Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!


cool506

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/audi-a4-b8-avant-oswietlenie-led-w5w-c5w-smd-canbu-i3578973733.html:cygaro:

Zakupione wg. Poleceń szanowanego WRC :notworthy:

Zdjecie oczywiście syf :facepalm:

Ale muszę przyznać, ze po założeniu tych paru gówienek (drogich) , wnętrze wieczorem wygląda o wiele bardziej dostojnie bogato i w ogóle :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z forum bodajże Tomek oferuje takie ledy w podobnej cenie. Z tego co widzę w aukcji brakuje 4xled do podświetlania drzwi i led rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z forum bodajże Tomek oferuje takie ledy w podobnej cenie. Z tego co widzę w aukcji brakuje 4xled do podświetlania drzwi i led rejestracji.

Oświetlenie dolne drzwi:

4x Żarówka Led Boczna W5W 3xSMD5050 Can-Bus Non_polarity Kolor: Biały Zimny

A jeśli chodzi o rejestracje to już nie jest wnetrze :wink:

Może kolega T ma coś fajnego, ja poprostu zaufałem rekomendacji Guru B8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale masz inną barwę na pewno niż te pozostałe. Poza tym dobrze jest wsadzić sobie tam jakieś o jasnej i mocnej barwie i zakodować sterowanie tym oświetleniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale masz inną barwę na pewno niż te pozostałe. Poza tym dobrze jest wsadzić sobie tam jakieś o jasnej i mocnej barwie i zakodować sterowanie tym oświetleniem :)

Sterowanie mam z Poziomu MMi, a barwy i jasności nie chce zmieniać, dobrze się komponuje i nie widac tak bardzo jak ktoś w gówno wdepnie :polew:

---------- Post dopisany 30-10-2013 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 23:21 ----------

Panowie tak w skrócie bo sie kurde dzieje....:grin:

- Bix na miejscu - Z cyklu Zrób to Sam i nie spier...l (dzięki Darecy za pomoc, i Grzesiu za Twoje instrukcje :wink:)

- Wydech 3.0 tdi w garażu wraz z dokładką s-line :jerk: (do Wałcza Sprinterem Max Long zapindalałem przed wczoraj po niego :facepalm:)

- Zderzak w poszukiwaniu

- Listwy s-line na miejscu (zewnetrzne i wewnetrzne)

- Tył Neon chyba kupiłem :grin:

- oswietlenie tablicy led na miejscu

- Reszta w mojej głowie

Fotoleracja Jak sie ogarne.... POZDRO!!!!!!!! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]Panowie tak w skrócie bo sie kurde dzieje....:grin:

- Bix na miejscu - Z cyklu Zrób to Sam i nie spier...l (dzięki Darecy za pomoc, i Grzesiu za Twoje instrukcje :wink:)

- Wydech 3.0 tdi w garażu wraz z dokładką s-line :jerk: (do Wałcza Sprinterem Max Long zapindalałem przed wczoraj po niego :facepalm:)

- Zderzak w poszukiwaniu

- Listwy s-line na miejscu (zewnetrzne i wewnetrzne)

- Tył Neon chyba kupiłem :grin:

- oswietlenie tablicy led na miejscu

- Reszta w mojej głowie

Fotoleracja Jak sie ogarne.... POZDRO!!!!!!!! :hi:

No i pięknie, gratulejszon! Ten wydech to klamot okrutny, a teraz wyobraź sobie, że ja do mechaniora przewoziłem go kumpla golfem II :facepalm: końcówki wystawały spod klapy bagażnika po obu strona w górę jak w tirze... :polew: całe szczęście że tylko 1km takiej jazdy. Ale jak się jest niecierpliwym to właśnie takie pomysły przychodzą do głowy :decayed: Zawczasu (jeśli jeszcze nie masz) zamów sobie w aso obejmę łączącą bo ja musiałem dodatkowo gonić do Koszalina bo się rozpadła nr to chyba 1K0253141G. Neon widziałem brałeś od Roberta, a myślałeś już do kogo wybrać się w celu montażu? Do Koszalina? Jak znajdziesz kogoś dobrego to też bym się wybrał :decayed: Bo w K-gu to raczej lipa będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]Panowie tak w skrócie bo sie kurde dzieje....:grin:

- Bix na miejscu - Z cyklu Zrób to Sam i nie spier...l (dzięki Darecy za pomoc, i Grzesiu za Twoje instrukcje :wink:)

- Wydech 3.0 tdi w garażu wraz z dokładką s-line :jerk: (do Wałcza Sprinterem Max Long zapindalałem przed wczoraj po niego :facepalm:)

- Zderzak w poszukiwaniu

- Listwy s-line na miejscu (zewnetrzne i wewnetrzne)

- Tył Neon chyba kupiłem :grin:

- oswietlenie tablicy led na miejscu

- Reszta w mojej głowie

Fotoleracja Jak sie ogarne.... POZDRO!!!!!!!! :hi:

No i pięknie, gratulejszon! Ten wydech to klamot okrutny, a teraz wyobraź sobie, że ja do mechaniora przewoziłem go kumpla golfem II :facepalm: końcówki wystawały spod klapy bagażnika po obu strona w górę jak w tirze... :polew: całe szczęście że tylko 1km takiej jazdy. Ale jak się jest niecierpliwym to właśnie takie pomysły przychodzą do głowy :decayed: Zawczasu (jeśli jeszcze nie masz) zamów sobie w aso obejmę łączącą bo ja musiałem dodatkowo gonić do Koszalina bo się rozpadła nr to chyba 1K0253141G. Neon widziałem brałeś od Roberta, a myślałeś już do kogo wybrać się w celu montażu? Do Koszalina? Jak znajdziesz kogoś dobrego to też bym się wybrał :decayed: Bo w K-gu to raczej lipa będzie...

Na neon juz sie umowilem wstepnie, gosc podobno ogarniety mega z Koszalina, wsobote mam dz2onic bo jest e Niemcach....

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

---------- Post dopisany 14-11-2013 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2013 at 13:29 ----------

Pare nowych gratów....

:grin:

2013_11_08_913.jpg

Tu taj mod który nie był konieczny, ale cóż......:kwasny:

Wymiana Kpl. Dwumasa

2013_11_14_957.jpg

2013_11_14_958.jpg

I chromiki

2013_11_14_961.jpg

Do konca tyg zamierzam wszystko do kupy poskładac, jeszcze te ledy z tyłu w nastepnym jednaqk tyg i koncze rezanie ................

:dziura: Chyba sam nie wierze w to co mowie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet wydech wpasowałeś w prawej dziurze dyfuzora - szkoda że brązowy :grin:

a masz hak do ciągania jakiegoś pługa, czy taki kupiłeś z wycięciem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...