Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już dawno usunął długa historia:wink:
  2. wieszka to taki plaskownik z dziurka przy gumie?? to tez jest jesli o to chodzi. kwestia tego czy jest to gdzie przykrecic czy ttzeba kombionowac ? Z tego co pamiętam to z płyty podłogowej wystaje śruba do której się przykręca w/w uchwyt. ---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ---------- Wszystko kolego masz ładnie pokazane na pierwszej stronie w zwijaku: "Oczywiscie fabrycznie mamy przygotowne mocowanie pod wieszak na tlumik z prawej strony ."
  3. Skoro do tłumika są tylko gumy to raczej będziesz musiał kupić wieszak numer masz na pierwszej stronie i jeszcze musisz kupić osłonę termiczną.
  4. Jak już faktycznie ten wzór to ja bym rudy walnął
  5. Daj zdjęcie Twojego auta z tyłu to Ci odpowiemy:wink:
  6. Zazdraszczam S-line wew. a lampy przód możesz śmiało dołożyć bezawaryjnej jazdy życzę A jeśli chodzi o Twoje pytanie odnośnie założenia lamp z polifta to już nie takie łatwe bo trzeba zmienić z tego co pamiętam błotniki zderzak, maskę i wzmocnienie chyba też więc trochę koszt spory no i jeszcze kwestia odpowiedniego kodowania:kwasny:
  7. No niestety ceny wydechów nie są wcale małe...a jeśli chodzi o dyfuzor, który wkleiłeś linka to podejdzie tylko pod zderzak z S-line pod zwykły nie.
  8. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    AUDI A4 B8 8K0 SŁUPKI WEW. SUFITÓWKA S-LINE ŚRODEK (2973595634) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Co prawda cena trochę wysoka, ale może da się coś utargować Dzwoniłem już tam i gościu oporny w targowaniu:kwasny:
  9. Nooo:naughty::naughty:już się nie mogę doczekać montażu...
  10. Wiem jak ją zobaczyłem to zaraz dzwoniłem do gościa czy to na pewno to co było na zdjęciu jutro ma mi to wysłać poprosiłem o możliwość sprawdzenia przy kurierze jak coś będzie nie tak to zwrot fakt bez tego plastra miodu, ale pytałem i będę mógł z mojej dokładki przełożyć bo pasuje dlatego nie zastanawiałem się ani minuty:wink:
  11. widzę też się bijesz z myślami co z kołami zrobić te 3SDM mogą być ładne - za 5 tyś nowe są na allegro Ps. za ile udało Ci się dorwać dokładkę i wydech ? No nie powiem ciężka sprawa z tymi kołami sam nie wiem:kwasny: A jeśli chodzi o wydech to kupiłem za 500zł a dokładkę kupiłem za 80zł z przesyłką
  12. Jak ja pytałem w ASO to gościu mi powiedział tak: -części komplet z pompą wody coś koło 1100zł -robocizna 550zł Pytałem też u znajomego mechanika to mi powiedział za komplet 1200zł z paskiem mikro więc nie ma źle:wink:
  13. A i jeszcze mi się przypomniał tekst gościa od, którego brałem wydech pyta się mnie " To co mocno bity d*pę przeszczepiałeś?" Mówię mu, że nie , że zmieniam dla optyki.... a On : " serioo" jakbyście widzieli jego minę patrzył na mnie jak na barana... ---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ---------- Nie bój się nie kupię ROTOR-ów:wink:
  14. Ciągle się waham co robić z felgami na ten sezon zostawić te czy szukać jakiś innych tylko wybór jakiś taki nie jaki w 19" rotory odpadają bo jakoś aż tak strasznie mi się nie podobają jest jeszcze opcja 3SDM model //0.01 ale dorwać używkę też ciężko no i ile mógłbym wołać za same felgi S5 bez opon stan igła zero rysek proste lakier ori:eusathink:
  15. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Już wcześniej mówiłem, będę wdzięczny za każde info jeśli oczywiście cena będzie przystępna:wink:
  16. No to jest nadzieja, że u mnie też mi wymienią na gwarancji w przyszłym tygodniu to wysyłam.
  17. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ma problemu następnym razem wiem, że nie ma co czekać jak taka cena wyskoczy tylko trzeba zaraz brać
  18. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mi się trafiło w Bydgoszczy, miesiąc temu, za 1400 dostałem w super stanie:wink: A to Ty ją zebrałeś
  19. Kupiłem go tylko i wyłącznie dla poprawy wyglądu a o wadze nie myślę
  20. Odboje dostałem do gwintu i też na początku myślałem, że to ich wina dlatego je wywaliłem na próbę, ale nic to nie dało...dzisiaj założyłem znów 1BE i jest cisza a gwint idzie na reklamację do Niemiec ciekawe co stwierdzą
  21. No kupiłem też po cenie złomu:decayed:
  22. Dzisiaj dorwałem wydech z 3.0TDI :banan:: Dokładka też już leci muszę tylko osłonę termiczną zamówić i będzie montaż, ale to chyba nie wcześniej jak za 3 tygodnie bo teraz kiepsko z czasem...
  23. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak Czcionkę też możesz wybrać zdaje się na Twój gust Ja bym proponował taką, jak w 1szym poście Tylko w tej czcionce nie ma rozróżnienia ma małe i duże litery i wtedy już nie będzie takiego efektu przy OOOO
  24. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Np. podświetlanie schowka nie jest w standarcie ja u mnie mimo tego, że najuboższej wersji nie miałem to tego brakowało:kwasny:
  25. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak:wink: Czcionkę też możesz wybrać zdaje się na Twój gust:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.