Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. Tak to mniej więcej wygląda: PIERŚCIEŃ CENTRUJĄCY AUDI VW SEAT 66.6 / 57.1 NOWY (3092569133) - motoAllegro
  2. Patrick jeśli jest to felga z A5 to otwór centrujący jest chyba taki jak w B8 czyli 66,6mm:wink:
  3. Tak zależy jeszcze jaka szeroka jest ta felga ja u mnie mam 19" 8,5" szeroka i ET32 do tego opona 245/35/19 i jest ok w sumie mogłaby jeszcze trochę bliżej nadkola być, ale kant błotnika jest tak wyprofilowany, że ciężko coś z tym zrobić a nie chcę rolować bo boję się, że mi lakier popęka jak będę teraz zakładał letnie to chcę jeszcze jakiś min. dystans założyć na tył zobaczymy co z tego wyjdzie:whistling:
  4. Tutaj poproś o pomoc: http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/virtual-tuning-76/
  5. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja też miałem okazję posłuchać Banga w nowej A5 i powiem szczerze, że stosunek ceny jaką trzeba dać za ten zestaw do tego co oferuje.... może faktycznie w A4 jest lepiej:wink:
  6. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak w w ostatnim słupku "D" Nie wiedziałem tego, ale szczerze to jeszcze nie widziałem na allegro sufitu S-line pod B&O...
  7. Poproś kogoś, żeby Ci VT zrobił do Twojego auta, jeśli chodzi o ET to z tych dwóch ja bym wybrał ET40 wtedy felga nie będzie aż tak bardzo schowana pamiętaj że otwór centrujący masz 66,6mm żeby później nie było jaj:wink:
  8. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podejdzie bez problemu, mam taką u siebie, bez żadnych przeróbek p&p:wink: Dzięki:hi:
  9. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dawaj a nie świruj:wink:
  10. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak nie masz przecież robiłeś rano jak przypinałem pasy a chciałem zobaczyć jak mój zestaw wygląda:decayed:
  11. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PUMA masz jakaś focie z dzisiejszej wyprawy:whistling:
  12. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy taka kiera podejdzie u mnie p&p podaję przykładowe zdjęcie bo ta, którą mogę kupić różni się tylko skórą jaką jest obszyta a reszta ta sama czyli multifunkcja polift i ten sam airbag wiem, że kolega race4444 ma taką u siebie i on pisał, że podeszła bez żadnych przeróbek, ale jego B8 jest z 2010r a moja 2008 dlatego mam obawy...każda uwaga mile widziana:wink: A3,A4,A5,A6,Q5,Q7 S-line kierownica poduszka (3088844493) - motoAllegro
  13. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakbyś nie dojechał to zadzwoń wyjadę po Ciebie:decayed:
  14. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tomaszek niedowiarek:decayed:
  15. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co miał widzieć?
  16. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jedrekx masz już tę naklejkę bo ciekaw jestem jak to wyszło:wink: ?
  17. Ledy w B8 to podstwa:thumbup1:
  18. Ładna konfiguracja kolorów, ja bym ledy na przód założył a reszta to już kosmetyka:wink: bezawaryjnej jazdy życzę.
  19. tylko zalozis kierownicu nic netrzeba przerabiac. Ok dzięki:thumbup1:
  20. Piękna:slina: Mam pytanie odnośnie kierownicy czy były jakieś problemy z podłączeniem sterowania multifunkcji działają Ci wszystkie guziki oraz czy kabelki do airbaga też pasowały czy trzeba było coś przerabiać?
  21. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to mamy ten sam problem tylko ja bym się zastanowił nad włóknem miałem w B7 i chyba trzy razy był malowany i zawsze po czasie posiadał lakier i się odkształcał od słońca dlatego jakoś się boję włókna no chyba , że mi się akurat trafił słabej jakości bo kiedyś też miałem w jednym aucie z włókna i nic się nie działo sam nie wiem...
  22. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A z czego jest ta nakładka wykonana bo nigdzie nic nie pisze tylko jest info, że jest to replika RS4:eusathink: Masz teraz jakąkolwiek nakładkę czy nie masz nic?
  23. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chyba dobra cena: AUDI A4 8K0 S-LINE KOMPLET FOTELI KANAPA ALCANTARA (3060487774) - motoAllegro
  24. Też właśnie znalazłem dzięki:wink:
  25. Może głupie pytanie , ale ciężko wyciągnąć ten uchwyt na kubki i ten schowek czy trzeba tunel demontować?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.