Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. Nie kojarzę tematu chyba mnie wtedy nie było:whistling:
  2. No właśnie jeszcze nie zaszczyciliście Nas swoją obecnościa:wink: ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- sysek przecież znamy już jednego co a6 jeździ tylko ostatnio na spocie był jeszcze bardzo wstydliwy i obserwował nas za krzaka A6 co znamy:eusathink:
  3. Ciekawe czy to ten sedan co stoi niedaleko Policji może by się jakieś znajomości nawiązało:naughty:
  4. Dzisiaj pisał do mnie jakiś prof87 niby jeździ B8 na SLU kojarzy ktoś gościa ?
  5. Wszyscy jeszcze trzeźwieją po sylwestrze:naughty:
  6. WRC to niedościgniony ideał nie chcę nikogo kopiować robię auto pod siebie chociaż widać , że gust mamy podobny:wink:. WRC nie ma gwintu:banan: Ja na razie też
  7. WRC to niedościgniony ideał nie chcę nikogo kopiować robię auto pod siebie chociaż widać , że gust mamy podobny:wink:.
  8. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie możecie zerknąć: http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/dziwne-stuki-gwincie-brak-pomyslow-256783/
  9. Witam założyłem gwint Supersporta gdzieś na początku września i wtedy zaraz po przekładce zauważyłem, że coś dziwnie stuka taki "głuchy" odgłos pojeździłem z tym trochę i myślałem, że może to wina odboi (miałem naprawdę mocno skręcony ten gwint), bo po odpaleniu auta rano po całej nocy stuki te były głośniejsze a później w miarę przejechanych kilometrów było ich coraz mniej trochę mnie to irytowało, ale nie miałem czasu się tym zająć...później jak zakładałem zimówki to pokręciłem gwintem do góry i myślałem, że się coś poprawi no i nic dalej to samo więc za telefon i dzwonię do gościa od którego to kupiłem przedstawiłem całą sprawę a on na to, że to nie możliwe, więc przełożyłem zawieszenie na seryjne 1BE i owe stuki znikły...znów za telefon dzwonię do gościa, że po przełożeniu zawieszenia na seryjne jest cisza a on mi nadal , że to nie możliwe no i teraz sam nie wiem co robić dzisiaj znów miałem czas i założyłem z powrotem gwint i znów napier....ala panowie poradźcie co z tym zrobić...dodam, że po przejrzeniu całego zawieszenia nie zauważyłem niczego wybitego ani żadnego luzu tym bardziej, że wczoraj na 1BE nic nie stukało...
  10. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokladnie... Czujnik roznicy cisnien i swieca zarowa Skoro to ten czujnik co podałem w linku a jest on powiązany z DPF-em to dlaczego nie oświeciła się kontrolka DPF-a tylko oświeciła się sama kontrolka silnika
  11. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jest sprawa: Dzisiaj rano zapaliła mi się żółta kontrolka silnika i po podpięciu kompa wyskoczyły taki dwa błędy dodam, że ten z DPF-a dało się skasować a ten drugi jeszcze przez moment powracał teraz jak na razie jest ok może podpowie ktoś co z tym robić, silnik pracuje równo nic nie przerywa i nie ma żadnych innych niepokojących objawów.... 2 Faults Found 5262 - Diesel Particle Filter; Differential Pressure Sensor: Short to GND P2454 00 [172] - Defective Freeze Frame Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 18 Mileage: 177829 km Date: 2013.01.02 Time: 10:03:54 4987 - Cylinder 4 Glow Plug Circuit (Q13): Electrical Fault P0674 00 [047] - Open Circuit Freeze Frame Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Mileage: 177586 km Date: 2012.12.28 Time: 08:05:14 Pierwszy błąd to podobno czujnik różnicy ciśnień: Oryginalny czujnik różnicy ciśnień Volkswagen Audi (2835031063) - motoAllegro A drugi to świeca żarowa na 4 cylindrze dobrze rozumie?
  12. O ten czujnik chodzi: Oryginalny czujnik różnicy ciśnień Volkswagen Audi (2835031063) - motoAllegro ? ---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ---------- Skoro to czujnik bezpośrednio powiązany z DPF-em to dlaczego nie wyskoczyła kontrolka z DPF-a tylko zapaliła się kontrolka silnika i nic poza tym?
  13. Dzisiaj rano zapaliła mi się żółta kontrolka silnika i po podpięciu kompa wyskoczyły taki dwa błędy dodam, że ten z DPF-a dało się skasować a ten drugi jeszcze przez moment powracał teraz jak na razie jest ok może podpowie ktoś co z tym robić, silnik pracuje równo nic nie przerywa i nie ma żadnych innych niepokojących objawów.... 2 Faults Found 5262 - Diesel Particle Filter; Differential Pressure Sensor: Short to GND P2454 00 [172] - Defective Freeze Frame Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 18 Mileage: 177829 km Date: 2013.01.02 Time: 10:03:54 4987 - Cylinder 4 Glow Plug Circuit (Q13): Electrical Fault P0674 00 [047] - Open Circuit Freeze Frame Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Mileage: 177586 km Date: 2012.12.28 Time: 08:05:14
  14. Miód malina:kox:
  15. Nie zmieniać raczej nie będę jak już to dam obszyć te co mam:wink: a jak będę chciał wyprać to nie martw się wiem gdzie zapukać do drzwi:decayed:
  16. Pedały i podstopnica zamontowane podłokietnik i mieszek też już wrócił z obszycia
  17. B8 nie ma elementów karoserii z aluminium:wink:.
  18. ze strony policji nic nie wiem - brak informacji A z drugiej strony wiesz już coś więcej:wink: Ale szczerze to nie zazdroszczę takiej akcji.
  19. Nie daleko mnie mieszka gościu i na domowym się z chinami łączy:naughty:
  20. No to już za dużo czasu nie macie:wink: , kurde ale ja dzisiaj umieram za stary już jestem na takie imprezy chyba:whistling:
  21. Imprezę kręcę( ja gram...) na jakieś 40 osób jak co roku stała ekipa a czemu?
  22. Noooo, ale nie chciała uwierzyć w tego Heńka, najlepszy był jej tekst: " nie wierzę, że masz na imię Heniek , czemu rodzice mieliby Cię tak skrzywdzić..."

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.