Treść opublikowana przez sysek27
-
Felgi Audi A5 2010
Tak to mniej więcej wygląda: PIERŚCIEŃ CENTRUJĄCY AUDI VW SEAT 66.6 / 57.1 NOWY (3092569133) - motoAllegro
-
Felgi Audi A5 2010
Patrick jeśli jest to felga z A5 to otwór centrujący jest chyba taki jak w B8 czyli 66,6mm:wink:
-
Pomoc w wyborze felg AEZ 18 "
Tak zależy jeszcze jaka szeroka jest ta felga ja u mnie mam 19" 8,5" szeroka i ET32 do tego opona 245/35/19 i jest ok w sumie mogłaby jeszcze trochę bliżej nadkola być, ale kant błotnika jest tak wyprofilowany, że ciężko coś z tym zrobić a nie chcę rolować bo boję się, że mi lakier popęka jak będę teraz zakładał letnie to chcę jeszcze jakiś min. dystans założyć na tył zobaczymy co z tego wyjdzie:whistling:
-
Pomoc w wyborze felg AEZ 18 "
Tutaj poproś o pomoc: http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/virtual-tuning-76/
-
B8 TrOOOOp
Ja też miałem okazję posłuchać Banga w nowej A5 i powiem szczerze, że stosunek ceny jaką trzeba dać za ten zestaw do tego co oferuje.... może faktycznie w A4 jest lepiej:wink:
-
B8 TrOOOOp
Tak w w ostatnim słupku "D" Nie wiedziałem tego, ale szczerze to jeszcze nie widziałem na allegro sufitu S-line pod B&O...
-
Pomoc w wyborze felg AEZ 18 "
Poproś kogoś, żeby Ci VT zrobił do Twojego auta, jeśli chodzi o ET to z tych dwóch ja bym wybrał ET40 wtedy felga nie będzie aż tak bardzo schowana pamiętaj że otwór centrujący masz 66,6mm żeby później nie było jaj:wink:
-
B8 TrOOOOp
Podejdzie bez problemu, mam taką u siebie, bez żadnych przeróbek p&p:wink: Dzięki:hi:
-
B6 DIVISION
Dawaj a nie świruj:wink:
-
B6 DIVISION
Jak nie masz przecież robiłeś rano jak przypinałem pasy a chciałem zobaczyć jak mój zestaw wygląda:decayed:
-
B6 DIVISION
PUMA masz jakaś focie z dzisiejszej wyprawy:whistling:
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy taka kiera podejdzie u mnie p&p podaję przykładowe zdjęcie bo ta, którą mogę kupić różni się tylko skórą jaką jest obszyta a reszta ta sama czyli multifunkcja polift i ten sam airbag wiem, że kolega race4444 ma taką u siebie i on pisał, że podeszła bez żadnych przeróbek, ale jego B8 jest z 2010r a moja 2008 dlatego mam obawy...każda uwaga mile widziana:wink: A3,A4,A5,A6,Q5,Q7 S-line kierownica poduszka (3088844493) - motoAllegro
-
B8 TrOOOOp
Jakbyś nie dojechał to zadzwoń wyjadę po Ciebie:decayed:
-
B8 TrOOOOp
Tomaszek niedowiarek:decayed:
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
jedrekx masz już tę naklejkę bo ciekaw jestem jak to wyszło:wink: ?
-
[B8 CAGA] A4b8 caga sphaerenblau effect
Ledy w B8 to podstwa:thumbup1:
-
[B8 CAGA] A4b8 caga sphaerenblau effect
Ładna konfiguracja kolorów, ja bym ledy na przód założył a reszta to już kosmetyka:wink: bezawaryjnej jazdy życzę.
-
A4 B8 by race444
tylko zalozis kierownicu nic netrzeba przerabiac. Ok dzięki:thumbup1:
-
A4 B8 by race444
Piękna:slina: Mam pytanie odnośnie kierownicy czy były jakieś problemy z podłączeniem sterowania multifunkcji działają Ci wszystkie guziki oraz czy kabelki do airbaga też pasowały czy trzeba było coś przerabiać?
-
B8 TrOOOOp
No to mamy ten sam problem tylko ja bym się zastanowił nad włóknem miałem w B7 i chyba trzy razy był malowany i zawsze po czasie posiadał lakier i się odkształcał od słońca dlatego jakoś się boję włókna no chyba , że mi się akurat trafił słabej jakości bo kiedyś też miałem w jednym aucie z włókna i nic się nie działo sam nie wiem...
-
B8 TrOOOOp
A z czego jest ta nakładka wykonana bo nigdzie nic nie pisze tylko jest info, że jest to replika RS4:eusathink: Masz teraz jakąkolwiek nakładkę czy nie masz nic?
-
B8 TrOOOOp
Chyba dobra cena: AUDI A4 8K0 S-LINE KOMPLET FOTELI KANAPA ALCANTARA (3060487774) - motoAllegro
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Też właśnie znalazłem dzięki:wink:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Może głupie pytanie , ale ciężko wyciągnąć ten uchwyt na kubki i ten schowek czy trzeba tunel demontować?