mnie to co raz bardziej wkur...:kwasny: w boczkach mam włożone żarówki ledowe smd 4 diodowe (takie płaskie) i nawet fajnie to świeci:wink

Ale błąd na FISie świeci, czy to przez te ledy w drzwiach? Ogólnie spoko to wygląda :wink:

PS. siemian nie wciskał Ci BOSE? :decayed::decayed:

nie, nie siemian to wporzo kolo:naughty:

Nie ma błędu na FISie jak w drzwiach wrzucisz LEDy. :wink4: Ja też mam u siebie LEDy ORI z A8 albo z A6. :cool: Kamil Ty pewnie też masz ORI LEDziki od Siemiana, co? :wink4:

BTW Gratki rezanka! :good:

o tych ledach od siemiana dowiedziałem się dp dzisiaj jak czytałem Twój wątek:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z DPF-em nie jestem do końca pewny bo niby ma być wycięty a "puszka" na wydechu jest, podobno środek jakoś wybijają więc może tak to zrobili:eusathink: gość od którego kupowałem to mówił że jest usunięty z wydechu i z komputera też. Zderzak po 200 km od wymycia auta jest troche zakopcony ale tragedi niema, z 15m praktycznie tego nie widać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym przebiegu pasowało by pompki wyczyścić/zregenerować:wink: Różnica kolosalna:naughty: Jak masz wyprutego filtra, to turbinkę trochę słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym przebiegu pasowało by pompki wyczyścić/zregenerować:wink: Różnica kolosalna:naughty: Jak masz wyprutego filtra, to turbinkę trochę słychać.

Nad pompkami trzeba bd kiedyś myśleć. Z turbiną jest dokładnie jak mówisz:wink:

kozak :)

Dzięki:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolor, zrób coś z tym grillem (chorm) ja bym zerwał całkiem pionowe paski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolor, zrób coś z tym grillem (chorm) ja bym zerwał całkiem pionowe paski :wink:

Dzięki:hi: grill do wymiany, poluje na s4:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...