Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Następna po B6 jest b8 :wink:

Wyposażenie:

- 2.0 TDI

- Skrzynia manual 6b

- Kolor granatowy metalik

- Felgi 18" s-line/ zima 16 " alu ori

- Czujnik deszczu

- Czujnik zmierzchu

- Multifunkcyjna kierownica

- Tempomat

- Autoalarm Ori

- Lusterka el. regulowane , el składane, samosciemniajace

- Skorzane fotele podgrzewane

- MMI 2G

- Kolorowy FIS

- Parktronik z wyświetlaniem na MMI

- Navigacja

- Światła do jazdy dziennej (przerobione na led)

- Samościemniajace się lusterko wewnętrzne

- Podsufitka czarna s-line

- Pakiet oświetleniowy (drzwi doł góra, nawiewy, nogi itp)

- Coming/Leaving Home

- Pakiet Chrom

- Zapasówka ori kpl

- 4el. szyby klima szmery i bajery :kox:

Reszty nie pamiętam, za wszystko zapłaciłem AMEN

4zo2.jpg

7tz3.jpg

tuhx.jpg

9xi4.jpg

:hi:

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Zapomniałem dodaj foty z serii "RODZINNIE"

Ja .... SYN...... żona

:grin:

vos9.jpg

Opublikowano

fura koks tylko opis by sie przydal. no teraz na te upały klima sie przydaje. aa. i ostatnia fota dobra z poczuciem humoru haha.

Opublikowano

Noo Łukasz, w końcu Twoja się też pojawiła:wink: ładna i duuużo możliwości do rezania :kox: kiedy zaczynasz ???:naughty:

Opublikowano

Wszyscy mają swoje miejsce w szeregu. I tak trzymać:decayed: A samochód wcale nie taka bieda. Powodzenia

Opublikowano

Gdzieś już taki kolorek widziałem:jerk: :thumbup1:

Opublikowano

Moja zona tez jeździ takim peugeot 207 1.6 hdi 110KM i jest zadowolona 2006rocznik. mam mały problem z imobilajzerem jak jest wilgotno . Poza tym daje rade . DPF też lepiej się spisuje niż w grupie VW

Opublikowano
  • Autor

Zabojad to naprawde rozsądny wybór, 2008r, 1.4 hdi bez zadnych dwumasów itp. :good:

Opublikowano

Łukasz, zmień ostatni podpis na zdjęciu:

żona, syn i ... ja :wink:

bo jak ona jeszcze wejdzie wejdzie na forum i zobaczy kolejność :facepalm::whip2:

Opublikowano
Łukasz, zmień ostatni podpis na zdjęciu:

żona, syn i ... ja :wink:

bo jak ona jeszcze wejdzie wejdzie na forum i zobaczy kolejność :facepalm::whip2:

Zawsze można od prawej do lewej przeczytać:kox:

Opublikowano
  • Autor
Łukasz, zmień ostatni podpis na zdjęciu:

żona, syn i ... ja :wink:

bo jak ona jeszcze wejdzie wejdzie na forum i zobaczy kolejność :facepalm::whip2:

Ja tylko opisywałem zdjecie od prawej do lewej :grin:

Opublikowano

Fajne Furki - No i jedna kabrio he he

Pozdrawiam kolege

Zycze bezawaryjnosci

Opublikowano
  • Autor
Fajne Furki - No i jedna kabrio he he

Pozdrawiam kolege

Zycze bezawaryjnosci

Thank Marcin :hi:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

Panowie jak to działa?

ei63.jpg

ostatni zauwazyłem w nocy , ze czasem mrugnie mi dioda w kluczyku :eusathink:

Opublikowano
Łukasz, zmień ostatni podpis na zdjęciu:

żona, syn i ... ja :wink:

bo jak ona jeszcze wejdzie wejdzie na forum i zobaczy kolejność :facepalm::whip2:

Ja tylko opisywałem zdjecie od prawej do lewej :grin:

Chyba od lewej do prawej :decayed:

Opublikowano

Fajna furka i tam znów nie taka bieda, a jeśli chodzi o Twoje pytanie o te przyciski to o ile dobrze pamiętam oba są od fabrycznego alarmu górny od ultradźwięków w kabinie a drugi od odholowania auta normalnie oba są ciągle aktywne gdy naciśniesz któryś z nich zapali się czerwona dioda wtedy czujniki są nieaktywne no chyba, że się mylę to niech mnie ktoś poprawi.

Opublikowano
  • Autor

Aha zapomniałem dodac że mam halogeny na wypasie :banan:

Opublikowano

gdzie? poka :grin:

Opublikowano
Aha zapomniałem dodac że mam halogeny na wypasie :banan:

poka:decayed:

Opublikowano

Ale to jest B9 tresso w dodatku napęd na dwa lub w porywach na trzy koła. ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

Jeździłem tym tam jest stały napęd na 4koła + wysuwane płozy na winklach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.