Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!


cool506

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadł mały chiński modzik (chyba chinski) :grin:

Kratki halogenow z chromem :kox: Jakosć powiem Wam, że zaskoczyła mnie pozytywnie :jerk:

8a7e614cbe23f22emed.jpg

667a659dfb16b327med.jpg

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

A tutaj moja B6 FACE to FACE z moją b8 :banan:

Sentyment pozostał :kwasny:

16ac566c5f2c9a8amed.jpg

17921fcb355bb8ecmed.jpg

---------- Post dopisany 05-09-2013 at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2013 at 12:30 ----------

Wpadł nowy MOD :decayed:

izhv.jpg

viz1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie taka zła cena :) Ja znalazłem za 1tyś Weiteca Springi zielone. Czekam na foty po montażu i wrażenia :) a teraz masz 1BA czy S-line ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po robocie... (paznokcie trzeba szorowac :grin:) ja jestem zadowolony, jest optymalnie i dobrze sie jezdzi :naughty:

awzr.jpg

99kv.jpg

erig.jpg

---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

Ciekaw jestem jak siadzie

Ciekawość zaspokojona ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem ciekaw jakby to wyglądało jakby włożył tam 20cali :P no minimum 19 :) Zaspokój moją ciekawość :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi tak na s-line na 19calach. Jak komfort jazdy ? twardo bardzo ? Co do rotorów według mnie pasują tylko do białego i do grafitowego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rotorów według mnie pasują tylko do białego i do grafitowego :P

Mam podobne zdanie. Ogólnie ta felga nie do końca mi pasuje do A4. Chyba że właśnie do białego. Za to grafitowa A5 na rotorach wygląda obłędnie.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi tak na s-line na 19calach. Jak komfort jazdy ? twardo bardzo ? Co do rotorów według mnie pasują tylko do białego i do grafitowego :P

dzięki stary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzi sie naprawde dobrze, nie ma taczki, lekka piłka ale naprawde lekka, jesli chodzi o rotory, przymierzałem ale nie grafitowe (srebrne) ma kumpel u mnie, zapomniałem zrobic foto, obaliłbym teorie mysle... ale o gustach sie nie dyskutuje, natomiast spotkać akurat mój kolor na Rotorach, uważam za rzadkość..

Narazie inne plany, te fele zostaja na zime (nawet juz opony wrzucone bo na Norwegie lece na tydzien), na lato bedzie 19"

Na zimowy okres w garazu planuje Bixa, Ledy polift, S-line zewnatrz, i Kiera polift oraz fotele Skóra s-line (bo teraz mam PLACKI skorzane)

Co z tego wyjdzie zobaczymy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam przednie hamulce B8 320mm do Twojego auta, nowe tarcze i klocki, płyn hamulcowy Ate Typ200 1l

moze chcesz ? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi tak na s-line na 19calach. Jak komfort jazdy ? twardo bardzo ? Co do rotorów według mnie pasują tylko do białego i do grafitowego :P

dzięki stary

No powiem szczerze że felga jako felga jest fajna, ale na czarnym nie robi szału według mnie chociaż ty masz jakiś inny odcień jak widziałem na żywo. Jako tako to wygląda :decayed: ale uważam że gdybyś właśnie wsadził takie tyko srebrne byłaby kosa i totalna miazga. U mnie jeździ A5 Cabrio ta po lifcie taka wiśniowa na takich właśnie rotorach masakra to wygląda :slina:

---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

cool506 jakbyś chciał to mam listwy progowe S-line te zewnętrzne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzi sie naprawde dobrze, nie ma taczki, lekka piłka ale naprawde lekka, jesli chodzi o rotory, przymierzałem ale nie grafitowe (srebrne) ma kumpel u mnie, zapomniałem zrobic foto, obaliłbym teorie mysle... ale o gustach sie nie dyskutuje, natomiast spotkać akurat mój kolor na Rotorach, uważam za rzadkość..

Narazie inne plany, te fele zostaja na zime (nawet juz opony wrzucone bo na Norwegie lece na tydzien), na lato bedzie 19"

Na zimowy okres w garazu planuje Bixa, Ledy polift, S-line zewnatrz, i Kiera polift oraz fotele Skóra s-line (bo teraz mam PLACKI skorzane)

Co z tego wyjdzie zobaczymy....

Plany zacne :wink: Łukasz, życzę wytrwałości, jakby coś to wal śmiało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi tak na s-line na 19calach. Jak komfort jazdy ? twardo bardzo ? Co do rotorów według mnie pasują tylko do białego i do grafitowego :P

dzięki stary

No powiem szczerze że felga jako felga jest fajna, ale na czarnym nie robi szału według mnie chociaż ty masz jakiś inny odcień jak widziałem na żywo. Jako tako to wygląda :decayed: ale uważam że gdybyś właśnie wsadził takie tyko srebrne byłaby kosa i totalna miazga. U mnie jeździ A5 Cabrio ta po lifcie taka wiśniowa na takich właśnie rotorach masakra to wygląda :slina:

---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

cool506 jakbyś chciał to mam listwy progowe S-line te zewnętrzne

Cenka? :naughty:

Miała Być zima, ale graty juz trzeba zbierac :wink:

---------- Post dopisany 04-10-2013 at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2013 at 10:53 ----------

Pare Gratów :

k5er.jpg

lrtd.jpg

x48q.jpg

Narazie na miejscu Gała i Ledy :naughty:

aqt1.jpg

z643.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...