Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /


-miki-

Rekomendowane odpowiedzi

Nie każdy od razu ma parcie na moc, 170km to nie jest jakaś tragedia myślę, że w przyszłości i tak to się zmieni patrząc na mody wizualne, które są za***iste! :hi: Muszę kiedyś obczaić furkę na żywo daleko chyba nie mam ;). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy od razu ma parcie na moc, 170km to nie jest jakaś tragedia myślę, że w przyszłości i tak to się zmieni patrząc na mody wizualne, które są za***iste! :hi: Muszę kiedyś obczaić furkę na żywo daleko chyba nie mam ;). Pozdrawiam.

Audi piękne jak każde tutaj, tylko nieważne jest jak błyszczy, tylko jak jedzie, 170KM to jak najbardziej OK,

Prezentuje się wszystko na grubo, tylko szkoda mi właściciela, kiedy ten blask przygasni chodzby Civic z podrdzewiałym nadkolem i stalową felgą

a znam takie przypadki:)

Pozdrawiam i oby jechało do przodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie 198km 425nm był wcześniej wykres. Co do przyszłości to jest plan na swap także na spoko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie 198km 425nm był wcześniej wykres. Co do przyszłości to jest plan na swap także na spoko;)

Swap Ci nie potrzebny:)

200KM to już fajnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany dzis na SCP, nie bylo okazji pogadac bo czas gonił ;D co do zardziewialego civica...na SCP w 1/5 mili scigal sie trabant z moca 500 ps ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ją tylko dlatego że była w takim kolorze i w quattro, tak nawet nie myślałem o 2.0:facepalm: na początku same problemy:kwasny: teraz około 14tyś. od wymiany dwumasy i przeglądnięciu wszystkiego i narazie wszystko ok. Zobaczymy jak długo:whistling: co do pakietu abt to niby fajny ale... bardziej mi podchodzi ładnie zrobiony sline. Pomalutku coś tam się w środku reza, jak narazie wszystko rozgrzebane a nic nie skończone:kwasny: Koło soboty dodam jakieś new foto:wink:

Witaj!

Piękna sztuka. Rzadki kolor, fajna opcja no i Quattro :D

Do tego lakieru nie wrzucaj ciemnych felg. Do Twojego setupu z jasnym grillem i ramkami szyb aż się prosi jasna felga :D

Na sprężynach -35 pójdzie nisko.

Jakieś mody z mocą przewidujesz?

Gratulacje pięknego auta,

Bezawaryjności życzę,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ją tylko dlatego że była w takim kolorze i w quattro, tak nawet nie myślałem o 2.0:facepalm: na początku same problemy:kwasny: teraz około 14tyś. od wymiany dwumasy i przeglądnięciu wszystkiego i narazie wszystko ok. Zobaczymy jak długo:whistling: co do pakietu abt to niby fajny ale... bardziej mi podchodzi ładnie zrobiony sline. Pomalutku coś tam się w środku reza, jak narazie wszystko rozgrzebane a nic nie skończone:kwasny: Koło soboty dodam jakieś new foto:wink:

Witaj!

Piękna sztuka. Rzadki kolor, fajna opcja no i Quattro :D

Do tego lakieru nie wrzucaj ciemnych felg. Do Twojego setupu z jasnym grillem i ramkami szyb aż się prosi jasna felga :D

Na sprężynach -35 pójdzie nisko.

Jakieś mody z mocą przewidujesz?

Gratulacje pięknego auta,

Bezawaryjności życzę,

Pozdrawiam!

Przeczytaj cały temat, bo sporo się zmieniło w stosunku do pierwszego posta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi ciągle stoi... w ostatnim czasie wpadło pare nowych gratów, prawdopodobnie zmieni właściciela

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-quttro-full-s4-idealna-ID6ydtmp.html#34022c3b60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor petarda i te fotele :kox:

Dużo roboty jest z kierą żeby ją ogarnąć ?

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mam nadzieję, że wszystko się uda a zaopiekuje się nią na maksa ! :)

Edytowane przez Chowix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaniesz w rodzinie CCCO czy zmieniasz markę? Dobrze by było przeglądać kolejne audi które jest przez ciebie dopieszczane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozek, ja tez sie zastanawiam nad sprzedażą. Po prostu nie ma juz miejsca w dowodzie rej. Na przeglad. Chyba juz czas ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi poszło w tamtym tygodniu do kolegi z klubu :) robota w delegacji - dlatego sprzedałem, auto ciągle stało w garażu, oby służyło nowemu właścicielowi. Narazie nic nie kupuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozek, ja tez sie zastanawiam nad sprzedażą. Po prostu nie ma juz miejsca w dowodzie rej. Na przeglad. Chyba juz czas ...

To już chyba faktycznie czas [emoji14]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopię. Furka widziana dziś w Katowicach na Warszawskiej skręcała w Damrota. Nowy właściciel zakładał temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...