Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. Cena wg mnie była ok więc wziąłem:wink:
  2. No i dzisiaj taki mały modzik wpadł:
  3. Nie no środek malina :slina: powiedz jak ci licznik z benzyny chodzi w dieslu chodzi mi o obrotomierz?
  4. Znając Patricka to jak odpali auto to mu będzie w głośnikach gwizdać
  5. Toś nawyrabiał szybkiego powrotu do zdrowia życzę.
  6. Myślisz, że to drugie zdjęcie by się nadawało?
  7. Ja też dałem na taśmę i parę punktów kleju do szyb trzyma jak ta lala:wink:
  8. PUMA no popatrz nawet nie wiedziałem, że coś z tego wyjdzie :kox: PS. Ale trzecie zdjęcie tu chyba nie pasuje:decayed:
  9. No i po spocie teraz do domu wróciłem podziękował
  10. ok to do 17 ja spadam na coś zjeść
  11. Będzie koksiara trzymam kciuki:thumbup1:
  12. Mefju a to ty chcesz tak bez zderzaka i błotnika przyjechać?
  13. PUMA a co ty za terminy masz na 19 na majowe idziesz?
  14. 17 może lepiej bo ja jeszcze nie za bardzo mogę autem jeździć...a kto jeszcze się wybiera?
  15. I co dzieje się coś dzisiaj bo nie wiem jak sobie dzień zaplanować
  16. sysek27 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    :baseball:
  17. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja też chcę jedną jak coś to daj dane na PW i dogramy temat:wink:
  18. Sam nie wiem w sumie to nic ciekawego się nigdzie nie dzieje...a w domu mi się już siedzieć nie chce...
  19. Jak ty dupcysz mam ten sam numer od 6lat:facepalm:
  20. Ja przejechałem patrzę nikogo nie ma więc pojechałem co byś chciał robić, oglądać w taką pogodę a jeść mi się nie chciało miejmy nadzieję, że w niedzielę będzie lepsza aura a SIMON Ty taką szarą B6 avant jeździsz bo mijałem się z taką na światłach na obwodnicy:wink: ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- Patrick a telefon gdzie masz?
  21. Panowie a nie lepiej byłoby się spotkać w niedzielę bo niby ma już być cieplej a dzisiaj to tak jakoś nijako na dworze i auto nie umyte:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.