Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /


-miki-

Rekomendowane odpowiedzi

Ten kolor kolego ma jedną poważną wadę, trudno będzie Ciebie pomylić z kimś innym :decayed:, (chyba że ze mną :grin:)

Ja się już z nim męczę piąty rok :facepalm::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi: trochę się w ostatnim czasie działo:wink: więcej fot i opis co wyrezałem wrzucę jak bd trochę wolnego czasu... Pozdrawiam:-)

DSC_0074.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kierunki jeszcze tylko żarówki w chromie i będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal tą srebrną ramkę na tab. rej. bo pasuje tam jak świni siodło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal tą srebrną ramkę na tab. rej. bo pasuje tam jak świni siodło.

+1

Ogólnie bardzo ładny projekcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal tą srebrną ramkę na tab. rej. bo pasuje tam jak świni siodło.

+1

Ogólnie bardzo ładny projekcik.

+1, i nie będę pisać ze "tobie ma się podobać":grin:

Robiłeś już jakąś polerkę? W Concorso wygląda obłędnie :kox: Ja k... musiałem swoja sprzedać bo rdzewiała:kwasny: Ale na koniec zrobiłem ja tak, ze Francuz poszczał się prawie w gacie:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zrobi:wink: narazie nie mam czasu nawet żarówek zmienić:kwasny: polerki nie robiłem, wosk raz na jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczek s4 wywal i rejestracje zamontuj na taśmę będzie idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak... trochę się tego wszystkiego uzbierało i wkońcu mam trochę czasu żeby napisać co przez to pół roku udało się wyrezać. Do auta wpadło pare gratów:

- lampy wysłane do Grześka (Gwerty). Grzechu pomalował środki na czarno, wywalił pomarańczowe szkło, założył soczewki z b8 (kolosalna różnica w świeceniu), wypolerował halogeny, do kierónków wpadły żarówki chromowane. Efekt pracy Grześka zobaczycie na foto poniżej prze gość z niego, profi robota. Dzięki Grzesiu:wink:

- obudowy lusterek od s4 by siemian. Dzięki Maroo:wink:

- grill od s4 oryginalny był grafitowy z chromowaną ramką, przemalowałem go na czarny mat a ramke na czarny połysk

- sprężyny fk -35, po sprawdzeniu na wlepce okazało się że ori jest 1bv dlatego nic więcej nie chciałem zmieniać, auto dość sporo siadło, do jazdy na co dzień troche uciążliwe

- końcówki ultery fi 90

- dokładka od leona cupry

- ledy w halogeny, drl, postojówki, całe lampki led do oświetlenia tablicy rej.

na dzień dzisiejszy i godz 13.20 auto wygląda tak...

DSC_0095.jpg

DSC_0097.jpg

DSC_0111.jpg

DSC_0116.jpg

DSC_0130.jpg

DSC_0139.jpg

DSC_0144.jpg

DSC_0154.jpg

DSC_0155.jpg

DSC_0156.jpg

pozdrawiam:hi: c.d.n:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panie kawał dobrej roboty :jerk: tylko jedno ale :wink: wywal ten znaczek s-4 z grila :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki:wink:

Andrzej znaczek się wypnie albo sam odpadnie jak trafie znów na taką na 4 nogach:decayed:

Grześku Ty kupiłeś te ledy?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ledach w DRLe mówisz? Jeszcze nic nie kupiłem a ty które zapodałeś? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie:wink: ja kupiłem wszystkie od gościa z allegro, ma tego dużo jest gdzieś od krk. Tylko ja kupiłem takie bez can busa bo Grzesiek (gwerty) mi tak doradzil że te z canem się bardzo grzeją i dlatego się przepalaja i przez to się brudzi lampa od środka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłeś bez CANa to masz błędy? Wyślij mi na PW link do aukcji. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u niego od razu rezystory i jest ok:wink:

---------- Post dopisany 13-10-2013 at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2013 at 13:21 ----------

siemka:wink: w ostatnim czasie wpadło pare gratów do auta:

rns-e z pl menu i mapami 2012 by siemian

DSC_0327.jpg

led w drl i halogeny

DSC_0234.jpg

DSC_0235.jpg

"niby" spoiler na tył:facepalm:

DSC_0251.jpg

do założenia czekają jeszcze elektrycznie składane lusterka z fotochromami oczywiście od Marka:decayed: w aucie została wyprana cała tapicerka, zrobiona geometria całego zawieszenia, wymienione wszystkie wahacze górne, wymieniona uszczelka pod deklem od rozrządu, wymieniona chłodniczka oleju, wyczyszczona turbina, egr, dolot:wink:

Po prawie roku użytkowania i włożeniu kupy kasy do auta a4 jest do sprzedania więcej info wkrótce w dziale sprzedam i na allegro... pozdrawiam:wink::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Audi A4 S4 - SLINE - quattro - MAXX OPCJA - (3632234126) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. dla forumowiczów 41k...:wink: ktoś chętny?:naughty:

---------- Post dopisany 17-05-2014 at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2013 at 17:57 ----------

Witam forumowiczów:hi:

Mały aktual...

Po nieudanej próbie sprzedaży auta w tamtym roku za troche dość wygórowaną cene doszedłem do wniosku że niema co kombinować tylko trzeba! działać dalej i nie oddawać jej w inne ręce przez pare kolejnych lat:decayed: i tak oto powstał setup wiosna 2014:wink:

Do auta na wiosne wpadło pare gratów:wink:

- zawieszenie gwintowane Abt

- felgi repliki Audi R8 v10 z oponami 235/35/19 Bridgestone Potenza, felgi zostały wypiaskowane i został zmieniony kolor srebrny na czarny połysk

- auto przeszło przez ręce lakiernika bo po zimie ranty nadkoli i nakładki na progach praktycznie całe białe były, został "poprawiony" tylny zderzak i grill po małych przygodach:facepalm:

- w ostatnich dniach goście z krakowa (firma Teefka) ściemnili szyby folią najjaśniejszą, wszystkie szyby jednakowo oprócz przedniej i okleili ramki wokół szyb folią w czarny połysk. Polecam gości:wink: profi robota:hi:

- na przód wpadła nowa dokładka z Leona Cupry

Pare fot z rozpoczęcia sezonu VAG KRK:decayed:

tutaj jeszcze bez szyb i ramek...

DSC_0460.jpg

DSC_0458.jpg

DSC_0461.jpg

DSC_0463.jpg

lepsze fotki wrzucę jak tylko pogoda na to pozwoli:facepalm:

pozdrawiam:decayed::hi:

---------- Post dopisany 18-05-2014 at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 21:57 ----------

kilka szybkich fotek przed niedzielnym wypadem:wink:

DSC00324.jpg

DSC00334.jpg

DSC00361.jpg

DSC00330.jpg

DSC00348.jpg

DSC00336.jpg

DSC00343.jpg

DSC00331.jpg

pzdr:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...